Jump to content


Fotografije

Beograd-Novi Sad-Beograd


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 spu

spu
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 09 June 2012 - 05:52 PM

Pozdrav drugari ... ja samo da izrazim opste zadovoljstvo posle danasnje ture!

Ekipa je bila super, Chedin kuvar je napravio super pljedzu, jedino sto smo trebali malo da iskuliramo da prodje sunce, u najgore vreme smo krenuli nazad!

Krstio sam LOOK pedale i cipele tri puta, pao jednom na levu stranu i dvaput na desnu sve sa nogama na pedalama pri brzini 0kmh :)

Jedva cekam jos 'vakih tura!

Poz
  • 0

#2 Sci

Sci
  • Members
  • PipPipPip
  • 98 posts

Postavljeno 11 June 2012 - 12:31 AM

Ja nisam mogao ovaj put sa vama, ali cu morati to da nadoknadim do petka, pa ako neko ima lufta mozemo zajedno u Novi Sad, ako ne moracu sam :roll: :D
  • 0

#3 Cheda

Cheda
  • Members
  • PipPip
  • 39 posts
  • LocationBgd

Postavljeno 12 June 2012 - 06:30 PM

Meni stvarno nije jasno,gde ste to toliko zurili,nas nekoliko Dragan,Djomla,Clumsy i ja smo baz uzivali u povratku,stali smo kod skretanja za Maradik ,gore na brdu i najeli se tresanja.Sreli smo neke Engleze koji idu za Novi Zeland ili Australiju,i neki tip koji tu prodaje voce pitao se kako ce preko okeana.Sve u svemu lepo smo se proveli.
  • 0

#4 Sci

Sci
  • Members
  • PipPipPip
  • 98 posts

Postavljeno 12 June 2012 - 10:02 PM

Tako se to radi, nije poenta samo juriti kao da smo na trkama, turing putovanja moraju obuhvatiti i cilj, tj. razlog zasto se negde ide, ne moze biti cilj jurnjava i dokazivanje, a cini mi se da vecina nas ima taj problem. Cilj je uzivanje, i to uzivanje sirokog spektra, ne samo u voznji, vec i u pogledu, u prirodi, u razgovoru i susretu sa mestanima, drugim bajkerima, strancima nabasalim u ove nase krajeve. Meni nikad nije cilj samo voznja (pogotovo na turama preko 100km). Ako nista izmislim kao cilj kupanje na Savi, ali na Obedskoj Bari i eto uzivancije. Bez uvrede, ali mislim da neki od nas ne znaju da se druze, a to bi trebalo da bude osnovni cilj ovakvih tura. Ok, negde cemo i zgaziti, ali treba se znatio i zaustaviti, odmoriti, uzivati. Gledam ove strance sto dolaze u Bg, niko od njih ne vozi brze od 20km/h, a stignu iz Francuske, Nemacke, Holandije, Austrije, Italije....znaci nije da ne mogu, nego ljudi putuju iz uzitka. Svako ima svoje misljenje naravno i svi smo razliciti, ali treba odvojiti trening voznju od turing putovanja (tzv. opustena varijanta).
  • 0

#5 spu

spu
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 13 June 2012 - 03:03 PM

Ja sam bio u grupi koja je malo pozurila, slazem se sa vama, ali opravdavam jer sam ujedno pravio jedan test(ic) sopstvene izdrzljivosti, jer se spremam za neko malo vece putovanje!
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika