Jump to content


Fotografije

Maji ukradena Merida Matts 20v !!!


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
26 odgovora na ovu temu

#21 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 August 2012 - 07:21 PM

Oces da prilozis svoj zarad experimenta?

Ne, lepo mu je i u dnevnoj sobi, a vidim da pokradeni ionako nemaju ništa protiv da drže bicikle tamo gde se ne drže.
  • 0
Today is always here.
Tomorrow, never.

#22 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 August 2012 - 07:25 PM

Ne, lepo mu je i u dnevnoj sobi

Pa dobro, i to je bolje nego u spavacoj :) U kojoj sobi drzis auto?
  • 0
Postavljena slika

#23 Maja9

Maja9
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 21 August 2012 - 01:07 PM

taj bicikl je stajao na istom mestu zajedno sa jos jednim biciklom i prve noci kad je ukradena merida, ne znam ko bi zeleo taj bajs (ali ocigledno ima bolesnih umova kojima je to posao i ocigledno ordiniraju u tom kraju)! i onda od ta dva uzmu opet moj, a drugi ostane!
ako ima neki snagator, neka se javi :) pravicemo sacekuse!
  • 0

#24 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 21 August 2012 - 01:29 PM

Majo mani se sačekuša,nikad ne znaš da li će budala izvaditi nož,i napraviti tragediju.
Ako bajs nekad pronađeš-dobro je.Ako ne,makar si prošla školu,pa se potrudi da sledeći bajs ne ostaviš na izvol'te.
  • 0

#25 Lazar90

Lazar90
  • Members
  • PipPip
  • 30 posts

Postavljeno 21 August 2012 - 01:44 PM

To je ekipa ljudi koji rade u kraju vidis da nestaju bicikle tek tako iz tog dela.Sa snimka koji sam ja postavio ocigledno lik gleda sve vreme u nekog znaci nije sam u celoj prici kao ni ovi sto su pokrali ostale.Policiju bas briga da urade bilo sta jer ako nece sa snimka da ga traze a onom japancu su mogli onda o cemu dalje da pricamo.
  • 0

#26 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 August 2012 - 06:46 PM

Policiju bas briga da urade bilo sta jer ako nece sa snimka da ga traze a onom japancu su mogli onda o cemu dalje da pricamo.

Pricamo o odnosu izmedju benefita i rizika da neko zaglavi ilovacu od vas. Valjda je jasno da ne zivimo u drzavi vec u simulakronu iste.

U pravu si ako mislis da od drzave nemas sta da ocekujes, ali mislim da gresis ako mislis kako cete ovo sami sigurno uspesno da resite. OK mozda i hocete, ali mozda neko i zagine prilikom resavanja.

Postavi se logicno pitanje. Da li je korisnije izvuci pouku iz cele price, shvatiti da se bicikli ne drze u zajednickim ostavama i podrumima osim ako im je vrednost na nivou sekundarne sirovine, ili je vrednije ispitivati koliko je grupa kradljivaca organizovana, kakve su im strategije izvlacenja i koliko su nasilni.

Mogu da razumem i da vam je povredjen ego, da i to boli, ali jbg vreme leci sve :)
  • 0
Postavljena slika

#27 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 August 2012 - 11:03 PM

Oboje je korisno. Kradu zato što je jednostavno i postalo gotovo bez bilo kakvog rizika.
Kada krađa bicikla postane previše komplikovana, a rizik previše velik, okrenuće se nečem drugom.

Gledaj to i sa druge strane - svaki put kada kradljivci kradu, to je ispit i koliko je društvo organizovano, a hopefully, ima više društva nego kradljivaca n2:icone10sr6 n2:2zrqneq n2:2zrqneq n2:2zrqneq n2:2zrqneq n2:2zrqneq n2:2zrqneq n2:2zrqneq n2:2zrqneq n2:2zrqneq
  • 0

I chill harder than you party. 





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika