Jump to content


Fotografije

Hitno potrebno vase misljenje


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
87 odgovora na ovu temu

#21 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 18 April 2012 - 01:01 PM

nesto mi je kaseta cudna, ne vidim lepo na slikama. Poludecu dok nadjem bajs za sebe, da sam malo manje krakat pronasao bih ga dosad 50 puta. Hvala druze :)


Ne loopaj bre, ti možda zezaš malo, a ?! :D Hoćeš da se grebeš a nećeš da ti đeu ! :D Ovakav odmah Qpuj dok ga neko odavde ne vidi ! :D Je l' vidiš da je prelep, k'o nov, alooooo, račun i garancija, pa gde to još ima, možeš da zameniš kasetu, i lep i kvalitetan, promeniš neke detalje : sedište, ručice i tako to, i voziš, uživaš...nećeš se nikad oženiti ako mnogo biraš ! :D Zamisli da nema kasetu nego neQ gramofonsku ploču ?! :D Uvek možeš da odeš pa da ga uživo pogledaš ako se razumeš u bici stomatologiju ! :mrgreen: Možda nije idealna veličina rama ali vidiš da je skoro savršen, odeš u radnju i kažeš da se nešto čuje dok ga voziš i tražiš da ti daju nov pa ti prodaš taj nov i tako zaradiš ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#22 milancha82

milancha82
  • Members
  • PipPipPip
  • 149 posts

Postavljeno 18 April 2012 - 01:13 PM

Druze lepo bi to bilo da sam ja iz Beograda. Znaci po tebi je ok bajk za te pare? Da probam da mu smanjim cenu jos malo, na 310-320, stoji on po oglasima vec 2 nedelje skoro, bila je cena prvo 380e. Jedva sam skupio novac, ne bih da prodjem kao mnoge koje znam, kupe neki krsh za 300e posle ni bog otac ne ume da ga popravi. Znaci za 310-320 da uzimam ako hoce.
  • 0

#23 milancha82

milancha82
  • Members
  • PipPipPip
  • 149 posts

Postavljeno 18 April 2012 - 01:14 PM

ma sigurno ce mi dati nov u radnji, dobicu i kafu i sok, mozda i neko mlado devojce pride :D
  • 0

#24 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 18 April 2012 - 01:19 PM

Druze lepo bi to bilo da sam ja iz Beograda. Znaci po tebi je ok bajk za te pare? Da probam da mu smanjim cenu jos malo, na 310-320, stoji on po oglasima vec 2 nedelje skoro, bila je cena prvo 380e. Jedva sam skupio novac, ne bih da prodjem kao mnoge koje znam, kupe neki krsh za 300e posle ni bog otac ne ume da ga popravi. Znaci za 310-320 da uzimam ako hoce.


Sačekaj odavde još koje stručnije mišljenje... ;) :D Možda neko ima neki Ferrari za 250 evra ! :D Ne znam, ja da imam pare kupio bih neki 28", nov ! Možda može i za te pare...da ne reklamiram stalno Capriolov pošto očigledno niko ne voli i neće...šta me briga. :P
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#25 milancha82

milancha82
  • Members
  • PipPipPip
  • 149 posts

Postavljeno 18 April 2012 - 01:23 PM

Ma verujem ti, cemu taj sarkazam. Ako su tebi 350e malo para meni nisu ;), moram da se raspitam. A cene jesu skocile zbog sezone.
  • 0

#26 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 18 April 2012 - 01:27 PM

Ma verujem ti, cemu taj sarkazam. Ako su tebi 350e malo para meni nisu ;), moram da se raspitam. A cene jesu skocile zbog sezone.


Ma nije sarkazam, nemoj da me nerviraš :mrgreen: , 'de male pare, pogrešno si (me) protumačio (tako ti je to na internetu), meni je 350 evra pravo malo bogatstvo, ja bih kupio dva nova bicikla za te pare i znaš kakva ?! :D Ovakva : http://bike.capriolo...adster-trekking Zakon ! :D

Edit : P.S. Stalno neko nudi kao nikad bolji polovan (čitaj : kraden) za kao male pare, to jest za tih istih 250 evra, bolje da Qpim nov, da budem miran, barem godinu - dve dana i da uživam ! ;) :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#27 milancha82

milancha82
  • Members
  • PipPipPip
  • 149 posts

Postavljeno 18 April 2012 - 01:38 PM

Hvala drug :D jes da me malko za'ebavas ali poslusacu te, ako mi spusti na 310-320 da ga uzimam pa sta mi bog da, ako nece nikom nista
  • 0

#28 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 18 April 2012 - 02:13 PM

Cene jesu malo jače jer je početak sezone, ali ako ti spusti na 320 mislim da vredi ali pitanje je dali će da pristane na tu cenu, jer si dobro pregledao oglase da nema još neček zanimljivog?
  • 0

#29 milancha82

milancha82
  • Members
  • PipPipPip
  • 149 posts

Postavljeno 18 April 2012 - 02:20 PM

Jesam druze, nasao sam dobar cube acid ali je 18 incha ram. Ako nadjem nesto sto vredi i dobro je onda je mali ram posto sam 191-192cm, a ako nadjem nesto sa odgovarajucim ramom i opremom koju hocu (minimum deore/lx/xt) onda je cena daleko van mog budzeta a to je 300evra. #-o
  • 0

#30 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 18 April 2012 - 02:36 PM

Hvala drug :D jes da me malko za'ebavas ali poslusacu te, ako mi spusti na 310-320 da ga uzimam pa sta mi bog da, ako nece nikom nista


Ma ne zezam te, majke mi, ja se uvek samo malo šalim ! ;) :D Srećno sa kupovinom, živ i zdrav bio, moj druže ( e sad ovo " moj druže " ponovo " zvuči " kao za'ebavanje zato što ti stalno govoriš drug pa drug :mrgreen: a nije, nije stvarno, kao :D , e jbg, ne znam šta da kažem a da tako ne " zvuči " ne znam da biram reči ! ) ;) :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#31 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 18 April 2012 - 02:36 PM

To je tačno mnogo je bolja ponuda i bicikala i opreme za niže bicikliste, pa onda probaj da vidiš hoće li da spusti cenu još, ja isto jurim neki pa ako spusti prodavac za 30e kupiću ako ne teraću ovaj moj koji imam ovu sezonu.
  • 0

#32 milancha82

milancha82
  • Members
  • PipPipPip
  • 149 posts

Postavljeno 18 April 2012 - 02:43 PM

Ma ne zezam te, majke mi, ja se uvek samo malo šalim ! ;) :D Srećno sa kupovinom, živ i zdrav bio, moj druže ( e sad ovo " moj druže " ponovo " zvuči " kao za'ebavanje zato što ti stalno govoriš drug pa drug :mrgreen: a nije, nije stvarno, kao :D , e jbg, ne znam šta da kažem a da tako ne " zvuči " ne znam da biram reči ! ) ;) :D


Znam znam, vidim da se vorda, spaske, brko83, sveta344, pri3rak, naravno tvoja malenkost i jos dosta likova razumeju u ovu materiju, zato Vas i konsultujem i hocu da poslusam savete :o . Hvala, naci ce se valjda i za mene krakatog neki fini bajkic do 300e
  • 0

#33 milancha82

milancha82
  • Members
  • PipPipPip
  • 149 posts

Postavljeno 18 April 2012 - 02:46 PM

To je tačno mnogo je bolja ponuda i bicikala i opreme za niže bicikliste, pa onda probaj da vidiš hoće li da spusti cenu još, ja isto jurim neki pa ako spusti prodavac za 30e kupiću ako ne teraću ovaj moj koji imam ovu sezonu.

Pa ti si bar pazario, cini mi se, dobar bajk, zasto ga menjas?
  • 0

#34 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 18 April 2012 - 02:53 PM

Pa video sam skoro na berzi jedan iste marke ali noviji model sa nešto boljom opremom i baš mi se svideo kako izgleda a kupiću samo ako pristane na cenu koju sam mu ponudio nije mi ništa ni hitno ni neophodno ja sam zadovoljan i sa ovim koji imam ide odlično ali čovek bi uvek nešto bolje i novije, ali videćemo, napiši šta si uradio za ovaj bajs.
  • 0

#35 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 18 April 2012 - 02:57 PM

Ma ne zezam te, majke mi, ja se uvek samo malo šalim ! ;) :D Srećno sa kupovinom, živ i zdrav bio, moj druže ( e sad ovo " moj druže " ponovo " zvuči " kao za'ebavanje zato što ti stalno govoriš drug pa drug :mrgreen: a nije, nije stvarno, kao :D , e jbg, ne znam šta da kažem a da tako ne " zvuči " ne znam da biram reči ! ) ;) :D


Znam znam, vidim da se vorda, spaske, brko83, sveta344, pri3rak, naravno tvoja malenkost i jos dosta likova razumeju u ovu materiju, zato Vas i konsultujem i hocu da poslusam savete :o . Hvala, naci ce se valjda i za mene krakatog neki fini bajkic do 300e


Ma oni se verovatno mnogo bolje razumeju...nema na čemu, ja znam da je šta je krš, znam šta valja - za skroman budžep i šta je odlično, sasvim dovoljno, evo pogledaj ovaj valjda odličan :

Čini mi se da je 250 ali hiljada evra ! :mrgreen: Meni je prelep iako ni ja ne volim takav guvernal ili kako vi kažete : korman ! :D ...volan ! :D

Postavljena slika
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#36 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 18 April 2012 - 04:56 PM

Znam znam, vidim da se vorda, spaske, brko83, sveta344, pri3rak, naravno tvoja malenkost i jos dosta likova razumeju u ovu materiju


Od svih navedenih moje znanje je sigurno najmanje jer sam baš od istih više puta dobijao korisne savete, znam samo nešto osnovno i to sam naučio ovde na forumu i petljanjem oko bajseva u prethodnih godinu dana, pre toga nisam znao skoro ništa, ali sam daleko od nekog poznavaoca.
  • 0

#37 milancha82

milancha82
  • Members
  • PipPipPip
  • 149 posts

Postavljeno 18 April 2012 - 06:42 PM

http://www.cikloberz...ow.php?id=66633
pazarih ga za 320e pa sad sta mi bog da :D
  • 0

#38 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 18 April 2012 - 07:00 PM

Dogovorio sam se sa covekom za scotta pa sta mi bog da. Pazaricu ga sutra



Kol'ko para ?! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#39 milancha82

milancha82
  • Members
  • PipPipPip
  • 149 posts

Postavljeno 18 April 2012 - 07:10 PM

Dogovorio sam se sa covekom za scotta pa sta mi bog da. Pazaricu ga sutra



Kol'ko para ?! :D


320e, covek ga sutra vozi u servis da zamene paknice i to je to. Valjda je dobar bajk. Ipak sam te poslusao
  • 0

#40 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 18 April 2012 - 07:58 PM

Dogovorio sam se sa covekom za scotta pa sta mi bog da. Pazaricu ga sutra



Kol'ko para ?! :D


320e, covek ga sutra vozi u servis da zamene paknice i to je to. Valjda je dobar bajk. Ipak sam te poslusao


Nemoj mene da kriviš ni krivog ni dužnog ! ;) :D Šalim se, čestitam ti, neka je sa srećom, u zdravlju i veselju da ga voziš, još samo da se svi izljubimo ! :D Dođeš mi 30 evra, ako sve bude valjalo ! ;) :D Ma odličan je bajs, sigurno, ako stvarno ima važeću garanciju ako nešto ne valja odeš u radnju, ma sve je sigurno u redu, bez brige, opušteno, uživaj.
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika