Jump to content


Fotografije

Ne može da škodi... :)))


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
18 odgovora na ovu temu

#1 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 11 April 2012 - 06:54 PM

Ja ti danas otišao do SuperVera na Novom Beogradu blizu buvljaka, Qpio neke čokoladice i prišiškilo mi se, video da preko puta " vera " ima neko šipražje u Milutina Milankovića ulici i ja ti krenem tamo, pređem semafor, ispadne mi neki papirić i to baš ispred komunalnog policajca, i ja to pokupim pre nego što sam ga i video, nego prođem ja njega, videim drugog u pravcu buvljaka ali stanem, parkiram bajs i odem do prvog drveta da šiškim, nadao sam se da tu stoje zbog gradnje onog novog " centra grada ", neće valjda mene da zezaju zbog nužde, ja slušao muziku i nastavio da je slušam bez obzira što je možda neko od njih mogao da me opomene da ne radim to tu ako nije dozvoljeno, ali se ispostavilo da nije...nego, elem, i ja pre nego što sam prišao biciklu, priđe meni jedan od njih i traži da skinem slušalice jer hoće nešto da mi kaže, ja skinem slušalice i kažem da kaže šta 'oće pa da idem, on kaže gospodine to što ste radili je zabranjeno, ja pitam šta sam radio, on kao pa urinirali ste na javnom mestu, ja kažem da nisam, on kaže kao pa video sam, ja kažem da sam kao hteo ali čim sam ih video ipak nisam, on kaže da ja to ipak jesam, kao što jesam, :D Kaže sledi kazna od 5000 dinara :shock: Ja kao kol'ko ?! Ma beži bre, ne dolaziš u obzir, dokaži da sam šiškio, idemo kao da vidimo baricu :mrgreen: , ako je ima, on meni kao daj ličnu kartu, ja kažem nemam, nisam odavde, on pita odakle sam, ja kažem iz Švedske, neću bre da plaćam porez na budale, iako je on u pravu ali da je meni država drug pa da razumem...ja kažem, moja reč protiv tvoje, mogao je da me upozori pre radnje a ne da me sačekuje, ili sad samo da me opomene, pitam ja njega ko ga je zaposlio preko veze i koliku platu ima na ovu skupoću, da li ima neki procenat od mog " hapšenja ". Kaže, nema, ja kažem, pa onda me pusti, shvatio sam, idemo dalje, ne pravi problem, on zove pojačanje, dolazi drugi kolega i tvrdi da me isto video, kaže kako sam lepo pokupio onaj papirić pa ga onda čudi kako mogu da šiškim i to baš u onoj džipsi rupi, pitam ja pa gde onda da šiškim, oni pokažu da preko puta ima neki toi toi, valjda, toalet, ja pitam pa gde je znak neki da me uputi tamo :mrgreen: a oni se nasmejali, ne mogu da veruju, kažu kao, pa ti bi i to hteo, ponovo me pitaju za ličnu kartu, ja kažem, imam al' ne dam, namerno, idemo kod sudije, reći ću da mi podvaljujete, ne dam pare, oni kažu pa dobro kao, zovemo običnu policiju pa ti idi sa njima u stanicu pa kod sudije, ali pre toga zovu oni šefa pa i on dođe, njih tri protiv mene, nastavili mi sa pričom, a ovaj neki šef, navodno neki boxer, kaže kako će i nemanje lične karte da me košta, onda ja kad sam kao bolje razmislio, možda je bolje da njima dam ličnu kartu pa da prođem jevftinije, nego pitam ja onog prvog a šta da sam krenuo sam biciklom da bežim, on kaže pa oborio bih te, ja kažem njemu pa ja bih te odma' prebio, ja pitam, je l' mogu ja sad vas svu trojicu da prebijem pa da rešimo problem i da idem, ovaj šef kaže ako uspem da ih prebijem pustiće me. :D Ja kažem nije problem, 'ajde...oni se nešto nećkali, nego posle i ja rek'o sam sebi 'de ću da bijem policiju, ima da me zatvore. :D Dam ja njima ličnu kartu, oni mi kao oprostili, mi se sprijateljili, i tako se lepo rastali. ;) :D Poučno, ne šiški gde nije mesto, skupo ! Posle sam obeležio knez mihajlovu ! :mrgreen: Šalim se.
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#2 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 April 2012 - 07:05 PM

Šalim se.

Ne verujem ti n:tongue0011


Sto se teksta tice, jbg ova panduracija tebe 100% zasluzuje, i kamo srece da vas je vise takvih pa da bude opustenija atmosfera ostalima :D
  • 0
Postavljena slika

#3 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 11 April 2012 - 07:13 PM

Nekad je sramota biti Srbin.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#4 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 April 2012 - 07:21 PM

Geri je vanzemaljac n2:jester
  • 0
Postavljena slika

#5 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 11 April 2012 - 07:48 PM

Sreca sto je posao uriniranja u njihovom domenu :mrgreen: ,a ne obicne poiliciji.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#6 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 11 April 2012 - 07:58 PM

Sramota je što živimo u lopovskoj, divljoj i primitivnoj korupcijskoj državi..., gde izmišljaju komunalnu policiju i neku civilizaciju u džungi gde ništa nije uređeno, idealna zarada. ;)
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#7 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 April 2012 - 08:04 PM

Istina, ne moze covek vise ni da pisa na sred Terazija, a da ga ne uznemiravaju stanacki poltroncici, kumovi, rodjaci i ostali paraziti iz komunalne policije :lol:
  • 0
Postavljena slika

#8 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 11 April 2012 - 08:06 PM

Istina, ne moze covek vise ni da pisa na sred Terazija, a da ga ne uznemiravaju stanacki poltroncici, kumovi, rodjaci i ostali paraziti iz komunalne policije :lol:


O tome ti pričam ! :D Trebao sam i da kakim ! :mrgreen:
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#9 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 April 2012 - 08:09 PM

O tome ti pričam ! :D Trebao sam i da kakim ! :mrgreen:

Znas kako, sutra je nov dan, imas posve nove mogucnosti da ga (zlo)upotrebis :D Zamislis dodjes ispred DS HQ-a u Krunskoj pa im kazes "Po*erem vam se na demokratiju", a onda to i uradis.Jbt postao bi slavan preko noci :D
  • 0
Postavljena slika

#10 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 11 April 2012 - 08:19 PM


O tome ti pričam ! :D Trebao sam i da kakim ! :mrgreen:

Znas kako, sutra je nov dan, imas posve nove mogucnosti da ga (zlo)upotrebis :D Zamislis dodjes ispred DS HQ-a u Krunskoj pa im kazes "Po*erem vam se na demokratiju", a onda to i uradis.Jbt postao bi slavan preko noci :D


=D> :D ...e, a da bih kakio treba nešto pre toga i da jedem a šta da jedem ako mi treba para da bih kupio to isto jelo a da bih zaradio te iste pare treba da radim a ja hoću da radim a ne daju mi, šta da radim ?! :D Možda bi mi samo rekli : Geri, neeeeeeee seeeeeeeeeri ! :mrgreen: Ja bih se zaposlio kao komunalac ali vidiš da ne umem da se kontrolišem, šiškio bih gde bih stigao ! :D Šta misliš, kojim akcentima su se služili današnji policajci i sa koliko padeža ?! ;) :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#11 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 April 2012 - 08:33 PM

Šta misliš, kojim akcentima su se služili današnji policajci i sa koliko padeža ?! ;) :D

Pojma nemam, al ajd juznjackim sa do tri cela padeza i obiljem gi/gu/ga postapalica? :D
  • 0
Postavljena slika

#12 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 11 April 2012 - 08:44 PM

Šta misliš, kojim akcentima su se služili današnji policajci i sa koliko padeža ?! ;) :D

Pojma nemam, al ajd juznjackim sa do tri cela padeza i obiljem gi/gu/ga postapalica? :D


Neću da ti kažem, ćelavi ! :mrgreen: Šiški pa saznaj ! :mrgreen: 8 prdež, koga, čime..., čemu, zašto ?! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#13 Martok

Martok
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 199 posts

Postavljeno 11 April 2012 - 08:47 PM

Hahaa
Uzmem ja tako da prebrojim recenice u ovom Gerijevom postu. Ispade da ima 6 a od toga su 4 u zadnja dva reda :)
  • 0
.

#14 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 11 April 2012 - 08:59 PM

Prijatelju, prati suštinu, a ne broji rečenice!
Što ne dođu ti kod mene, sa sve šefom boxerom, imali bi da se narade po pitanju istakanja prerađene pivske tekućine, od 24,00 do 06,00 ujutro, svako veče ovde je kao na Beer festu.
Prozvali mi ulicu Mokranjčeva, iako je prava ulica sa tim imenom na drugom kraju grada. Pri tom su ovi naši lokalni komunalci veoma filozofsko-teoretski nenadležni po tom pitanju.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#15 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 11 April 2012 - 09:07 PM

Ma znaš kakvih devojaka ima b'e, u toj policiji, što me one nisu startovale, nego, što se rečenica tiče, hehe, već sam rekao još odavno pre, da skoro uglavnom stavljam samo zareze. :D Rek'o mi Čeda da ima jedna knjiga od valjda 200 strana sa samo jednom rečenicom, sve zarezi ! ;) :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#16 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 11 April 2012 - 09:13 PM

Zar u SUPER VERU nema toale za korisnike :?:
  • 0
puno znoja,malo krvi

#17 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 11 April 2012 - 09:27 PM

Zar u SUPER VERU nema toalet za korisnike :?:


Ne znam, nije mi se išlo dok sam bio kod njih nego tek pola sata posle, šta treba, sa prethodnim računom koji sam već bacio ko zna gde u koju kantu, da se vraćam i da ponovo ulazim u radnju i da se pravdam samo zbog male nužde ?! Nije to kod nas zaživelo, ta kultura, na tom nivou bez sramote zbog drugih tuđih pogleda malograđana. A šta ako se šetaš Knezom i pritera te, gde ćeš da obaviš potrebu ?! U nekom najbližem butiku, ali da prvo Qpiš neke cipele i kravatu ! :D Treba nam mnogo više javnih toaleta koji će biti čisti i funkcionalni. NAJVAŽNIJI nepisani zakon je KULTURA. Ali pre svega ZDRAVLJE.
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#18 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 April 2012 - 09:32 PM

Ma znaš kakvih devojaka ima b'e, u toj policiji, što me one nisu startovale

I to po mogucstvu dok jos pisas :D
  • 0
Postavljena slika

#19 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 11 April 2012 - 09:35 PM

Ma znaš kakvih devojaka ima b'e, u toj policiji, što me one nisu startovale

I to po mogucstvu dok jos pisas :D


I da ga u'vate...na delu, reći ću : nisam ja, on je ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika