Jump to content


Fotografije

Koja velicina sticne??


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
6 odgovora na ovu temu

#1 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 06 March 2008 - 07:05 PM

Znam da zvuci cudno ali mi nesto nije jasno.Vidim da svi govorite o velicinama sticni ispod 34mm,ja malopre izmerih svoju i pokazuje mi tu vrednost.
Da li sam ja to nesto lose merio (znam da zvuci glupo) jer imam u planu da zamenim svoju a ne znam koju velicinu da uzmem.Po oglasima vidjam sticne tipa 27,2... i td.
Da rezimiramo:
Da li postoji ovakva sticna ili sam sam negde pogresio pri merenju! Hvala! #-o
  • 0
Passo di Gavia

#2 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 March 2008 - 07:32 PM

Velicina o kojoj je pisano je njen precnik, ne duzina iste.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#3 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 06 March 2008 - 08:57 PM

Pa to je ocigledno.Ne zelim da budem sarkastican ali nisi valjda stvarno mislio da ne kontam da je 27,2mm ili nesto slicno precnik cevi a ne duzina koja bar 10 puta veca ( 350 mm..).
Samo sam zeleo da znam gde se moze naci ovakva sticna ( 34mm ) posto je nisam bas vidjao po oglasima i koja je cena.
Usput,sto se tice srednjeg pogona sa kojim sam imao problema,bio si u pravu.Kad smo ga otvorili bio je pun prljavstine,ocistili smo ga, podmazali i sada radi bez problema.

Eh da,mislio sam otvorim za koji dan temu povodom trke Pariz - Nica koja pocinje u nedelju pa da malo komentarisemo rasplet dogadjaja.Mislio sam da vidim sta moderatori o tome misle..

Pozdrav!
  • 0
Passo di Gavia

#4 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 March 2008 - 09:14 PM

34mm nemoj ni traziti, uzmi 31.6 i nadji nekog strugara da napravi adapter sa 31.6 na 34mm.

Pariz - Nica, nova tema obavezno. 8)
  • 0

#5 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 06 March 2008 - 09:35 PM

@durango: pariz-nica, ako te ne mrzi neki uvodni tekstic za glavnu :mrgreen: :wink:
  • 0

#6 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 March 2008 - 09:36 PM

Ne zelim da budem sarkastican ali nisi valjda stvarno mislio da ne kontam da je 27,2mm ili nesto slicno precnik cevi a ne duzina koja bar 10 puta veca ( 350 mm..).


Naravno da nisam, imam i ja pravo da se nasalim poneki put :wink: A sad ozbiljno, ako je tacan precnik merenja, to je apsolutno nestandardan fi, kao sto kaze Hari i ne pokusavaj to ovde da trazis, 31,6 + adapter. Tesko da ces takvu sticnu i napolju naci. A bogami, mislim da ti je najbolje resenje da odmah odes kod strugara, da ni adapter ne trazis ovde po radnjama.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#7 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 06 March 2008 - 10:51 PM

Ok, snaci cu se nekako oko sticne.
Sutra cu otvoriti novu temu povodom trke i napisati malu uvertiru..
  • 0
Passo di Gavia




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika