Jump to content


Fotografije

Bozinovic Darko, Soko Banja...Lukavo...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 aleksandaraco

aleksandaraco
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 194 posts

Postavljeno 16 April 2013 - 09:47 PM

Evo ukratko napisacu sta se desilo... Covek mi se javio na oglas, izvesni Bozinovic Darko iz Soko Banje 0658884085, za lanac i kasetu od 500din pitao sve sta ga je zanimalo ja mu odgovorio i poslao lanac i kasetu (oglas je jos na berzi). Danas stigao otkup od Bexa kad u koverti samo 50din, na koverti je pisalo otkup 50din, neko je napravio gresku u Bexu, ali ja zameram kupcu vise nego Bexu, koji je znao koliko kosta to sto je porucio i sto me nije kontaktirao i video u cemu je problem. To su sitne pare i nije bitno nece me osiromasiti. Da naglasim na poruke i pozive neodgovara, napisao sam mu da bi bilo ok da mi nadoknadi preostali trosak od 450din ali covek niti odgovara niti se javlja. Poslacu mu i ovih 50din sto sam dobio, pa onda moze da kaze da me je za....bo za sve pare.
  • 0
Specialized

#2 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 April 2013 - 09:57 PM

ali ja zameram kupcu vise nego Bexu, koji je znao koliko kosta to sto je porucio i sto me nije kontaktirao i video u cemu je problem.

Pa BEX te je zavrnuo, a ne kupac. Ako imas priznanicu koju su ti dali kada si slao posiljku i na njoj pise korektna cena otkupa onda imas solidan argument za zalbu i trebas da ga iskoristis.

Poslacu mu i ovih 50din sto sam dobio, pa onda moze da kaze da me je za....bo za sve pare.

I to slanje ces jos da platis sa verovatno vise od 50 dinara :D
  • 0
Postavljena slika

#3 aleksandaraco

aleksandaraco
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 194 posts

Postavljeno 16 April 2013 - 10:02 PM

Da Bex je napravio gresku, ali sam vec napisao zameram kupcu jer je lukavo platio 50din, a odlicno je znao koliko kosta. Da je se to meni desilo odmah bih kontaktirao prodavca i obavestio ga.
  • 0
Specialized

#4 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 17 April 2013 - 07:22 AM

Da je se to meni desilo odmah bih kontaktirao prodavca i obavestio ga.

Realno to bi uradio svako od nas ko je normalan,posten i zna sta je dogovorio sa prodavcem. A ovi iz BEX-a su smotani u pm.
  • 0
Our needs are few,our wants are many.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika