Jump to content


Fotografije

Da li je kasno okusati se?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 Manja92

Manja92
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 31 July 2012 - 02:55 PM

Pozdrav,nov sam na ovom sajtu,imam 19 godina,iz Beograda,vozim vicini bajs,mtb,tezak ko som,sve mu se kvari,menja se,al se volemo :P Elem,visok sam 188,190cm,i oko 70kg,noge su mi dosta jake,sve sto se pojede ode u noge,nista u torzo... :lol: Imam dosta kondicije i kad ne vozim po nedelju dana zbog posla,uprtim mog ,odem pa odvozam 50km za 2 sata otprilike,po 35+c,interesuje me da li ima prostora za profi bavljenje ovim,rece mi covek is bss-a,da odem do partizana,najblizeg biciklistickog kluba i raspitas se,ja nisam isao zato sto mi iskrsla sljaka u belorusiji na godinu dana,pa bi planirao cim se vratim,uzmem bajs profi,treniram sam,s nekim odavde neko vreme,da ne odem u neki klub ko dundjer...Pozzz svaki odgovor je dobrodosao :D
  • 0

#2 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 31 July 2012 - 04:04 PM

Pozdrav,nov sam na ovom sajtu,imam 19 godina,iz Beograda,vozim vicini bajs,mtb,tezak ko som,sve mu se kvari,menja se,al se volemo :P Elem,visok sam 188,190cm,i oko 70kg,noge su mi dosta jake,sve sto se pojede ode u noge,nista u torzo... :lol: Imam dosta kondicije i kad ne vozim po nedelju dana zbog posla,uprtim mog ,odem pa odvozam 50km za 2 sata otprilike,po 35+c,interesuje me da li ima prostora za profi bavljenje ovim,rece mi covek is bss-a,da odem do partizana,najblizeg biciklistickog kluba i raspitas se,ja nisam isao zato sto mi iskrsla sljaka u belorusiji na godinu dana,pa bi planirao cim se vratim,uzmem bajs profi,treniram sam,s nekim odavde neko vreme,da ne odem u neki klub ko dundjer...Pozzz svaki odgovor je dobrodosao :D


Idi u " Zvezdu ", 2000 dinara ti je godišnja članarina, valjda, sve sam plaćaš, i dres, i zdravstveni pregled, i neku licencu, i svoj bajs da voziš, kupiš ako možeš nekog drumaša, čim zaradiš te neke pare iz Belorusije, nikad nije kasno, ja sam hteo sa svoje 32 godine,

Lajk za

sve mu se kvari,menja se,al se volemo

:D To obično kažu oni ili mi (emotivci) koji trenutno nemaju para za drugi, bolji ! :mrgreen: Mada se ja nekako stvarno vezujem za neke stvari koje me verno služe iako ih ne pazim baš najbolje, to je iskena ljubav i lojalnost... ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#3 Manja92

Manja92
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 04 August 2012 - 05:03 PM

Taj rad,to je najbitnije,plus kocnice :D Tako sam nesto i planirao , s tim novcima investiram u bicikl,opremu,pa kako krene... :D Hvala druze
  • 0

#4 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 10 September 2012 - 06:16 AM

Obzirom na god. mozda jeste kasno jer se pocinje sa 14-15god, i vozaci sa 19god. vec imaju iskustvo. Ali uz takve karakteristike 190cm/70kg(-20kg!?) moze da se krene jer se spic postize nakon 4-5 sezona aktivnog treninga i trka sto je jos uvek u klasi mladih vozaca(23god) i posle toga duug period do mastersa.
  • 0

#5 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 10 September 2012 - 07:31 AM

Uzgred, ima vozaca od 19god koji su poceli da treniraju sa 14god. pa i dalje nemaju nikakvih uspeha. Gledajuci profi vozace (Kontador 176cm/62kg, Ivan Basso 183cm/70kg itd) zatim olimpijsko zlato Vinokurova u 39god (rodjen 1973) obavezno pocni da vozis, stim da budes strpljiv (nista ako dolazis zadnji u prvoj god.) jer imas "stofa" tj. sada 190/70, a kroz par god jos zesce.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika