Jump to content


Fotografije

MTB kalendar 2012


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
89 odgovora na ovu temu

#1 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 February 2012 - 10:03 AM

Na sajtu BSS postavljen je kalendar MTB trka za 2012. godinu.
http://www.bss.rs/in... ... Itemid=235

Prema njemu liga startuje 01.01.2012. godine trkom u Novom Sadu, a predviđeno je održavanje 12(!) liga trka.

Valja obratiti pažnju i na datum održavanja Fruškogorskog maratona - 05.05.2012. godine, subota(!). Pretpostavljam da je do pomeranja sa nedelje na subotu došlo zbog Đurđevdana.

Državno prevenstvo XCO je 22.07.2012. a XCM(!) 19.08.2012. godine.
  • 0
--

#2 zuba88

zuba88
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 893 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 February 2012 - 11:52 AM

mislim da je los termin odrzavanja fruskogorskog maratona, jer dosta ljudi u srboji slavi djurdjevdan a sigurno dan pred slavu nece biti besposleni i moci da odu na maraton, svi zanmo kako se u srbiji pripremaju domacinski slave :wink:
  • 0
........

#3 Jeko

Jeko
  • Members
  • PipPipPip
  • 74 posts

Postavljeno 25 February 2012 - 01:51 PM

Upravo tako, slazem se sa zubom, tradicija je da Fruskogorski i naj poseceniji regionalni maratom slobodno mogu reci tako, bude 5.maja. Djurdjevdan je cetvrta po velicini slava u Srbiji, i steta bi bilo da ljudi koje zele posetiti maraton budu spreceni zbog spremanja slave. Nadam se da se nekako moze uticati na organizatore da se to pomeri za vikend posle, ili vikend posle kupa u Beogradu. :lol: :lol:
  • 0

#4 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 February 2012 - 04:53 PM

Ne može vikend pre zbog pešačkog maratona i ne može vikend posle zbog (međunarodne) trke lige.
Može samo za nedelju da se pomeri. Smatrali smo da je bolje da ipak bude subota zbog slave u nedelju.
Ko ne može da dođe, jednostavno ne mora.

Sa druge strane, ovo će biti jubilarni 20. maraton i svojski ćemo se potruditi da bude najbolji do sada.
  • 0

#5 pochetnik

pochetnik
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 324 posts
  • LocationČAČAK,Srbija

Postavljeno 25 February 2012 - 05:22 PM

Ne može vikend pre zbog pešačkog maratona i ne može vikend posle zbog (međunarodne) trke lige.
Može samo za nedelju da se pomeri. Smatrali smo da je bolje da ipak bude subota zbog slave u nedelju.
Ko ne može da dođe, jednostavno ne mora.

Sa druge strane, ovo će biti jubilarni 20. maraton i svojski ćemo se potruditi da bude najbolji do sada.

Očigledno se ove godine organizuje zbog ljudi sa strane,tj.iz okruženja...
Prilično sam siguran da će termin uticati da manji broj ljudi iz Srbije prisustvuje,nažalost,ni meni ne odgovara taj dan,zbog Džurdževdana
A zašto ne može dan posle pešačkog,pa makar bila to i nedelja?
  • 0

#6 Jeko

Jeko
  • Members
  • PipPipPip
  • 74 posts

Postavljeno 25 February 2012 - 06:32 PM

Sta je tu je... Hvala Gamzziju na objasnjenju situacije... Slavi se svake godine, a 20ti jubilarni maraton je jednom i to Fruskogorski. Ja slavim Djurdjevdan ali dolazim, vec kombinujem kako. :D :D :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#7 acony

acony
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 654 posts
  • LocationEurope

Postavljeno 25 February 2012 - 07:01 PM

Sa druge strane, ovo će biti jubilarni 20. maraton i svojski ćemo se potruditi da bude najbolji do sada.


Ako zakinte samo 10tak ljudi koji bi uzivali a objektivno su sprijeceni iz vjerskih razloga, tesko da ce biti najbolji :) Iako ne slavim smatram da je ovo znacajan propust u organizaciji.
  • 0

#8 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 February 2012 - 07:38 PM

1. Datum nikako ne može biti propust u organizaciji. Termin je jedini slobodan a moramo da se uklapamo na pešački maraton koji posećuje 10000 ljudi! Naš maraton je posetilo najviše oko 300.
2. Dan posle pešačkog maratona je ponedeljak! Ako neko to ovde ne zna, on traje 2 dana!
3. Sledeći vikend je međunarodna trka i trka lige srbije u Beogradu.
4. Raniji termini ne dolaze u obzir zbog veće mogućnosti za loše vreme.
5. Kasniji termini ne dolaze u obzir zbog zarastanja šume i ostalih razloga...
6. Jedino pomeranje može da bude na nedelju umesto subote, ali je još godi datum zbog Đurđevdana i mogućih izbora.
7. Ja dan pre moje slave pomognem koliko mogu mojima i odem na trening, posao i kakve još obaveze imam...
8. Godinama unazad na dan moje slave vozim dugačak trening i to ne zato što moram, nego zato što je godinama unazad odlično vreme (u pitanju je decembar)...

Ko voli da vozi, doćiće na maraton. Kome je bitnija slava - slaviće (odnosno, spremaće slavu)...
  • 0

#9 Jeko

Jeko
  • Members
  • PipPipPip
  • 74 posts

Postavljeno 25 February 2012 - 08:31 PM

1. Datum nikako ne može biti propust u organizaciji. Termin je jedini slobodan a moramo da se uklapamo na pešački maraton koji posećuje 10000 ljudi! Naš maraton je posetilo najviše oko 300.
2. Dan posle pešačkog maratona je ponedeljak! Ako neko to ovde ne zna, on traje 2 dana!
3. Sledeći vikend je međunarodna trka i trka lige srbije u Beogradu.
4. Raniji termini ne dolaze u obzir zbog veće mogućnosti za loše vreme.
5. Kasniji termini ne dolaze u obzir zbog zarastanja šume i ostalih razloga...
6. Jedino pomeranje može da bude na nedelju umesto subote, ali je još godi datum zbog Đurđevdana i mogućih izbora.
7. Ja dan pre moje slave pomognem koliko mogu mojima i odem na trening, posao i kakve još obaveze imam...
8. Godinama unazad na dan moje slave vozim dugačak trening i to ne zato što moram, nego zato što je godinama unazad odlično vreme (u pitanju je decembar)...

Ko voli da vozi, doćiće na maraton. Kome je bitnija slava - slaviće (odnosno, spremaće slavu)...


Veci deo ovih stavki nismo znali, i hvala na objasnjenju to nam je trebalo... Znaci, peti, opet je bolje nego nedelja Djurdjevdan...
  • 0

#10 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 25 February 2012 - 08:44 PM

Ako zakinte samo 10tak ljudi koji bi uzivali a objektivno su sprijeceni iz vjerskih razloga, tesko da ce biti najbolji :) Iako ne slavim smatram da je ovo znacajan propust u organizaciji.

Niko nikoga ne zakida. Ako neko do meseca Maja ne moze da se izorganizuje
aj da se ni ne pravi maraton ako ne mogu da dodju svi.
Kao da su u proteklih 20 godina svi ucestvovali, jes, nije nego.
Dodje ko moze, a ko ne moze zivcira se do sledece godine.

A ko zna bolje, samo napred, da vidimo organizaciju i
konstruktivne predloge a ne samo suvu kritiku i to jos ovako, "preventivno".

A da ce da bude najbolji...u to sam 1000% siguran! =P~

Očigledno se ove godine organizuje zbog ljudi sa strane,tj.iz okruženja...
Prilično sam siguran da će termin uticati da manji broj ljudi iz Srbije prisustvuje,nažalost,ni meni ne odgovara taj dan,zbog Džurdževdana
A zašto ne može dan posle pešačkog,pa makar bila to i nedelja?

Kog okruzenja, sta pricas, pa nije ovo EXIT, sta je s tobom? :twisted:
Ono sto je ovde ocigledno je da ne znas sta je to Fruskogorski Maraton za planinare/pesake
pa te ja pozivam da dodjes i ucestvuvjes u njemu kao uvod u Fruskogorski MTB Maraton. :wink:
A prilicno sam siguran da nijedan drugi datum koji ti predlozis nece povecati broj ucesnika iz Srbije.

1. Datum nikako ne može biti propust u organizaciji. Termin je jedini slobodan a moramo da se uklapamo na pešački maraton koji posećuje 10000 ljudi! Naš maraton je posetilo najviše oko 300.

Mislim da je cifra sa pesackog/planinarskog bliza, tj preko 20.000 ljudi. :oops:

Ko voli da vozi, doćiće na maraton. Kome je bitnija slava - slaviće (odnosno, spremaće slavu)...


Ko god dovodi u pitanje datum odrzavanja maratona trebalo bi prvo da se raspita koji su to sve faktori koji uticu na odredjivanje istog pa onda njegov sud moze da se uvazi kao relevantan. Ovako su to samo puste zelje, a verujte mi, i organizatori ih imaju! Kao neko ko je godinama ucestvovao u organizaciji mogu da posvedocim da je izabrani datum najmanje hir nekoga iz organizacije a najcesce najbolji kompromis (samo to gomila ljudi ne /zeli da/ zna) izmedju Fruskogorskog Maratona planinara, Uskrsa, 1majskih praznika, Djurdjevdana i jos gomile raznih drugih manje ili vise bitnih faktora. Ono sto je jedan od najbitinih faktora je moguca posecenost tj eventualni nedolazak takmicara, jer, verujte mi na rec, zbog njih se ovo organizuje. Ljudi iz organizacije bi voleli da sve uradi neko drugi i da ih oslobodi i napora i glavobolje. Ipak, nakon svakog maratona pozitivan feedback ucesnika potvrdjuje da se isplati takvo zalaganje. I tako iz godine u godinu vec 2 decenije. Maraton kao manifetsacija je stariji od nekih njegovih ucesnika tako da imajte malo poverenja. Ovo je najbolje sto je moglo da se uradi, a nije prvi put da se oragnizator nadje u slicnoj situaciji.

Nikoga ne omalovazavam ali davno sam jednim drugim povodom kazao:
Fruskogorski MTB Maraton se organizuje za one koji zele da ga voze.

Ako neko sticajem okolnosti slucaja nije u mogucnosti, niko se nece ljutiti

A za ovakav stav imam samo jednu rec: respect!

Sta je tu je... Hvala Gamzziju na objasnjenju situacije... Slavi se svake godine, a 20ti jubilarni maraton je jednom i to Fruskogorski. Ja slavim Djurdjevdan ali dolazim, vec kombinujem kako. :D :D :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen:

=D>
  • 0

#11 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 February 2012 - 08:51 PM

Hvala Igore!
Ako iko zna kako da objasni neke stvari, onda si to upravo ti =D>

Ja nikada nisam bio dobar sa rečima #-o
  • 0

#12 pochetnik

pochetnik
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 324 posts
  • LocationČAČAK,Srbija

Postavljeno 26 February 2012 - 07:22 AM

Kog okruzenja, sta pricas, pa nije ovo EXIT, sta je s tobom?
Ono sto je ovde ocigledno je da ne znas sta je to Fruskogorski Maraton za planinare/pesake
pa te ja pozivam da dodjes i ucestvuvjes u njemu kao uvod u Fruskogorski MTB Maraton.
A prilicno sam siguran da nijedan drugi datum koji ti predlozis nece povecati broj ucesnika iz Srbije.

1.Nije,ali me ne možeš ubediti da organizatori ne bi želeli da postane poput Exit-a (po brojnosti i po "raznolikosti" posetilaca),što ne smatram da je loše,naprotiv...Smatram da ako bi mogao da biram(vi kažete da nemate izbora)UVEK bi pokušao da privučem što veći broj ljudi iz Srbije,nego iz inostranstva,jer je ovo najveći MTB događaj u SRBIJI.A Đurđevdan je jedna od najvećih slava u Srbiji.
Svaka čast onome ko npr.iz Niša,Čačka,svejedno,uspe da spremi slavu,ode,do NS,vozi makar mali maraton,vrati se kući,i ujutru ode u crkvu,i ceo dan provede sa gostima.Ja to ne bih mogao,ali verovatno ima dosta njih koji mogu.Pretpostavljam da im neko drugi sprema slavu
Ništa posebno,malo sam neispavan,ali hvala na pitanju,dobro sam
2.Nisam imao pojma sta je to Fruskogorski Maraton za planinare/pesake,i iskreno i nije me zanimalo...
Analogno sa Velikom Planinskom Trkom u Čačku,pretpostavljam da je to velika gomila ljudi koja šeta po šumi,galami i ostavlja otpad sa sobom,a čije jezgro predstavljaju neiživljeni klinci kojima je to idealna prilika da dobiju peticu iz fizičkog i muvaju klinke:D
Hvala na pozivu ali najdalje što ja pešačim je do prodavnice,za sve ostalo mi služi bajk(kola vozim vrlo,vrlo retko).Ako nešto mrzim,to je da pešačim.
3.nemam nikakvih novih predloga,Gamzi je obrazložio sve,samo sam izneo svoje mišljenje,nisam imao pojma da to sranje od pešačenja traje 2 dana.
  • 0

#13 davosir

davosir
  • Members
  • PipPipPip
  • 92 posts

Postavljeno 26 February 2012 - 01:49 PM

pochetnik:

3.nemam nikakvih novih predloga,Gamzi je obrazložio sve,samo sam izneo svoje mišljenje,nisam imao pojma da to sranje od pešačenja traje 2 dana.

E, pochetnice, da nije bilo tog, kako ti kažeš sranja od pešačenja koje traje dva dana, nebi bilo ni MTB Maratona. Organizacija sa kojom imamo najbolju saradnju je upravo pešački Fruškogorski Maraton i planinarsko društvo Željezničar. Oni nesebično pomažu svaki naš maraton. Ako ti se nešto ne sviđa, ne moraš to zvati sranjem.
  • 0

#14 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 February 2012 - 01:59 PM

[off topic]
predlažem moderatorima (ili organizatorima) da se otvori tema XX Fruškogorski MTB maraton, pa da se tamo prebace postovi iz ove teme koji se odnose na ovaj događaj. biće preglednije za one koji će pred maraton dolaziti na ovaj forum da se informišu.
  • 0
--

#15 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 26 February 2012 - 02:26 PM

[off topic]
predlažem moderatorima (ili organizatorima) da se otvori tema XX Fruškogorski MTB maraton, pa da se tamo prebace postovi iz ove teme koji se odnose na ovaj događaj. biće preglednije za one koji će pred maraton dolaziti na ovaj forum da se informišu.

podrzavam i zamoljavam da bidne tako
  • 0

#16 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 26 February 2012 - 02:59 PM

1.Nije,ali me ne možeš ubediti da organizatori ne bi želeli da postane poput Exit-a (po brojnosti i po "raznolikosti" posetilaca),što ne smatram da je loše,naprotiv...Smatram da ako bi mogao da biram(vi kažete da nemate izbora)UVEK bi pokušao da privučem što veći broj ljudi iz Srbije,nego iz inostranstva,jer je ovo najveći MTB događaj u SRBIJI.A Đurđevdan je jedna od najvećih slava u Srbiji.


I ne zelim da te ubedim, imam druge prioritete u zivotu, samo pokusavam da ti objasnim kako si se upetljao u (za tebe) nepoznatom terenu. Druga je stvar sto ti koji sedis kuci zelis da ubedis kako ti znas nesto bolje i vise od nekoga ko se bavi organizacijom konkretno ovog maratona preko 15 godina (opet konkretno "davosir"). Siguran sam da bi organizatori voleli da imaju toliku medijsku paznju, "hype" pa i posecenost kao EXIT ali verovatno ces se sloziti da je EXIT od muzickog postao vise evro-politicki dogadjaj. Ako nisi bio na EXITu onda veruj na rec nekome ko je bio na svakom jebenom EXITU. Pa cak i na onima koji su organizovani kao mesto okupljanja onih koji razmisljaju i osecaju drugacije, a to je bilo pre TV kamera i reklama, pre ovog opste-poznatog EXITa na tvrdjavi. Ukratko, EXIT je toliko ispolitizovan da ne verujem da bi ljudi iz organizacije imali stomak da to sve progutaju. U tome i jeste poenta: EXIT sada vise okrenut strancima nego domacoj populaciji. Karta je preko 10.000 za 4 dana! Pivo je....ne zna se koliko!

Ne brkaj loncice, nisam u organizaciji, ali sam bio dugo godina i znam kako funkcionise.

Svaka čast onome ko npr.iz Niša,Čačka,svejedno,uspe da spremi slavu,ode,do NS,vozi makar mali maraton,vrati se kući,i ujutru ode u crkvu,i ceo dan provede sa gostima.Ja to ne bih mogao,ali verovatno ima dosta njih koji mogu.Pretpostavljam da im neko drugi sprema slavu
Ništa posebno,malo sam neispavan,ali hvala na pitanju,dobro sam


I ja kazem SVAKA CAST. Za takve ljude se organizuje maraton. Veruj mi da ne preterujem kada kazem da se desi da se nekada radi dano-nocno da se sve dovede u kakav-takav red.
Sto se tebe tice, zao mi je ako ne dodjes, ali...bice i sledecih godina.
Dobrodosao, kada se naspavas :)

2.Nisam imao pojma sta je to Fruskogorski Maraton za planinare/pesake,i iskreno i nije me zanimalo...
Analogno sa Velikom Planinskom Trkom u Čačku,pretpostavljam da je to velika gomila ljudi koja šeta po šumi,galami i ostavlja otpad sa sobom,a čije jezgro predstavljaju neiživljeni klinci kojima je to idealna prilika da dobiju peticu iz fizičkog i muvaju klinke:D
Hvala na pozivu ali najdalje što ja pešačim je do prodavnice,za sve ostalo mi služi bajk(kola vozim vrlo,vrlo retko).Ako nešto mrzim,to je da pešačim.
3.nemam nikakvih novih predloga,Gamzi je obrazložio sve,samo sam izneo svoje mišljenje,nisam imao pojma da to sranje od pešačenja traje 2 dana.

Pre 20 godina 6 biciklista su medju nekoliko hiljada pesaka/plainara provozali stazu planinarskog Fruskogorskog Maratona. Nakon 3 godine doslo je do fizickog odvajanja ova 2 dogadjaja ali se i dalje jedni prema drugima odnosimo sa velikim postovanjem.

Ako ti kazem da VELIKI MARATON pojedini planinari (ali bukvalno) istrce za manje vremena nego sto poslednji taknicar na biciklu zavrsi veliki MTB maraton skoro iste na skoro istoj stazi shvatices da si u velikoj zabludi oko toga sta je poenta Fruskogorskog Maratona. Zato sam te i pozvao da ucestvujes jer ovo je pesacenje u prirodi, a to je nesto potpuno drugo. Inace, u pozivu za Fruskogorski Maraton za pesake i stoji da se staza moze preci hodajuci, trceci i na biciklu. Mi, bajkeri, smo i dalje dobrodosli gosti.

Stoga mislim da uopste nije u redu da o stvarima koje ne znas mnogo pricas na ovakav nacin:

nisam imao pojma da to sranje od pešačenja traje 2 dana.

pa te ovako javno pozivam da preispitas svoj stav. Da li i dalje maslis da je u redu to sto si rekao/napisao?
  • 0

#17 davosir

davosir
  • Members
  • PipPipPip
  • 92 posts

Postavljeno 26 February 2012 - 03:24 PM

U vezi termina 20. Fruškogorskog MTB Maratona, hteo bi da razjasnim moguće dileme.

Datum održavanja je 06.05.2012., znači nedelja.

U slučaju da predsednik skupštine Srbije, Slavica Đukuć Dejanović za taj dan raspiše izbore, naš maraton će se održati dan ranije, to jest u subotu 05.05.2012.

To će se znati 11.03.2012. jer tada ističe rok za raspisivanje izbora.

Sve sugestije i kritike u vezi maratona su dobrodošle i sve ćemo ih pažljivo razmotriti, ali bih hteo da naglasim da je u pitanju čisto sportska manifestacija koja nema veze ni sa jednim verskim kalendarom, ni sa ekonomijom (ne mislimo da zarađujemo pare preko maratona), ni sa politikom, ni sa BSS, ni sa MTB reprezentacijom... U pitanju je organizacija u kojoj učestvuju volonteri, a osnovna ideja je ostala ista kao i na prvim maratonima. Naravno, mi ćemo se potruditi da ovaj maraton bude značajno bolji od svih dosadašnjih. Sačekajmo par dana da se još neke stvari reše, pa ćemo onda otvoriti temu XX MTB maratona.
  • 0

#18 Jeko

Jeko
  • Members
  • PipPipPip
  • 74 posts

Postavljeno 26 February 2012 - 05:10 PM

:!: Drugovi odosmo daleko. Ja sam samo hteo pitati organizaciju ovde javno da li je moguce drugi datum, i zahvaljujem Gamziju sto je sve detaljno objasnio... To nam je trebalo, vecini koji bi se zapitali zasto tad? Sada znamo. I vidimo se na temi za XX Fruskogorski.
Jos nesto

U vezi termina 20. Fruškogorskog MTB Maratona, hteo bi da razjasnim moguće dileme.

Datum održavanja je 06.05.2012., znači nedelja.

U slučaju da predsednik skupštine Srbije, Slavica Đukuć Dejanović za taj dan raspiše izbore, naš maraton će se održati dan ranije, to jest u subotu 05.05.2012.

To će se znati 11.03.2012. jer tada ističe rok za raspisivanje izbora.

Sve sugestije i kritike u vezi maratona su dobrodošle i sve ćemo ih pažljivo razmotriti, ali bih hteo da naglasim da je u pitanju čisto sportska manifestacija koja nema veze ni sa jednim verskim kalendarom, ni sa ekonomijom (ne mislimo da zarađujemo pare preko maratona), ni sa politikom, ni sa BSS, ni sa MTB reprezentacijom... U pitanju je organizacija u kojoj učestvuju volonteri, a osnovna ideja je ostala ista kao i na prvim maratonima. Naravno, mi ćemo se potruditi da ovaj maraton bude značajno bolji od svih dosadašnjih. Sačekajmo par dana da se još neke stvari reše, pa ćemo onda otvoriti temu XX MTB maratona.


Bas bi bilo fantasticno da bude i Djurdjevdan, i Izbori, i maraton. Onaj ko je pravi sportista i Ljubitelj Fruske gore i tog maratona nece ni cekati goste ni ici na glasanje...Ja prvi... :P :P :P Najmanje zbog izbora treba pomerati termin... Da se ne petljamo dalje. I naravno hvala Davosiru na ovom objasnjenju... On i Gamzi su kompetentni da nam malko otvore oci po pitanju ovoga... Hvala momci jos jednom. 8)
  • 0

#19 davosir

davosir
  • Members
  • PipPipPip
  • 92 posts

Postavljeno 26 February 2012 - 05:43 PM

Jeko, hvala na podršci!

Evo jednog malog detalja koji mi je pao na pamet, ni sam ne znam zašto.

Na prošlogodišnjoj međunarodnoj trci Balkan cup u Crnoj Travi vozio je i pobedio belgijanac Wouter CLEPPE, pobednik našeg maratona. Zanimljivo je što je on tu trku vozio u čarapama koje je dobio na Fruškogorskom maratonu. E sad, da li je on njih obukao jer nije imao dovoljno drugih čarapa ili je neki drugi razlog posredi, ne znam, ali nama iz Fanatika koji smo to videli je bilo drago.
  • 0

#20 Jeko

Jeko
  • Members
  • PipPipPip
  • 74 posts

Postavljeno 26 February 2012 - 07:50 PM

Sta ti je, napravili ste bum sa tim carapama, :D :D :D nose se gde god se ide na maratone i trke, kako mi iz MTB Cacka tako i ostali, znaci vidjao sam toliko ljudi u njima i majicama tog Fruskogorskog... :) I Belgijanac je dokazao to... Carape su ekstra, boja kao i kvalitet i dizajn... Nije da se nema drugih nego lepo je da su na nozi da se zna da si bio na manifestaciji koja se ne propusta i koja je najmasovnija za bicikliste mtb u nasoj zemlji... Nema na cemu da se zahvaljujes... :lol: :lol: :lol: Veliki Pozdrav za ekipu iz NSa.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika