Jump to content


Fotografije

Bulls Comp 3.80 Disc


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
12 odgovora na ovu temu

#1 Aky

Aky
  • Members
  • Pip
  • 16 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 23 August 2012 - 11:48 AM

Pre svega jedan veliki pozdrav za sve forumase i ljubitelje biciklizma ! Imam samo reci hvale za forum koji pratim vec 5,6 meseci,ali nikako da predstavim mog samuraja :mrgreen: Bike sam kupio pocetkom aprila ove godine i imao dosta problema oko kocnica i kuke zadnjeg menjaca n:cray Hvala bogu pa je tu Ceka iz Planet bike-a pre svega dobar covek a onda majstor koji je imao vremena da mi izadje u susret i sklopi bajs n:yahoo

Ram: Aluminium 7005 21'
Vila: SR Suntour XC60
Prednji menjac: Shimano Deore FD-M531
Zadnji menjac: Shimano Deore RD-M510
Integrisane rucice kocnica i menjaca: Shimano Acera (ST-EF35-8)
Pogon: Shimano Acera FC-MC08 22-32-42T
Kocnice: Hayes MX3 Mechanical
Rotori: Prednji Shimano a zadnji hayes (160/160)
Pedale: Feimin FP-980
Prednja nabla: Shimano HB-M475
Zadnja nabla: Shimano FH-M475
Kaseta: Shimano Acera CS-HG30 8 Speed
Lanac: ne znam ali ima SRAM Powerlink
Tockovi: Bulls M40V
Prednja guma: Schwalbe Smart Sam 26x2.1 Sport Line
Zadnja guma: Schwalbe Smart Sam 26x2.25 Performance
Lula: Bulls stelujuca od -10° do +40°
Korman: Promax HB-T305 580 mm
Gripovi: Velo
Sticna: no name (aluminijumska 27.2 mm)
Sediste: Selle Royal Freccia
Ciklomaster: Sigma BC 1009

P8220105.jpg
P8220106.jpg
P8220112.jpg
P8220114.jpg
[attachment=0]P8220118.jpg[/attachment]
  • 0

#2 Aky

Aky
  • Members
  • Pip
  • 16 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 23 August 2012 - 11:53 AM

P8220084.jpg
P8220087.jpg
P8220089.jpg
P8220090.jpg
P8220092.jpg
  • 0

#3 rados

rados
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 338 posts

Postavljeno 23 August 2012 - 01:54 PM

lepo ocuvan bajs.a kakve si probleme sa kocnicama imao?koje su cene usluga u planet bajku?
  • 0

#4 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 23 August 2012 - 02:11 PM

Lep bajs :D

Hvala bogu pa je tu Ceka iz Planet bike-a pre svega dobar covek a onda majstor koji je imao vremena da mi izadje u susret i sklopi bajs n:yahoo


Da li mi se to čini ili si ti iz Niša? :D
  • 0
.

#5 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 August 2012 - 02:15 PM

lepo ocuvan bajs.a kakve si probleme sa kocnicama imao?koje su cene usluga u planet bajku?

Mozda je pazario neke od svog sugradjana :D
  • 0
Postavljena slika

#6 Aky

Aky
  • Members
  • Pip
  • 16 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 23 August 2012 - 02:47 PM

lepo ocuvan bajs.a kakve si probleme sa kocnicama imao?koje su cene usluga u planet bajku?


Hvala Radose ! Biciklu sam kupio poovnu ali izgleda da je dugo stajala i celjusti su bile dosta zardjale i nisu funkcionisale kako treba. Cenu su vrlo razumne i prihvatljive za manje popravke i sitnice,a za nesto vece stvarno ne znam :D


Lep bajs :D

Hvala bogu pa je tu Ceka iz Planet bike-a pre svega dobar covek a onda majstor koji je imao vremena da mi izadje u susret i sklopi bajs n:yahoo


Da li mi se to čini ili si ti iz Niša? :D


Hvala Mihajlo ! Da,da ja sam iz Nis :D Ja sam tebe relativno skoro vido kod mog brata Nikole u Matevcu ako se secas :)


lepo ocuvan bajs.a kakve si probleme sa kocnicama imao?koje su cene usluga u planet bajku?

Mozda je pazario neke od svog sugradjana :D


Ne, bajs sam naso preko Ciklo Berze i pazario od coveka iz Loznice i bogu hvala vozim vec 4,5 meseca i nisam imamo nikakakvih problema :mrgreen:
  • 0

#7 rados

rados
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 338 posts

Postavljeno 23 August 2012 - 03:15 PM

" Integrisane rucice kocnica i menjaca: Shimano Acera (ST-EF35-8) "
to je jedino sto bih mu ja zamenio. bas su budzave #-o
  • 0

#8 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 23 August 2012 - 04:39 PM

Hvala Mihajlo ! Da,da ja sam iz Nis :D Ja sam tebe relativno skoro vido kod mog brata Nikole u Matevcu ako se secas :)



Hahaha, sad se sećam, vido ja da mi je bajs poznat :) I Ceka je iz Matejevac :D Pozdrav!
  • 0
.

#9 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 24 August 2012 - 12:49 AM

Bas lep bajs, lepo uklopljene boje. Neka te dobro i dugo sluzi :)

Za moj ukus, ili bih stavio vece rotore (ako moze bez menjanja ostalih delova) ili neke kvalitetnije v-brake, tipa SD7. Ovako mi deluje nekako nejako sa malim rotorima (cisto vizuelno, ne znam kako koci). Ako dobro vidim felne su i za v-brake, tako da se ja licno ne bih puno razmisljao :)
  • 0

#10 Aky

Aky
  • Members
  • Pip
  • 16 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 24 August 2012 - 09:52 AM

" Integrisane rucice kocnica i menjaca: Shimano Acera (ST-EF35-8) "
to je jedino sto bih mu ja zamenio. bas su budzave #-o


Znas kako sifteri su precizni,a kocnice su kvalitetne i vrlo sam zadovoljan. Bitno je da sve lepo radi i da se kotrlja :wink:





Hvala Mihajlo ! Da,da ja sam iz Nis :D Ja sam tebe relativno skoro vido kod mog brata Nikole u Matevcu ako se secas :)



Hahaha, sad se sećam, vido ja da mi je bajs poznat :) I Ceka je iz Matejevac :D Pozdrav!


Znam za ceku . Pola moje familije je u matejevcu tako da kad dolazim gore mogli bi da organizujemo neku voznju n2:smiley_bike :mrgreen:

Bas lep bajs, lepo uklopljene boje. Neka te dobro i dugo sluzi :)

Za moj ukus, ili bih stavio vece rotore (ako moze bez menjanja ostalih delova) ili neke kvalitetnije v-brake, tipa SD7. Ovako mi deluje nekako nejako sa malim rotorima (cisto vizuelno, ne znam kako koci). Ako dobro vidim felne su i za v-brake, tako da se ja licno ne bih puno razmisljao :)


Dule hvala na lepim recima, drago mi je da ti se svidja :D A za rotore... Ma to poklopci za tegle n2:1097[1] Upravu si vizuelno nisu nesto ali zato pristojno koce. Razmisljao sam ja o svemu tome, planirao sam hidrauliku (nove shimano m445 ili polovne hayes stroker ryde) ali sve to kad se zavrsi sezona i kad se skupi para :mrgreen: Pozdrav n2:drinks
  • 0

#11 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 24 August 2012 - 10:02 AM

Znam za ceku . Pola moje familije je u matejevcu tako da kad dolazim gore mogli bi da organizujemo neku voznju n2:smiley_bike :mrgreen:


Javi se kad budeš dolazio, ja sam uvek za akciju n:character0022
  • 0
.

#12 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 24 August 2012 - 10:23 AM

lep bajk, ne diraj nista sto dobro radi...Tek kada nesto odradi svoj radni vek onda ga zameni po mogucstvu za klasu ili dve boljim delom...
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#13 Aky

Aky
  • Members
  • Pip
  • 16 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 25 August 2012 - 04:05 PM


Znam za ceku . Pola moje familije je u matejevcu tako da kad dolazim gore mogli bi da organizujemo neku voznju n2:smiley_bike :mrgreen:


Javi se kad budeš dolazio, ja sam uvek za akciju n:character0022


Javicu se ja u toku sledece nedelje... utorak ili sreda pa bi mogli negde na voznju n:happy0005

lep bajk, ne diraj nista sto dobro radi...Tek kada nesto odradi svoj radni vek onda ga zameni po mogucstvu za klasu ili dve boljim delom...


Hvala brko. Tako ce i da bude ! Da kucnem u drvo i pu pu da ga ne ureknem sve radi savrseno :D
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika