Jump to content


Fotografije
- - - - -

Kanjon Nere treći put


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
183 odgovora na ovu temu

#21 zare81

zare81
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 796 posts
  • LocationBeograd, Bežanijska kosa

Postavljeno 26 March 2012 - 03:39 PM

Trek za vožnju: http://www.mapmyride...s/view/78245192
Poslednji deo je iscrtan rukom, ali se samo nastavi istim putem od uzgajališta pastrmke. Nije problem pronaći.
Hvala svima na lepim rečima. Sedite na bajk, vozite i fotkajte, pa da dobijemo neku ideju za vožnju od vas.
Tako to ide među kolegama :wink:
  • 0

#22 rho10

rho10
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 26 March 2012 - 04:26 PM

Mogu neke slike da se uzmu i stave na facebook?

Mogu naravno.
  • 0

#23 panta

panta
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts

Postavljeno 26 March 2012 - 09:21 PM

Najlepsa voznja... Hvala drugarima i cestitke organizatoru i par fotki od mene.
https://picasaweb.go... ... 12Rumunija
  • 0

#24 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 28 March 2012 - 04:36 PM

=D>
Lep početak, stvarno.
Jel sad na redu drum?
Pozz

Veliki petak, subota i nedelja. Vlasinsko jezero i kanjon Erme, znaš i sam. :wink:


Rasturila mi se koncentracija!
Ako je to Niš, Svrljiške planine, tople kupke (iz Jonetovih opisa), od 28. 4. 2012. (predviđeno), žao mi je što moram da eskiviram (uz sve to Veliki petak, meni deporodicovanom). Iako više ne držim tvrdo antipasoš trip, da izvadiću pasoš i prvo ću da zapucam u Slovačku, brevetaški, bez spavanja, oko 600k(da potrošim godišnji, druga polovina maja) , pa dalje koje-kude.
Da se vratim na temu: onomad je bila opcija da će se neki vratiti prevozom, a neki pedalati kroz Zaječar i tuda do Bgd-a. Ako je to ista tura, onda !?!? , ako je Zaječar, Zlot, Istočna Srbija posebno, poseban dan-vikend, Brestovačka banja, prijavljujem se blanko. Dobro bi bilo samo par dana ranije da znam, da podesim parametre na poslu.
Naravno da sam uveren da će se to do aprila doprecizirati i unapred se radujem.
Pogledavao sam i one mape. Tamo oko Zlota i u bliskim nenaseljenim delovima Srbije ima asfalt?
De da prvo tehnički to sve malo ižvaćemo pa potom i terminološki i da nam se desi. Razlozi su, prvo još nemam pasoš, drugo nemam kintu za MTB (PRE BIH DAO 1000 JEVRJA ZA DVA RASNA TOČKA i antikrpelj sprej)
pozz, vozimo se!
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#25 zare81

zare81
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 796 posts
  • LocationBeograd, Bežanijska kosa

Postavljeno 28 March 2012 - 05:51 PM

=D>
Lep početak, stvarno.
Jel sad na redu drum?
Pozz

Veliki petak, subota i nedelja. Vlasinsko jezero i kanjon Erme, znaš i sam. :wink:


Rasturila mi se koncentracija!
Ako je to Niš, Svrljiške planine, tople kupke (iz Jonetovih opisa), od 28. 4. 2012. (predviđeno), žao mi je što moram da eskiviram (uz sve to Veliki petak, meni deporodicovanom). Iako više ne držim tvrdo antipasoš trip, da izvadiću pasoš i prvo ću da zapucam u Slovačku, brevetaški, bez spavanja, oko 600k(da potrošim godišnji, druga polovina maja) , pa dalje koje-kude.
Da se vratim na temu: onomad je bila opcija da će se neki vratiti prevozom, a neki pedalati kroz Zaječar i tuda do Bgd-a. Ako je to ista tura, onda !?!? , ako je Zaječar, Zlot, Istočna Srbija posebno, poseban dan-vikend, Brestovačka banja, prijavljujem se blanko. Dobro bi bilo samo par dana ranije da znam, da podesim parametre na poslu.
Naravno da sam uveren da će se to do aprila doprecizirati i unapred se radujem.
Pogledavao sam i one mape. Tamo oko Zlota i u bliskim nenaseljenim delovima Srbije ima asfalt?
De da prvo tehnički to sve malo ižvaćemo pa potom i terminološki i da nam se desi. Razlozi su, prvo još nemam pasoš, drugo nemam kintu za MTB (PRE BIH DAO 1000 JEVRJA ZA DVA RASNA TOČKA i antikrpelj sprej)
pozz, vozimo se!

Od povratka bajkom ništa. I poslednji među nama je pao i prihvatio stalan posao. :oops:
Kriza udarila svuda, pa tako i na bicikliste. A voleli bi da se penju na Stelvio, Gaviu, Mortirolo, a, to prijatelju, košta... :wink:
Znači, ide se kolima na Vlasinsko jezero i vozi gore dva dana, pa povratak opet kolima. Noćenje privatni smeštaj.
Datum je okvirni za sad (videćemo kakvo će biti vreme).
O ovoj temi više na nekom drugom mestu, nekom drugom prilikom.
Pozz
  • 0

#26 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 28 March 2012 - 06:55 PM

Nisi me razumeo, pravo pitanje je kad i okviru čega je Homolje "sa noćenjem u Brestovačkoj Banji".
Ovde sam nastavio, da mi bude jasno, a i zbog ko zna koga još. U vezi sa tim je i pitanje asfalta u okolini Zlota i koje kude tamo. To je slabo naseljena regija, ja je ne poznajem.
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#27 zare81

zare81
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 796 posts
  • LocationBeograd, Bežanijska kosa

Postavljeno 28 March 2012 - 07:24 PM

Homolje/Brestovačka Banja nemaju još jasno definisan datum. Načelno bi trebalo da se desi u aprilu/maju. To je tura od 2 dana, sama za sebe, nije u okviru neke veće akcije.
Ako misliš da ideš/vraćaš se bajkom, mogao bi da praviš akciju sa Bojsijem, koji će u to vreme (okvirno) biti na odmoru. Ja, kao i ostali smo slobodni samo vikendom. :(
  • 0

#28 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 28 March 2012 - 08:11 PM

Homolje/Brestovačka Banja nemaju još jasno definisan datum. Načelno bi trebalo da se desi u aprilu/maju. To je tura od 2 dana, sama za sebe, nije u okviru neke veće akcije.
Ako misliš da ideš/vraćaš se bajkom, mogao bi da praviš akciju sa Bojsijem, koji će u to vreme (okvirno) biti na odmoru. Ja, kao i ostali smo slobodni samo vikendom. :(

To je to, thanks.
Nisam ništa decidno mislio o transferu, mislio sam samo da na to idem.
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#29 dachaa

dachaa
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 534 posts

Postavljeno 29 March 2012 - 07:15 AM

I poslednji među nama je pao i prihvatio stalan posao.


Nisi valjda i ti pao #-o
Užas kako te radno vreme iseče u svemu... ali što se mora, mora se..

Pozz
  • 0
'Pain is temporary... quitting lasts forever'

#30 zare81

zare81
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 796 posts
  • LocationBeograd, Bežanijska kosa

Postavljeno 15 February 2013 - 01:13 PM

Na CB su neke vožnje i druženja već ustaljena.
Lepo bi bilo da imamo jednu tradicionalnu off-road destinaciju kojom bi otvarali sezonu u martu.
Prošle godine je bilo sjajno (i vreme i brojnost), pa hajde da probamo opet:
http://www.cikloberz...show.php?id=731
Iz Bg-a (i ostalih krajeva) bi krenuli rano, kako bi imali vremena da sve ispedalamo i vidimo/fotkamo (a ima toga dosta).
Ruta je prilično istraživačka. Može biti da se dobrim delom kroz kanjon mora gurati (put uklesan u liticu).
Zbog toga, mogućnosti gumi defekata, kao i različitih fizičkih mogućnosti učesnika krećemo u 5-6 h, da bi se dokopali dobrog puta re mraka.
Ponesite dobro raspoloženje, rezervnu gumu, svetlo i formu (reče debeli).
  • 0

#31 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 February 2013 - 07:04 PM

zare81@ da pitam tebe pošto si organizator (a i već si bio nekoliko puta): može li se ići sa trekingom? Gume na njemu su37/322 - (čini mi se da mogu sasvim solidno da gaze makadam) jer mtb nemam (imam neki kod brata ali je u prilično lošem stanju-to je kao i da ga nemam). Ako može postoji velika mogućnost da dodjem i ja (najverovatnije sa Rajkom). Pozz n:anim_32
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#32 zare81

zare81
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 796 posts
  • LocationBeograd, Bežanijska kosa

Postavljeno 16 February 2013 - 11:16 PM

Sve preko 30 mm je OK. Još ako imaš neki amortizer...
Komotno trekerom, Boycie je već terao tuda.
  • 0

#33 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 February 2013 - 07:56 PM

Sve preko 30 mm je OK. Još ako imaš neki amortizer...


Suspenzija je solidna,gume 37...dobra volja je prisutna. Još da vidim sa Rajkom za prevoz na relaciji Požarevac-Smederevo-B.Crkva (ako bude išao i Mladja pa da vidimo kako ćemo spakovati 3 bajsa u 1 auto).
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#34 Nole1

Nole1
  • Members
  • 2 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 04 March 2013 - 07:40 PM

Људи убих се тражећи датум када је вожња планирана. Никако не видим, оће ли неко да ми појасни ??
  • 0

#35 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 04 March 2013 - 07:44 PM

Људи убих се тражећи датум када је вожња планирана. Никако не видим, оће ли неко да ми појасни ??


http://cikloberza.com/index.php? sa leve strane
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#36 Nole1

Nole1
  • Members
  • 2 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 04 March 2013 - 07:50 PM

Хвала.
  • 0

#37 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 05 March 2013 - 12:13 AM

Vec 26 prijavljenih, bice vam bas super :)
  • 0

#38 rajko55

rajko55
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 181 posts
  • LocationPOzarevac

Postavljeno 07 March 2013 - 03:48 PM

Biće to interesantna vožnja , jer i kod nas od 19-22 najavljuju hladno i ispod 0 , a i moguć sneg , pa je vrlo lako da ćemo voziti neki deo po brdima po snegu :D što je još jedna draž off-road vožnje više :P
pozdrav i neka se pedale okreću
  • 0

#39 zare81

zare81
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 796 posts
  • LocationBeograd, Bežanijska kosa

Postavljeno 08 March 2013 - 07:54 PM

Rale, nadam se da će se prognoza popraviti do 23.
U svakom slučaju, ekipa koja je bila na moru je spremna :mrgreen:
  • 0

#40 barda

barda
  • Members
  • PipPipPip
  • 133 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 11 March 2013 - 10:10 AM

Jel to ima samo oko 340m uspona, ili GE nešto zeza?
  • 0
TRIP (Totalno Rekreativno Inventivni Pokret) - moja FOTO priča -> prati moj TREK




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika