Jump to content


Fotografije

trek 4500 komentari


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 zizikeus

zizikeus
  • Members
  • Pip
  • 16 posts

Postavljeno 21 March 2008 - 01:30 PM

Kupio bih, trek 4500 interesuje me kakav je ovo bajs od opreme ima deore XT zadnje menjace,prednje alivio,amortizer suntour xcp75,tocak wtb dual duty,gume bontrager acx jones 2.6 x 2.2 i kocnice tektro?
  • 0

#2 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 21 March 2008 - 01:40 PM

Ova masina se u Skoplju prodavala za nekih ~500eura. Kako bi mogli mi da kazemo nesto o bajku moras da nam navedes njegovu cenu. Kako za start ako vozis offroad odma trebas da se oslobodis od Suntour-a u Tektro kocnice. Ako vozis niz grad bez mnogo divljanja oprema je saasvim ok na njemu. Ali ako je cena bajka isto oko 500eura moj savet je da ga zaobidjes posto za te pare se moze naci bolja bicikla. Nemoj da te laze jedan XT zadnji menjac posto on ne pravi bajk. Vazna karika ali ne i presudna. Razmisli malo kako ces potrositi novac
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#3 zizikeus

zizikeus
  • Members
  • Pip
  • 16 posts

Postavljeno 21 March 2008 - 07:10 PM

Ova masina se u Skoplju prodavala za nekih ~500eura. Kako bi mogli mi da kazemo nesto o bajku moras da nam navedes njegovu cenu. Kako za start ako vozis offroad odma trebas da se oslobodis od Suntour-a u Tektro kocnice. Ako vozis niz grad bez mnogo divljanja oprema je saasvim ok na njemu. Ali ako je cena bajka isto oko 500eura moj savet je da ga zaobidjes posto za te pare se moze naci bolja bicikla. Nemoj da te laze jedan XT zadnji menjac posto on ne pravi bajk. Vazna karika ali ne i presudna. Razmisli malo kako ces potrositi novac

Pa ja sam resio da ovaj bajs vozim malo po gradu malo off road ja mislim da bi taj suntour zadaovoljio moje zahteve,a kakva je razlika izmedju tektro kocnica i nekih xt kada i ove tektro lepo koce i sta moze da se desi amortizeru ako idem na off road?
  • 0

#4 Shain

Shain
  • Members
  • PipPip
  • 58 posts

Postavljeno 21 March 2008 - 07:50 PM

Imam slican bajs, sa malo boljom opremom ali to je to u principu.
Ako je u dobrom stanju super ce ti sluziti. Za kocnice nemoj da brines, mnogi se primaju na xt sa paralelogramom mada je i sam shimano odustao od toga u poslednjoj verziji za 2008 godinu. Ne zato sto je to lose nego zato sto je apsolutno nepotrebno. Dobri paknovi sa pravilno podesenim kocnicama i solidnoj kocionoj povrsini bandasa po suvom ima da kopa u mestu. Sledeca stepenica je disk ali na ustrb tezine..
Ako vozis tehnicki, kako ja to volim da kazem, ima da ti traje duugo i dobro.

p.s. naravno, vise od 250evra ne bih dao za bajs sa takvom opremom (polovan naravno).
  • 0

#5 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 March 2008 - 09:38 PM

Nisi naveo u kakvom je stanju bajs! Obrati paznju na lanac, lancanike sajbne.... To je potrosni materijal, ako je dosta vozeno racunaj jos 40-70 eura ulaganja u skorije vreme.
  • 0

#6 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 22 March 2008 - 12:21 PM

Ako je u korektnom stanju onda je mazimalna cena ispod 300e tj izmedju 200e i 300e(300e ako je kao nov,sto bi se reklo).Mehanichke V-kocnice su manje-vishe ista stvar ako ne divljas previse,ako skidas V-Brake stavi diskove(hidraulicne naravno).
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika