Jump to content


Fotografije

Ukraden MTB Capriolo Cobra Crno/Narandžasti/Mat


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
6 odgovora na ovu temu

#1 dimikrstic

dimikrstic
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 09 June 2012 - 09:15 AM

Novi Sad, ukraden iz zgrade u Puškinovoj 9 oko ponoći, molim vas ako ga vidite, na sebi ima nalepnicu na kojoj piše
Ris - u donjem delu rama, u uglu gde stoje pedale, a na gornjem delu rama, sa leve strane ima belu nalepnicu na kojoj piše ST i stoji simbol adidasa..... dakle u predelu grbavice i okolnih mesta,

pronalazača očekuje vredna nagrada pored najveće moguće zahvalnosti
  • 0

#2 milos_va

milos_va
  • Members
  • PipPip
  • 42 posts
  • LocationValjevo

Postavljeno 09 June 2012 - 02:04 PM

Sa iste adrese ukradena dva bajsa iste večeri?
viewtopic.php?f=15&t=6340

al je nekome pošlo za rukom. :?
  • 0

#3 dimikrstic

dimikrstic
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 13 June 2012 - 11:41 AM

Sa iste adrese ukradena dva bajsa iste večeri?
http://cikloberza.co...php?f=15&t=6340

al je nekome pošlo za rukom. :?

nije iste večeri,
ćaletov je onaj CAPRJOLO SHAKER, on je odlučio da svoj bajs unosi preko noći a da danju stoji u zgradi, ali je jedne noći zaboravio da ga unese i to je bilo to....
  • 0

#4 dimikrstic

dimikrstic
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 13 June 2012 - 11:47 AM

taj neko je takođe izgleda pokušavao da mi obije vrata stana, jer sada otključavam iz desetog puta, i u bravi ima metalne prašine, kao da je neko nečime grebao unutar brave
  • 0

#5 sbriumsobriae

sbriumsobriae
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts

Postavljeno 14 June 2012 - 12:19 AM

Koliko ih samo nestaje u Novom Sadu u poslednje vreme. Idem sutra opet u policiju da ih pritisnem da se uozbilje :)
  • 0

#6 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 14 June 2012 - 11:07 AM

Nije stvar u tome da ih zaboli k..., vec jednostavno nemaju vremena za to. Drug mi je kriminalisticki inspektor, imaju previse posla oko jbenih dzankija koji pljackaju prodavnice (prepadaju radnice), otimaju lancice, torbe zenama na ulici, itd. itd. LJUDI NIKO VAM NECE POMOCI, CUVAJTE SVOJE BICIKLE KAO OCI U GLAVI. Problem je sto svi ovde dolaze tek kad im ukradu bicikla, a vecina misli da je bezbedna ako ima sajlu, ako koristi zajednicku prostoriju u zgradi, ili sta vec
  • 0

#7 sbriumsobriae

sbriumsobriae
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts

Postavljeno 10 July 2012 - 10:37 PM

Ma tuki moj nemaju vremena. Kad god sam bio u stanici atmosfera kao na ekskurziji, sprdaju se i bole ih uvo za sve. A tek koliko bleje po lokalima. Mozda ti tvoji nesto i rade, ali ovi koje ja znam samo rashladjuju loptice.
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika