Jump to content


Fotografije

Ukraden GIANT bicikli u Novom Sadu


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
10 odgovora na ovu temu

#1 ran

ran
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 06 March 2012 - 04:18 PM

bicikli je ukraden u subotu, 3 marta u novom sadu ispred merkator centra, gadovi su presekli sajlu i odneli bicikli uprkos kamerama!
Bajs je crno-crvene boje, sa crno-belim sedištem, i svim novim delovima stavljenim proslog leta! Pre mesec dana stavljen nov lanac i Megarange zadnji zupčanici. nestanak bicikla je prijavljen miliciji
Inace, ovo je četvrti put da mi kradu bajs lopovi i narkomančine...šta reći...

ako neko nešto sazna neka me kontaktira putem telefona 0641922391

Uvecaj
  • 0

#2 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 06 March 2012 - 06:07 PM

Nisi dobro okačio sliku. Postavi ponovo.

Računaj da skidam vozača sa bajka ako primetim, a takođe se navikavam ovih dana na novi bajk vozeći ga po gradu pa ako mi zapadne za oko nema šanse da mi pobegne n2:ninjastyle
  • 0

#3 ran

ran
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 07 March 2012 - 11:23 AM

Hvala druže, svaka informacija mi je korisna! inace bio sam danas u miliciji, njih zabole ona stvar za bilo kakav ukradeni bicikl! nadam se da je u novom sadu prodat!
Uživaj u vožnji!
  • 0

#4 ran

ran
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 07 March 2012 - 11:39 AM

sliku biciklasam stavio u odeljak MTB-Hardtail prevelika je
  • 0

#5 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 March 2012 - 11:46 AM

sliku biciklasam stavio u odeljak MTB-Hardtail prevelika je

Ajde je bilo kako okači ovde, čisto da ne zamišljam bajk.
  • 0

#6 ran

ran
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 26 March 2012 - 06:32 PM

Bicikl je izgleda prodavan pre nedelju dana, na najlonu, po nekim informacijama prodavac je bio cigan, trazio je 110eur za bicikli! verovatno je prodan u Novom Sadu! Evo jos jednom opisa bicikla: prednje vile su crvene boje i amortizeri imaju malo lufta, polovina bicikla je crne a druga polovina je crvene boje zajedno sa zadnjim vilama. ima podesavajucu lulu, malo crno zvonce sa desne strane i drzac za km sat sa leve strane!

Attached Thumbnails

  • Photo-0121.jpg

  • 0

#7 iki_xx

iki_xx
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 176 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 March 2012 - 08:22 PM

Jesi li pregledao snimak?
  • 0

#8 ran

ran
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 28 March 2012 - 11:52 AM

bio sam u policiji oni kazu da su navodno pogledali ali posto im nije poznat lopov, onda nista ne javljaju ostecenom, u suprotnom bi javili. Ma mrzi ih da rade njima je svaki bicikli isti ma koliko da vredi
  • 0

#9 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 28 March 2012 - 08:20 PM

bio sam u policiji oni kazu da su navodno pogledali ali posto im nije poznat lopov, onda nista ne javljaju ostecenom, u suprotnom bi javili. Ma mrzi ih da rade njima je svaki bicikli isti ma koliko da vredi

U to sam se lično uverio :(
  • 0

#10 zastava

zastava
  • Members
  • Pip
  • 10 posts

Postavljeno 08 April 2012 - 11:12 AM

Ej imas li snimak ? Meni su isto digli Giant ! AAAAaaaaa!!!!! E ako imas snimak daj vamo da navatam likove koji su se organizovali. ja se puno krecem i 100% cu ga negde videti !
  • 0

#11 ran

ran
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 08 April 2012 - 03:04 PM

Ne znam na koji snimak mislis? ako mislis na sliku nju sam vec okacio u ovoj temi. inace nadam se da ces naci bajs, ako je u NS, ja sigurno necu tako lako odustati od svog, ne znam videcemo..
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika