Jump to content


Fotografije

Randonneurs Srbija - 200k 31. Mart 2012.


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
73 odgovora na ovu temu

#41 homer

homer
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 310 posts

Postavljeno 01 April 2012 - 11:00 AM

Energetski utroshak :)

Postavljena slika
  • 0
"Ja sam sebe manji komad
veci deo cini Nomad
a taj cudak nesto bunca
njemu nikad dosta sunca"

#42 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 01 April 2012 - 11:03 AM

^ako si usput pojeo 4 snikersa onda si na nuli n2:Heristical
  • 0

profilepic.gif


#43 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 01 April 2012 - 11:44 AM

Sta je sa rezultatima, ko je zavrsio na vreme?
  • 0
.

#44 homer

homer
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 310 posts

Postavljeno 01 April 2012 - 12:16 PM

^ako si usput pojeo 4 snikersa onda si na nuli n2:Heristical

mislish 34,99 snikersa? :)
http://caloriecount.... ... bar-i19155

Zashto nisi vozio ?

Provalio sam po svetlu ko si u realnom zivotu :mrgreen:
  • 0
"Ja sam sebe manji komad
veci deo cini Nomad
a taj cudak nesto bunca
njemu nikad dosta sunca"

#45 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 01 April 2012 - 12:45 PM

Zashto nisi vozio ? :

U, mislio sam da su snikersi znatno opasniji :D
Nisam vozio zato što nemam adekvatnu odeću (aktivan veš) & kacigu, posle 30km bio bi mokar skroz da ne kažem do jaja :mrgreen: a i koliko sam primetio bilo je svega 3-4 mtb-a, sve ostalo specialke, ne bi imao šansu da zauzmem neko od prva 3 mesta n2:Heristical
A, svetlo je bombona, a s obzirom da se murija naoštrila u zadnje vreme i na bicikliste (nešto su mnogo napaljeni, sve bi da je*u :mrgreen: ) više ga ni danju ne skidam...
  • 0

profilepic.gif


#46 homer

homer
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 310 posts

Postavljeno 01 April 2012 - 12:56 PM

a i koliko sam primetio bilo je svega 3-4 mtb-a, sve ostalo specialke, ne bi imao šansu da zauzmem neko od prva 3 mesta n2:Heristical


mislim da su svi zavrshili, a samo to se racuna :)
  • 0
"Ja sam sebe manji komad
veci deo cini Nomad
a taj cudak nesto bunca
njemu nikad dosta sunca"

#47 vladetaub

vladetaub
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 465 posts
  • LocationUb

Postavljeno 02 April 2012 - 08:21 AM

Dok čekamo izveštaj,koji bi ,logično,trebalo da napiše Trajko-Igor jedna mala sugestija:Pošto su neki učesnici na CB poznatiji pod nekim drugim imenom napravi vezu između pravog i CB imena.
Da čestitam svim učesnicima koji su startovali i posebno onima koji su uspešno završili.
Rado bih i sam bio deo te manifestacije ali moja kolena plaćaju račun aktivnom bavljenju sportom u mladosti tako da bi i polovina staze bila preveliki izazov.
  • 0

#48 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 02 April 2012 - 09:00 AM

Dok čekamo izveštaj,koji bi ,logično,trebalo da napiše Trajko-Igor jedna mala sugestija:Pošto su neki učesnici na CB poznatiji pod nekim drugim imenom napravi vezu između pravog i CB imena



Malo sam u guzvi pa jos nisam sve sabrao i oduzeo, ali bice, veceras ili sutra.
Meni je zao sto sam nisam vozio, pogotovo sto je bio tako lep dan, ali sta cu, neko mora sve to da organizuje ;)
Ja sam super zadovoljan odzivom i ostvarenim vremenima, i zahvaljujem se svima koji su svojim prisustvom uvelicali nas prvi ovogodisnji brevet :)
Imali smo par odustajanja iz razumljivih i opravdanih razloga (ipak je pocetak sezone, nisu svi jos u formi, nekoga noge ne slusaju,etc) a bio je i jedan ozbiljniji tehnicki problem zbog koga je jedan ucesnik odustao i pozvao privatnu slasilacku ekipu.
No da se setio mene da zovne, ja sam do negde 15:30 bio na Vencu, te sam ga i ja mogao prevesti do Indjije, bio je na samo par kilometara od mene.
Zahvaljujem se i meteorolozima sto su se potrudili da se zadato meteo obecenje i odrzi, i sto je kisa pocela tek u devet ;) desetak minuta pre nego sto su stigla poslednja dva ucesnika, dakle niko nije pokisao :)

Jos jednom hvala svima koji su ucestvovali, i sve cestitke svima koji su ispunili svoje ciljeve i ocekivanja.
Onima koji nisu, za neki drugi put zelim vise srece i svega sto im treba da budu srecni i zadovoljni :)

Jedinu zamerku koju imam, je to da nisu pojeli svu gubanicu !
Porucih samo jednu po glavi ucesnika, i pribojavao sam se da ce biti malo, a ostalo gomila.
Znaci neko tu opasno nije jeo ! Nemoj da se to opet ponovi ! :)

Nezvanicna vremena i malo fotki stize nesto kasnije.


Sto se imena i nick-ova tice, neki od prijavljenih su u prijavi takodje naveli i to,
pa mogu povezati, i za one ljude koje vec poznajem i tamo i vamo ;)
a to je mozda nekoliko ljudi, te bih molio sve one koji hoce da im pored imena stoji i CB username
neka ga samo posalju kao odgovor na isti subject u mailu kojim su se prijavili pa cu dopisati pored rezultata.



Pozdrav
  • 0

#49 goranz

goranz
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 02 April 2012 - 11:21 AM

Pozdrav, brevet je bio odlično organizovan, ja sam nažalost odustao zbog bola u kolenima ali nisam nezadovoljan jer sam video gde sam u svemu tome, ipak sa 135kg moram još dosta da poradim na smanjenju telesne težine ( zbog toga nisam ni jeo gibanicu na cilju :D ) vreme bi bilo idealno za vožnju da nije bilo vetra opet i to je sad subjektiva stvar bilo kako bilo ja sam uspeo da stignem negde ispred Vrdnika i da se vratim do Indjije sa ukupno preveženih 133km! Pozdrav za sve učesnike breveta i čestitke svima koji su brevet uspešno završili!!!
  • 0
Komarac

#50 goranz

goranz
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 02 April 2012 - 11:25 AM

Dok čekamo izveštaj,koji bi ,logično,trebalo da napiše Trajko-Igor jedna mala sugestija:Pošto su neki učesnici na CB poznatiji pod nekim drugim imenom napravi vezu između pravog i CB imena.
Da čestitam svim učesnicima koji su startovali i posebno onima koji su uspešno završili.
Rado bih i sam bio deo te manifestacije ali moja kolena plaćaju račun aktivnom bavljenju sportom u mladosti tako da bi i polovina staze bila preveliki izazov.


Vlade izgleda da imamo isti problem, ali to ne sme da nas obeshrabri u bavljenju ovim sportom pa makar to bilo i rekreativno!
  • 0
Komarac

#51 Trotter

Trotter
  • Members
  • PipPipPip
  • 126 posts

Postavljeno 02 April 2012 - 01:04 PM

Cestitam svima koji su se pojavili na startu,uspesno zavrsili brevet, kao i onima koji su iz opravdanih razloga morali da odustanu, Takodje cestitam i Trajku na izvrsnoj organizaciji(odlicno obelezena staza, keks na Vecu, gibanica). Vreme nas je posluzilo,vetar malo sibao, druzina vesela, atmosvera sjajna. Pozdrav do sledeceg okupljanja
  • 0

#52 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 02 April 2012 - 04:46 PM

Meni je 200k počeo u petak. Zakazao je moj prijatelj košarku u Bačkoj Topoli sa ozbiljnim jedenjem i pijenjem u trećem poluvremenu. Znajući da rizikujem drvene noge presedeo sam do 1h uz verovatno 5l mineralne (u subotu sam imao neverovatan klirens, uneo 3l eliminisao na razne poznate načine 6l). Kad sam zasluženo legao u 2,30h samo sam se nadao da će sat i dva mobila obaviti zadatak. U pet se probudio zombi koji je jedva shvatio šta treba da ponesem. U 6 i 10 je pobegao voz pa mi je ostao bus.
I kad dan treba da počne dobro onda i počne. Neponovljivi Bog je poslao čoveka iz obezbeđenja sa autobuske stanice koji me je sasvim zbunio. Tvrdio je da moj Jaburčilo ne može u onoliku čekaonicu (dok kupujem kartu), a meni je izgledalo da može. Valjda je video da to i dalje nije to, posegnuo je za adrenalinom. Rekao je da će da me bije. Mislim, OK ne zna geometriju, mali je Jaburčilo za onoliku rupu, al pošteno je da zove još nekog. Spominjo je policiju, . . ., uglavnom dok smo čekali "još nekog"
kupio sam kartu i povukao se sa bojišta probuđen. To je, tvrdim, bio jedini smisao jer je sve potom išlo kao po loju. Sam u Bečejprevozu, Jaburčilo sam u potpalublju za dodatnih 30RSD.
Uglavnom, evo ga mesto starta!
DSC00305.JPG
Jako sam se, prošle godine, oduševio kad sam video0 da je Spasa namestio aparat da nas slika, na odloženo, bez "molim vas, da li biste . . ." Zimus sam pronašao da to može i moj niskobudžetni. Pored rupe koja me je spasila naočara da bih video displej to je ephalno otkriće. Ovo drugo je važno da ga uopšte negde nosim, a ono prvo je narcis-zona. Tako smo se slikali Jaburčilo i ja zajedno pred dojkom kulture u Inđiji.
DSC00306.JPG
I tako smo malo uživali u sebi. Na startu. A onda nam je postalo hladnjikavo.
I tako sam tražio zaklon. Na prvo pitanje: jel može Jaburčilo u kafanu, "Može". Rešeno!
DSC00307.JPG
DSC00308.JPG
Onda je već stigla i "kuvana" kafa i ! Gleda me čovek u zenicu i pita "Još nešto?" Ja kažem vinjak i vidim da sam pogodio, bi mu milo (stvarno me je probudio onaj anđeo iz Novog Sada).
Tako se mi grejemo, a muzika sve bolja. Pitam kako se mesto zove Žal za mladost, a muzika najbolja. Kaže čovek "To je samo kad ja radim"!
DSC00309.JPG
Moram nastavim u sledećem pismu (samo pet prikačemih fajlova)
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#53 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 02 April 2012 - 04:57 PM

Isto ono samo u narcis varijanti
DSC00310.JPG
Onda se približilo, video sam kroz prozor da je stigao i Karlo (fenomen o kom neću ni reči reći, teško je i meni nešto rekao posle tri godine koliko se srećemo. Sa kojim pravom da pričam). Opet ugrejalo se malo spolja i iznutra, idemo na start.
DSC00311.JPG
DSC00312.JPG
A ovo smo mi Zrenjaninci, ljute Lale, brđani, SILA U NADIRANJU! (poseban pozdrav)
DSC00313.JPG
I posle toga se vozilo. Tu nema ništa ili slikam ili vozim. Da je ponovo pukla guma, ne kažem.
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#54 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 02 April 2012 - 05:19 PM

Kad smo obišli krug čekala je pravična nagrada.
DSC00314.JPG
Tu je već čekao, odavno, Bob-i koji je sa Karlom na 200k došao biciklom iz Novog Sada. Sa njim sam se vratio vozom (videli smo konduktera koji nam je naplatio najneverovatniju kartu i hteli smo da se slikamo sa njim ali on nije hteo-smeo. Ne može da učini i nama i železnici, bolje je bez dokaza. Hvala, majstore)
Na poslednju sliku sam naročito ponosan:
DSC00316.JPG
Sretali smo se, vozili pomalo od Mitrovice do Inđije. OK, bude toga, ali! Kad sam ih pitao za partuzanska imena, kažu nisu partizani, prate oni to, došli da voze. Mislim se, od Rume do Inđije, pazi ne treba im lični prizrak, ne treba im vaspitačica, razni znalci, krojači etalona, vlasnici Vladika, klime, kože, lamperije, naslednici zenice oka i miroljubive aktivne koegzistencije. Došli i voze. Kakve gromade! Zamolim za zajednički foto, iz prve.
Da ne zaboravim, nemam sliku, ali upoznao sam lično Gorana. Jedan od aktera "Naša priča". Zapamtio sam ga bio po odgovoru na pitanje da li se ranije bavio aktivno sportom. Odgovor je bio "amaterski". Toliko Ducijevski, Mandićevski, to ne može da ne ostane u sećanju.
Pozdrav za sve sa kojima sam vozikao, pa i sa kojima sam samo pogled razmenio. Računam da sam u subotu prveo dan u jako dobrom društvu, što i vama žrlim.
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#55 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 02 April 2012 - 05:27 PM

Gledam ono gore, nema Bobija!
DSC00315.JPG
Ovo je trebalo da bude pretposlednja slika. Ali ne može bez greške.
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#56 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 02 April 2012 - 11:12 PM

Ne smem ni da pomislim šta će biti kad osvojiš i video tehniku :D ...
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#57 combat88

combat88
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 224 posts

Postavljeno 03 April 2012 - 11:59 AM

Ne smem ni da pomislim šta će biti kad osvojiš i video tehniku :D ...


jedva čekam... možda onda bude i reportaža na eurosport1. n:kolce
  • 0

MCWkdP0.gif


#58 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 03 April 2012 - 02:23 PM

Ne smem ni da pomislim šta će biti kad osvojiš i video tehniku :D ...


Biće film!
=D>
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#59 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 03 April 2012 - 02:24 PM

Ne smem ni da pomislim šta će biti kad osvojiš i video tehniku :D ...


Biće film!
=D>
Pozz


O teoriji zavere.
:idea:
pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#60 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 03 April 2012 - 03:00 PM

O teoriji zavere.
:idea:
pozz

Исповест бициклисте: Како су ми Французи сипали емулгатор у гибаницу.

?
:D
  • 0
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika