Jump to content


Fotografije

Zolt


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
34 odgovora na ovu temu

#21 milancha82

milancha82
  • Members
  • PipPipPip
  • 149 posts

Postavljeno 06 April 2014 - 12:57 AM

I od mene pohvala za Zolta. Kupio sam od njega neke aero zice koje nigde nisu mogle da se nadju, jes da su bile skupe ali cena nije ni bila bitna jer ih nije bilo nigde. Ljubazan i posten covek. :D
  • 0

#22 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Postavljeno 06 April 2014 - 04:46 PM

Od mene - jer je preskup, pitao za 3 stvari.
Brzo odgovori, komunikativan ali su cene ne daj Bože. Jeftinije mi bude za nijansu da naručim sa ebay-a ili sa stranih sajtova, nego od njega. Kad pretače eure ide po kupovnom, pazi, ne prodajnom, kursu NBS koji je ujedno i najveći mogući :lol: #-o
I na kraju nađem stvar, korman, polovan u super stanju 60% jeftinije nego li je kod njega, nov da ne grešim dušu.
Nemam ništa protiv čoveka, samo iznosim moje iskustvo, a bio sam poveden pohvalam sa foruma.
Verujem da je ok, kada se već nađeš u takvoj situaciji, za stvari "hard to find"...
  • 0

#23 vege

vege
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 03 June 2014 - 05:18 AM

Ja čekam delove koje mi je poručio 7. maja i nadam se da će se uskoro javiti pošto mi na dva emaila nije odgovorio, a potrebno mi je da znam da li mi delovi stižu ili ih moram naručiti na drugom mestu. Svakako ću napisati utisak kada se sve završi. ;)


  • 0

#24 vege

vege
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 19 June 2014 - 05:52 AM

Delovi poručeni 7. maja nikada se nisu pojavili niti se gospodin Zolt bajkrejser javio. 

 

Kopija email razgovora: https://dl.dropboxus... Bike Racer.pdf

 

Ja ga nikome ne preporučujem pošto sam čuo sa više strana da je ljude ispaljivao bez javljanja i pošto je potrošio moje vreme i strpljenje.


  • 0

#25 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 20 June 2014 - 12:36 PM

Bas cudno.Ja sam od njega dosta stvari kupio i dosta para potrosio i nikada mi se nije desilo da se ne javlja.Pre dve-tri nedelje sam ga pitao za neke nosace bidona i nikad mi nije odgovorio.Ocigledno se nesto desava  :?:  :-k


  • 0

#26 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 20 June 2014 - 03:27 PM

Desavalo se ti i ranije ali jbg. Ja sam ga pre skoro god dana pitao da li moze da mi zavrsi neki bajk nov da se kupi iz madjarske isto nisam dobio odgovor. Ali to nije za temu da li je ok prodavac ili ne. Nisam ni dobio odgovor da bih mogao da procenim
  • 0

#27 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 21 June 2014 - 10:49 AM

da, da, i moj drugar ga je kontaktirao pre mesec dana i nije dobio nikakav odgovor, nesto se desava, nadam se da je sve u redu sa njim....
  • 0

#28 Magus

Magus
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 22 June 2014 - 11:14 AM

Ne bih da izigravam advokata, ali zelim samo toliko reci da Zolt ima velikih privatnih problema u zadnjih 2-3 meseca+imao je nedavno smrtni slucaj u porodici. To je razlog njegovog nejavljanja. Nadajmo se da ce sve doci na svoje mesto u skorije vreme.


  • 0

#29 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 28 November 2014 - 02:00 AM

Jel ima Zoltovih oglasa. Jel se oporavio koliko toliko?


  • 0

#30 Magus

Magus
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 28 November 2014 - 06:20 AM

Nazalost, Zolt do daljeg nece prodavati nista.


  • 0

#31 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 28 November 2014 - 02:13 PM

Baš ga je zadesilo onda, krivo mi je jer je dobar prodavac i čovek, a ne znam šta g je zadesilo ali vidi se da je teško. Žalim mu da što pre radi, jel će bar nekako kroz rad da bude drugačije!


  • 0

#32 Magus

Magus
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 28 November 2014 - 05:10 PM

Kaze da se smorio od prodaje delova. Radi u Madjarskoj, retko dolazi kuci i kontam da mu je postalo cimanje da donosi non stop delove i opremu preko granice..


  • 0

#33 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 29 November 2014 - 03:16 AM

Moguce da i ne zaradi koliko želi, možda ga i na grani cimaju, pa je odustao.


  • 0

#34 GoranZemun

GoranZemun
  • Members
  • PipPipPip
  • 76 posts

Postavljeno 08 February 2015 - 01:25 PM

Ja sam kao kupac sam Zoltom imao pozitivna iskustva mislim da je ponovo krenuo sa oglasima nick"boltondj" ali nisam siguran da je to on


  • 0

#35 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 26 February 2015 - 09:07 AM

Dobar zolt,malo komunikacija kasni,mogao bi malo veci popust na vise sitnica,ali kapiram da ni u madjarskoj nisu bas slatke cene


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika