Jump to content


Fotografije

Skup "celicnih"


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
21 odgovora na ovu temu

#21 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 September 2012 - 10:55 PM

Sunce mu ala su ovi danasnji modovi postali fini & usluzni :)
  • 0
Postavljena slika

#22 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 25 September 2012 - 11:53 PM

... ni ne slutih da ce se tema pretvoriti u opstu sprdacinu...
Dakle stvarno mi nije zelja bila da razglabam o tome sta je bolje karbon ili celik ili aluminijum ili drvo ili...
TO NIJE TEMA OVOG POSTA
To je kao kad bi coveku koji skuplja oldtimere poceo da kenjas da je sve to sranje i da mu je pametnije da vozi novi auto kupljen na lizing na 70 rata.

Tema posta je skup ljudi koji vole i imaju bicikla pravljena od celika, i opremu iz tog perioda.


Ma opušteno n2:smiley-cool10 ...take a chill pill

Već u svom prvom topic-u praviš ovde neke podele! [-X Ne valja se...
Svi smo mi ovde "brothers by cranks" bili mi čelični,aluminijumski ili karbonski(i drveni jer Sveta ih vole :mrgreen: ).Terah i ja onomad čelične "točkove", doduše davno to bejaše, u međuvremenu nagovoriše me dušmani pa se priklonih carstvu aluminijumskom, mada već dosta dugo razmišljam o samomanufakturi fixie-ja sa zamisli čeličnim ramom :twisted: .
Odo` i ja u one što reče @pri3rak "Hipstere"...e jbg :mrgreen: ...Pustio sam već brke šta da radim... 8)

Ps. Isključi CAPSLOCK ovde su svi manje više dobrog vida a i nema potrebe n:character0071 DA VIČEŠ kad zvuk i onako ne prati sliku preko monitora!

Poz... n2:Cm-smiley
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika