Jump to content


Fotografije

Gordan Nesovic


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
68 odgovora na ovu temu

#41 gordannesovic

gordannesovic
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 31 May 2013 - 09:24 AM

Razumeo bih ja da sam u oglasima pisao kako sam najjeftiniji, i da nigde nema jeftinijih delova, pa se vi zbog toga bunite. A ovako sam izložio proizvode koje mogu da nabavim, stavio cenu, pa kome se sviđa neka kupi kome ne neka kupi kod drugog. Ili da sam izlagao u oglasima koliko koji deo košta u radnji a da je kod mene jeftinije, iako možda ima takvih delova. Zašto ne odete u prodavnicu i tražite da vam daju neki proizvod za cenu po kojoj su oni kupili, bez njihove ugradnje i svega ostalog što plaćaju. Oni ljudi uračunavaju svoje troškove. Ja uračunavam svoje vreme i troškove i to je tako...
  • 0

#42 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 31 May 2013 - 12:55 PM

Bar za jedno si u pravu. Sve je zanimljivije i zanimljivije :mrgreen: :mrgreen: .
  • 0
.

#43 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 31 May 2013 - 01:45 PM

Ja uračunavam svoje vreme i troškove i to je tako...


Skupo ti vreme ko da si advokat. :D

Uopšte ne shvatam poentu ove teme. Ako si mislio da ćemo te tapšati po ramenu jer si nam se obratio očigledno si pogrešio. Pokušali smo da ti skrenemo pažnju gde po nama grešiš, ali tebe to očigledno ne interesuje.
Radi po svom, a mi ćemo se već snaći za delove. Ne mogu da shvatim kako možeš da opravdavaš čiinjenicu da su ti delovi skuplji od npr Planeta koji je legalni distributer koji uzgred izdaje i garanciju.
  • 0

#44 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 31 May 2013 - 02:01 PM

Ja uračunavam svoje vreme i troškove i to je tako...


Skupo ti vreme ko da si advokat. :D

Uopšte ne shvatam poentu ove teme. Ako si mislio da ćemo te tapšati po ramenu jer si nam se obratio očigledno si pogrešio. Pokušali smo da ti skrenemo pažnju gde po nama grešiš, ali tebe to očigledno ne interesuje.
Radi po svom, a mi ćemo se već snaći za delove. Ne mogu da shvatim kako možeš da opravdavaš čiinjenicu da su ti delovi skuplji od npr Planeta koji je legalni distributer koji uzgred izdaje i garanciju.


+1
  • 0

#45 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 31 May 2013 - 02:47 PM

Ja uračunavam svoje vreme i troškove i to je tako...


Skupo ti vreme ko da si advokat. :D

Uopšte ne shvatam poentu ove teme. Ako si mislio da ćemo te tapšati po ramenu jer si nam se obratio očigledno si pogrešio. Pokušali smo da ti skrenemo pažnju gde po nama grešiš, ali tebe to očigledno ne interesuje.
Radi po svom, a mi ćemo se već snaći za delove. Ne mogu da shvatim kako možeš da opravdavaš čiinjenicu da su ti delovi skuplji od npr Planeta koji je legalni distributer koji uzgred izdaje i garanciju.


+1

+2
  • 0

#46 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 31 May 2013 - 04:36 PM

Ne mogu da shvatim kako možeš da opravdavaš čiinjenicu da su ti delovi skuplji od npr Planeta koji je legalni distributer koji uzgred izdaje i garanciju.

Da ne pricamo o tome da Planet radi kao zvanicna firma koja ovoj drzavi placa sve poreze i doprinose, zaposljava radnike koji opet primaju kakvu-takvu platu za razliku od bizmismena koji radi na crno i prakticno pljacka drzavu ne placanjem poreza.
  • 0
.

#47 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 31 May 2013 - 04:54 PM

Da ne pričamo :D nema potrebe, očigledno.
  • 0

#48 gordannesovic

gordannesovic
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 31 May 2013 - 08:27 PM

Pa ja od vas ni ne tražim da me tapšete po ramenu. Vi se sve postavljate kao savesni građani, otvarate oči drugima kako je neko prevarant i kako ima velike cene, i da od njega ne treba kupovati, a niko ne komentariše prodavce koji prodaju kradenu robu. To vam ne smeta jer kupujete za jeftine pare. A da ne pominjem da su onda po vašem mišljenju svi ovde na cikloberzi prevaranti, jer ne plaćaju porez i doprinose. A čudno je kako neke od njih preporučujete, i podržavate, i onda cela priča o vašoj savesnosti pada u vodu. Zašto onda i njih ne predstavljate kao prevarante, po kojoj god ceni da prodaju, oni opet ne plaćaju porez i doprinose. Možda su to prodavci koje pozanjete, pa ih podržavate, što je sasvim korektno sa vaše strane, ali nije korektno da ostale pljujete da bi neke kitili. Zasmetalo vam je mojih 10, 15 proizvoda od 180 koji su skuplji kod mene u odnosu na prodavnicu, pa ajde opleti po njemu. Ja sam ovu temu pokrenuo zbog takvih, a ako ne i vas samih, koji ste slali anonimno poruke na moj mail i prozivali me zbog cene. Pa ste se onda na pokrenuti post odjednom niotkuda pojavili da nešto i pridodate i "zasladite" celu stvar, kad je već pokrenuta. A pritom niko nije pokrenuo pre mene temu o mojim cenama i mojoj poslovnosti, koja je tako katastrofalna. Ja vam opet kažem, nisam ni u jednom trenutku imao ništa protiv ljudi koji imaju prodavnice, njih isto država leši na svoj način, i ne dozvoljava im da naprave nešto. Ali ja nisam ni krenuo od te priče kako je kod mene sve džabe u odnosu na njih. Pobunio sam se samo zato što vi upoređujete moje cene sa njima i ništa drugo.
  • 0

#49 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 31 May 2013 - 09:36 PM

U neku ruku se slazem sa tobom Gordane posto ne znam koliko puta su stavljali tvoj oglas u onu temu "lukav prodavac" sto po meni nema veze sa vezom... Jednom ili dva puta sam pitao zasto se stavljaju oglasi gde je samo cena veca nego negde drugo zato sto to meni ne spada tu (ne vidim sta je tu lukavo, pokvareno ili kako god), a i stvar prodavca je koliku ce cenu da stavi, ali dzaba sve to kada ima ljudi kojima to nije jasno...
Razumem i tvoju zelju za ovom temom, ali mislim da nista sa time neces dobiti i da sta god da napises neko ce ti kontrirati... Bolje ti lepo iskuliraj, radi i dalje kako radis i ne obracaj paznju na njih... Ako nastave da ti stavljaju oglase vidi sa moderatorima ili administratorima da se brise to ili da se uopste ta tema izbrise posto je odavno izgubila svaku svrhu (ne znam koliko je izvodljivo ovo ali ja ne vidim neko drugo resenje). :)
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#50 ringebildi

ringebildi
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 31 May 2013 - 09:40 PM

+1
  • 0

#51 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 01 June 2013 - 06:34 AM

+2
  • 0

#52 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 01 June 2013 - 09:19 AM

Da iskoristim ovu temu o visokim cenama ili visim u odnosu na neke druge. Nije vezano za tvoje oglase. Mislim generalno na sve cene. Neka svako ko hoce napise o nekom proizvodu za koji misli da ima visoku ili bezobraznu cenu pa da izkomentarisemo i dodjemo do neke istine. Tu mislim na polovne delove takozvane extra, skinut sa novog bajka, besprekoran, kao nov, nov (samo je presao 800 km sto prodavac ladno napise) itd.
  • 0

#53 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 01 June 2013 - 09:31 AM

Ok mi je da neko bude prozivan ako napise kao novo ili staro godinu dana a ono 3-4 godine, poprilicno izraubovano i tako te stvari, to je lukavo, sama cena ne bi smela da se komentarise tj da se ti oglasi izdvajaju (tipa vidi ovog sto je odvalio cenu, a ovamo duplo jeftinije)... To je slobodna trgovina, kome se svidja svidja, kome ne neka kupi gde je jeftinije.

Ok ako neko pita u nekoj temi u vezi necega pa da mu neko napise da je skupo, da moze da se nadje jeftinije...
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#54 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2434 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 01 June 2013 - 12:14 PM

Ok ako neko pita u nekoj temi u vezi necega pa da mu neko napise da je skupo, da moze da se nadje jeftinije...

Sve moze da se nadje jeftinije, a onaj ko vesto pronalazi jeftino a prodaje sto skuplje je bolji trgovac, nije prevarant.

Po toj logici samo kinezi nisu prevaranti kod njih je najjeftinije :)

Kupac bira sta ce da kupi, prodavci se samo prilagodjavaju.
  • 0

#55 gordannesovic

gordannesovic
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 01 June 2013 - 12:16 PM

Drago mi je da se neko našao još da da neki komentar, a ko nije iz grupe forumaša koji napadaju svakog ko nema njihovo mišljenje.
  • 0

#56 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 01 June 2013 - 01:24 PM

Bakara ne znam zasto si me citirao, da li me nisi razumeo ili nesto drugo ali svejedno, hteo sam da kazem da treba pomoci nekome ko trazi pomoc pa mu pokazati da moze da nesto kupi jeftinije nego sto misli, ali ne da se bilo ko komentarise negativno zato sto je stavio neku cenu...
Naravno da uvek moze jeftinije, ali ima ljudi koji se slabo koriste racunarima i ovom savremenom tehnologijom, jedva uspeju i na forumu da nadju gde da nesto pitaju, a ne jos da znaju da izguglaju gde je sta jeftinije... Kao sto je neko napisao ima nas raznih godina, od 9 do 99 godina... :D
Na to sam mislio... :)
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#57 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 13 June 2013 - 07:23 AM

Ako vašem biciklu zatreba kaseta HG-50 koja je u Planetbike-u 2520,00din. http://planetbike.rs... ... 11-34.html možete istu da kupite kod Gordana za 2900,00din. http://www.cikloberz...w.php?id=102276 i naravno sačekati 10 radnih dana za isporuku.

Ako vam slučajno zatreba KMC X2 lanac kupite ga kod Gordana za 2400,00din. i sačekajte 10 radnih dana na isporuku http://www.cikloberz...w.php?id=102276 ili poručite na Totalbike-u isti za 2123,00din. http://www.totalbike... ... za-mtb-x-9

:roll: :roll: [-X [-X
  • 0

#58 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 June 2013 - 08:56 AM

Dobro, pa? Ne vidim sta je tu problem?

A zasto si stavio 2 razlicite radnje za 2 dela?

Ako vam zatreba kafa koja je u Idei 100 dinara, idite u Tempo da kupite istu za 85, ili ako vam zatreba sampon koji u Tempu kosta 200 dinara idite u Univerexport da kupite isti za 180...

I mani vise coveka, neka prodaje kako hoce, ako proda proda, ako ne smanjice cene i gotovo. Vazno je da ne vara i da je to sto mu pise u oglasu istina, a ko ce kupiti nije tvoj, moj ili neciji problem da o tome raspravljamo.
Razlika je u 200-300 dinara, nije duplo skuplje pa da pravis od toga citavu dramu.
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#59 MstrD_02

MstrD_02
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 409 posts

Postavljeno 13 June 2013 - 12:14 PM

Njegov post je vise fokusiran na ovaj deo oglasa 'isporuka 10 radnih dana", hteo je da naglasi to zasto bi neko platio 200-300 din skuplje i plus za to kupljeno cekao 10 dana, kad moze odmah da kupi jeftinije..
Ali u potpunosti se slazem sa tvojim gore napisanim, licno nemam nikakav problem sa prodavcem i njegovim cenama, neka prodaje sta hoce i kako hoce..pa neka sam vidi "kako ide pos'o"..u poslednje vreme je ionako puna berza takvih trgovaca :mrgreen:
  • 0

#60 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 June 2013 - 12:39 PM

Njegov post je vise fokusiran na ovaj deo oglasa 'isporuka 10 radnih dana", hteo je da naglasi to zasto bi neko platio 200-300 din skuplje i plus za to kupljeno cekao 10 dana, kad moze odmah da kupi jeftinije

Jesi li bas siguran za konkretne slucajeve? Ja npr. ne znam, treba zvati i pitati. Cesto se desi da necega ima u katalogu, a nema na stanju pa od te navedene i nize cene nema nikakve vajde :)
  • 0
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika