Jump to content


Fotografije
- - - - -

1. maj po zapadnoj srbiji


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
7 odgovora na ovu temu

#1 tapa

tapa
  • Members
  • 2 posts
  • LocationKOCELJEVA

Postavljeno 21 February 2008 - 10:09 PM

Dragi BAJKERI evo predloga da provedemo prvomajske praznike . 30aprila ili 1. maja da se sakupimo na bari Zasavica kod Macvanske Mitrovice ( ja sam za opciju 30 april ) imamo vise vremena za voznju . odatle da idemo u Trsic i manastir Tronosa pa Loznica , Banja Koviljaca na GUCEVU spavanje (noc 1. maja) 2. maj vozimo do Malog Zvornika pa preko mosta u Veliki Zvornik obilazak ta dva gradica povratak do Radalja i Radaljske Banje pa do planinarskog doma SARENA BUKVA na Boranji ( 2maj nocenje )3. maj polazak grebenom na Mackov Kamen spomen kosturnicu . Spust u Krupanj obilazak Krupnja ima puno znamenitosti. odlazak do Dobrog potoka odatle u Belu Crkvu (ustanicku) pa Zavlaka , Banja Badanja , Tekeris (spomenik poginulim cerskim junacima 1. sv rata) uspon do Cera i nocenje (3.maj)4. maj polazak sa Cera prema Sapcu u Sapcu razlaz ko gde mora i na koju steanu . PROMENA PLANA JE MOGUCA KAKO SE DOGOVORIMO obavestenje za Zasavicu postoje dve sobe sa sedam kreveta za nocenje rezervacije kod upravnika 022614300 za dom na ceru i rezervacija mesta je Tufegdzic Zoran tel. mob. 0641536709 za dom sarena bukva Tomic Milan -maki 0643371434 za dom na Gucevu nemam informacije ali kada pronadjem javljam vam !!!! ako neko zeli da ponese kamp opremu SATOR i sve sto uz to ide moze ja tako putujem . ZATO VAS MOLIM DAJTE VASE SUGESTIJE da bi se na vreme o svemu dogovorili POZDRAV SVIMA ko je na forumu !!!! Postoji mogicnost da dodjete do Koceljeva automobilom u sredu 30 aprila pa da od mene mozemo da krenemo na voznju automobil ostavite kod mene zbog nedeljnog povratka a i manje zamora
  • 0

#2 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 21 February 2008 - 10:55 PM

"Dom" na Gučevu je privatizovan i pretvoren u napucano odmaralište. Cene noćenja u njemu su paprene. (Klopa je ok.)

Mislim da je bolje da pogledate neku varijantu smeštaja u Banji Koviljači, ima dosta ljudi koji iznajmljuju sobe, a to se rasteglo od podnožja do pola puta nagore.

Naravno, onda ćete penjanje na Gučevo morati da ostavite za sutra. :)

Prvog maja je (međunarodno?) prvenstvo u paraglajdingu na Gučevu, pa možete da se zanimate kao posmatrači.

U planiranju tura po tom kraju svakako preporučujem pogled na http://www.ciklonaut...uz/svrbiguz.htm

i na moju galeriju (www) :mrgreen:
  • 0

#3 Bluealek

Bluealek
  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 March 2008 - 11:13 PM

"Dom" na Gučevu je privatizovan i pretvoren u napucano odmaralište. Cene noćenja u njemu su paprene. (Klopa je ok.)


A papreno je koliko tačno? Nisam ni ja srećan pred saznanjem da sve što se u ovoj zemlji u turističkom smislu sredi drastično poskupljuje svoje usluge (pa i oni koji ništa ne srede iz godine u godinu dižu cenu prenoćišta), ali to je očigledno cena tržišnog poslovanja. Sviđalo se to nama ili ne, cene prenoćišta po Srbiji, koje su do pre 3-4 godine bile smešne u odnosu na evropske, sad su se skoro izjednačile sa cenama na zapadu. Pogledaj koliko je recimo spavanje u domu Rtanj na Kopu poskupelo u pomenutom periodu, ili kako se rapidno dizala cena u domu na Babinom Zubu. Voleo bih i ja da spavam za 200 dindži negde, ali budi svestan da za te pare možeš da dobiješ samo zidanu zamenu za šator koja duva i prokišnjava i po čijem podu trče miševi, ništa kupatilo, grejanje, topla voda, udobnost, čistoća. U toj varijanti radije spavam u šatoru za džabaka.
  • 0
My stories, my dreams, my pictures, my home - http://www.freebiking.org

#4 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 14 March 2008 - 11:47 PM

Sad ću da lupim, ali mislim da počinje sa +20E u din. BAŠ je bilo mnogo. Pazi kad sam gledao da preporučim mesto nekim 'ima se može se' likovima koje znam da vole da 'planinare' i odustao.

Nadam se da ću za koji mesec (konačno) krenuti sa višednevnim turama, i po glavi mi se nekako mota da će, budu li te ture i motorizovane u sopstvenoj režiji, gepek karavana sa oborenim sedištima biti odlično prenoćište za dve osobe, uz primenu sunđera i kojeg ćebenceta. :D
  • 0

#5 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 15 March 2008 - 09:59 PM

Konsultovao se sa devojčicom, i ona se slaže sa +20 cifrom.

Pretpostavljam da oni napušteni bungalovi 600m pre spomenika mogu da posluže, ako nema bolje...
  • 0

#6 tapa

tapa
  • Members
  • 2 posts
  • LocationKOCELJEVA

Postavljeno 17 March 2008 - 12:15 PM

Ma kada sve nosim na bajku mogu i jos 2-3 kg satora da ne mislim i da me neko guli u ova krizna finansiska vremena . Samo treba pronaci 2-3 kvadrata lepe livade i sve je reseno ........ako neko zeli da ide sa nama neka se javina mejl [email protected]
  • 0

#7 bachaman

bachaman
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts

Postavljeno 08 May 2008 - 08:22 AM

I kako je bilo na kraju, ima li nekih fotki?
  • 0
БаћАман
http://www.dzirafa.info

#8 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 08 May 2008 - 12:14 PM

Baš i mene zanima. Bio sam u kraju i vozao prvog reko Gučeva i Sedmaka, vreme je svih dana bilo lepo za vožnju ali malo šmoljavo za pejzažne fotke zbog izmaglice.

Moguće da ih je trećeg u nekoliko navrata oprala kiša. :D Čekamo izveštaj.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika