Jump to content


Fotografije

STOLEN BIKES, REWARD.


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
41 odgovora na ovu temu

#21 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 06 August 2012 - 04:36 PM

Jooooj nemojte ljudi, sad će opet da nam uvedu sankcije i da nas bombarduju... #-o
  • 0

profilepic.gif


#22 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 06 August 2012 - 05:47 PM

...Sto se tice temperature, onaj ko danas ne moze da izadje napolje na vreo vetar i ovih 40 C nema bas mnogo prava sebe da zove nekim biciklistom. A takvih na zalost ima previse.

Iako se slažem sa dobrim delom onoga što si napisao u ovoj temi, moram da priznam da me pomalo zbunjuje ovaj pomalo "fašistički" pogled na bavljenje biciklizmom pogotovu u amaterskim sferama, čovek stiče utisak po tebi da ako nisi über-čovek sa nadljudskim sposobnostima nisi dostojan toga da okrećeš pedale?? :?
Verujem ipak da nisi mislio da daš tako oštar komentar i da je takav čvrst stav ipak posledica vožnje brda na visokim spoljnim temperaturama... :mrgreen:

BTW ljudi odosmo daleko u ... n:sign0006
Mogli bismo da potpišemo neku peticiju gosn Premijeru da se založi i svojim super-moćima pronađe ljudima njihove bicikle pa da ih naposletku isprati i kao svaki ugledni domaćin pokloni po kilu šljivke, onako za srećan put! između ostalog ipak treba da poradimo na tom "marketingu"... :mrgreen:
Postavljena slika
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#23 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 06 August 2012 - 05:48 PM

@ mixitron
Stop hating on people, if you don't have anything constructive to say, please refrain from posting hate all over the place.


Well, they could add another 200€ over the promised reward and buy themselves a couple of almost new ones in extra condition :twisted:
  • 0

#24 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 06 August 2012 - 06:19 PM

...Sto se tice temperature, onaj ko danas ne moze da izadje napolje na vreo vetar i ovih 40 C nema bas mnogo prava sebe da zove nekim biciklistom. A takvih na zalost ima previse.

Iako se slažem sa dobrim delom onoga što si napisao u ovoj temi, moram da priznam da me pomalo zbunjuje ovaj pomalo "fašistički" pogled na bavljenje biciklizmom pogotovu u amaterskim sferama, čovek stiče utisak po tebi da ako nisi über-čovek sa nadljudskim sposobnostima nisi dostojan toga da okrećeš pedale?? :?
Verujem ipak da nisi mislio da daš tako oštar komentar i da je takav čvrst stav ipak posledica vožnje brda na visokim spoljnim temperaturama... :mrgreen:
[/img]

Ma voznja na brdu i na 40 C je nesto sto ne moze da se opise :mrgreen: :mrgreen: .

Sto se tice temperature naravno da nisam mislio na rekreativce i one koji "voze bicikl". Mislio sam na bicikliste a tu naravno spadaju i cikloturisti. Ako se biciklom putuje po svetu i vozi ujutru do 11 h i popodne od 5 onda neka sve ide...

Da resimo nastalu zabunu... Ako igras fudbal na poljancetu ili u nekoj sali 2-3 puta nedeljno da li si fudbaler? Naravno da nisi :mrgreen: . Kao sto nisi ni biciklista ako se provozas par puta nedeljno ;).
  • 0
.

#25 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2012 - 06:31 PM

Da resimo nastalu zabunu... Ako igras fudbal na poljancetu ili u nekoj sali 2-3 puta nedeljno da li si fudbaler? Naravno da nisi :mrgreen: . Kao sto nisi ni biciklista ako se provozas par puta nedeljno ;).

Onda da postavimo standarde, ako ne mozes zavrsiti elite trku ni onda nisi biciklista. U skladu sa time ovaj forum ima mozda jednocifrenih broj istih :)
  • 0
Postavljena slika

#26 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 06 August 2012 - 06:45 PM


Da resimo nastalu zabunu... Ako igras fudbal na poljancetu ili u nekoj sali 2-3 puta nedeljno da li si fudbaler? Naravno da nisi :mrgreen: . Kao sto nisi ni biciklista ako se provozas par puta nedeljno ;).

Onda da postavimo standarde, ako ne mozes zavrsiti elite trku ni onda nisi biciklista. U skladu sa time ovaj forum ima mozda jednocifrenih broj istih :)

Kada sam ja rekao da sam biciklista i da mogu da zavrsim elite trku? Ja odlicno znam sta sam i koliko mogu :wink: .

A kao sto rekoh ako igras fudbal po nekada nisi fudbaler. Bar do sada nikoga u zivotu nisam sreo da se tako izjasnjava a da igra par puta nedeljno. U skladu sa tim kako ja mogu da budem biciklista ako vozim par puta nedeljno za svoju dusu. Neka vaze isti standardi i za fudbal i za biciklizam :wink: .
  • 0
.

#27 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2012 - 06:51 PM

A kao sto rekoh ako igras fudbal po nekada nisi fudbaler. Bar do sada nikoga u zivotu nisam sreo da se tako izjasnjava a da igra par puta nedeljno. U skladu sa tim kako ja mogu da budem biciklista ako vozim par puta nedeljno za svoju dusu. Neka vaze isti standardi i za fudbal i za biciklizam :wink: .

Slazem se, al nekako nazivati sebe fudbalerom i igrati za ekipu "Donji Strnjikovac" nije isto sto nazivati sebe fudbalerom i igrati u npr. Zvezdi :)

Konkretno kada je lako biti "fasista" prema drugima, onda je posteno biti to i prema sebi :D
  • 0
Postavljena slika

#28 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 06 August 2012 - 06:58 PM

Ako je nesto fasisticki onda je to nazivati sebe biciklistom a biti isti rekreativac kao i komsija koji u slobodno vreme ubacuje loptu u kos i koji sebe ne naziva kosarkasem ;). Jer to i nije.

Ne znam kako i zasto ali najobicniji rekreativci koji voze bicikl su sebi dali za pravo da se nazivaju bicilistima sto nemamo ni u jednom drugom sportu. Da ista pravila vaze i za ostale imali bi hiljade fudbalera i kosarkasa. O tome pricam a ne o tome koliko ko moze da vozi i u kojim uslovima.
  • 0
.

#29 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2012 - 07:47 PM

Ne znam kako i zasto ali najobicniji rekreativci koji voze bicikl su sebi dali za pravo da se nazivaju bicilistima sto nemamo ni u jednom drugom sportu.

Ma zamisli te bezobraznike :D

Za razliku od drugih sportova ovaj je specifican po tome sto koristi lako dostupno prevozno sredstvo koje se da koristiti u saobracaju, pa mu samim tim namena nije nuzno i iskljucivo sportska :)

Ja jako lepo kapiram rekreativce koji jednom do par puta nedeljno izvezu bicikl, imaju afinitet ka celoj prici, pa jos ako imaju i neko znanje koje je barem malo iznad proseka meni je to sasvim dovoljno i opravdano da sebe nazovu biciklistima, ukoliko im to nesto znaci. Na kraj krajeva kroz ciklo pricu se veoma cesto provlace motivi dobre atmosfere, drugarstva itd. a u to se podela na prave bicikliste, i ostale i ne uklapa bas dobro.

Sa druge strane ja licno bas i ne kapiram ljude koji pomeraju svoje granice, ponosni su na neke rezultate, koji su debelo ispod dna ozbiljnog sportskog biciklizma :) No daleko od toga da im ista zameram, jer svako ima svoju zabavu :)
  • 0
Postavljena slika

#30 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 06 August 2012 - 07:48 PM

Ok, SPORT-ista/er/aš je samo onaj koji se profesionalno bavi datim sportom i to mu je posredno ili neposredno glavni izvor prihoda, svi ostali su rekreativci. Može? Sad se vratimo roštiljanju legit dela teme.
  • 0

#31 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 06 August 2012 - 08:20 PM

Ovi nesrećni Ameri ima da šlogiraju ako krenu da čitaju celu temu kroz Google translate :)
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#32 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 06 August 2012 - 10:53 PM

Uhh... koleza Zare, ukoliko smem tako da te oslovim pošto nisam ukapirao da li si ili nisi profi tj. da li si legitimni biciklista ili ne :mrgreen: ? I dalje ne mogu da se složim sa tvojom tezom obzirom da bicikl koristim kao svakodnevno prevozno sredstvo 75% vremena pa automatski sebi dajem za drskost na titulu "biciklsta", možda bi za sebe rekao i da sam "fudbaler" kada bih isto toliko vremena koristio loptu kao prevozno sredstvo(teoretski moguće :mrgreen: ). Pitam se samo da li vozači automobila imaju pravo sebe tako da oslove obzirom da se ne trkaju po autodromima?? Malo si pobrkao lončiće, biciklizam nije samo grana u sportu niti je biciklo kao takvo u prošlosti nastalo, već je konstruisan kao prevozno sredstvo pa mu je samim tim to i osnovna funkcija.
Man`se titularenja... :D

Dear cyclist or cycling colleagues, if i may call you so :mrgreen:(...here we have a little dispute about that title, as is the proper way to call someone cyclist although he or she is not a proffesional sportsman but only everyday bicycle ridin` Joe), anyway... any news about your stolen bicycles?
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#33 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 06 August 2012 - 11:12 PM

Sta je ovo, pocela separacija na bicikliste i sve ostale koji ne zasluzuju taj naziv? Moja majka vozi Pony jednom nedeljno i naravno da je biciklista. Biciklista postaje cim stupi na kolovoz i postoje jasno propisana pravila koja ona kao biciklista treba da postuje. A i lepo rece bant...
  • 0

#34 zvonezy

zvonezy
  • Members
  • PipPipPip
  • 115 posts

Postavljeno 07 August 2012 - 06:11 AM

e ako je tako kao sto kazete onda su ovi amerikanci vozisti(vozili se vozom)a ne biciklisti i kao takvi, njima uopste ne trebaju bicikle.samo,neka ih neko obavesti.bas ce biti srecni da konacno rese svoj problem
  • 0
.

#35 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 August 2012 - 08:02 AM

Ljudi, stvarno mnogo serete.

Šta ima veze da li su ova dva nesrećna lika vozila bajkove ili sedeli u vozu kroz pola srbije? Nisu plaćeni da voze bajs, turisti su, pa rade šta god hoće, putuju... I šta sad tu izmišljate gluposti kako sad oni nisu PRAVI cikloturisti/biciklisti jer ne voze bajs bez prestanka, pa još skoro napišete da je i dobro što su im ukrali bajseve jer su izdali nebeski rod biciklista i da su po ovoj vrućini (i možda zbog nekog drugog razloga) kontali da idu vozom. Prekršili su pravila cikloturista, tako im i treba a?

Veću količinu gluposti već stvarno dugo nisam video tu na forumu.
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#36 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 07 August 2012 - 08:06 AM

Ni ja isto!
  • 0

#37 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 August 2012 - 08:40 AM

jer su izdali nebeski rod biciklista i da su po ovoj vrućini (i možda zbog nekog drugog razloga) kontali da idu vozom


n2:hahaha n2:smiley-score010
  • 0
Postavljena slika

#38 zvonezy

zvonezy
  • Members
  • PipPipPip
  • 115 posts

Postavljeno 07 August 2012 - 08:58 AM

kontam da se ljudi sprdaju zato sto su amerikanci u pitanju
  • 0
.

#39 markoproma

markoproma
  • Members
  • PipPipPip
  • 71 posts

Postavljeno 07 August 2012 - 09:12 AM

Odmah sam napisao da u ovoj temi ima puno napisanih gluposti... Drago mi je da vidim da imam dosta istomišljenika po ovom pitanju, živeli...
  • 0
http://www.proma.rs
skype: markoproma

#40 iki_xx

iki_xx
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 176 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 August 2012 - 11:39 AM

Moj predlog je da Admin obrise sve ove gluposti, brukamo se.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika