Jump to content


Fotografije

Modriča-Beograd


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 NebojsaKnezevic

NebojsaKnezevic
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 13 November 2011 - 12:26 PM

Kakko bi izgledao put od Modriče (BiH) do Beograda moze li se ici preko Hrvatske pa auto-putom trecom trakom,kako za putarine i koja je procedura prelaska granice biciklom,i da li ici auto-putem ili ici na Raču pa u Kuzimna na auto -put
Koja je procedura za maloljetnike :D
Koju opremu da ponesem msm laniram pratnju auta u svkaom slucaju ili eventualno sa jos dvojicom kolega
znaci sta ponijti ako se ide samo bajkom bez praatnje jedna manja grupica molim odg. 8)
  • 0

#2 JugoslavMD

JugoslavMD
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts

Postavljeno 13 November 2011 - 12:56 PM

Auto putem ne bi izgledao nikako posto je zabranjeno voziti bajk auto-putem,tako da se ne moras ni brinuti za putarine ili bilo sta drugo. Da bi presao granicu moras imati vazeci dokument sa slikom ( licna karta ili pasos) ali posto si maloletan mislim da moras biti u pratnji punoletne osobe. Moze se desiti slucaj i da ti na granici traze saglasnost roditelja da mozes sa tom osobom preci granicu,meni su jednom tako trazili kad sam prelazio granicu.Od opreme,rezervne gume ili pribor za krpljenje istih,odecu za presvlacenje,hranu... Zavisi u koje bi vrme isli sada je dosta hladno tako da vam treba termo odeca. Morate racunati i na smestaj jer su dani sada kratki,unapred obezbediti da ne bi izvisili... Ovo je nabrzinu sto mi je palo na pamet. Podrav.
  • 0

#3 combat88

combat88
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 224 posts

Postavljeno 13 November 2011 - 12:59 PM

pa jedino ako ćeš imati policijsku pratnju po auto-putu, a za kaznu nemam pojma kolika je. ja koliko znam biciklima je zabranjeno kretanje po auto-putu. :P
  • 0

MCWkdP0.gif


#4 MarkoZmaj

MarkoZmaj
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 463 posts
  • LocationŠimanovci

Postavljeno 13 November 2011 - 01:41 PM

Zabranjeno je voziti bajs po autoputu. I ti manijače mogao si sa nama u Doboj letos pa bi znao šta ti treba :mrgreen:
Kaciga, rezervne gume, alat, pumpa, dobra volja :lol:
  • 0
"It never gets easier, you just go faster."

#5 NebojsaKnezevic

NebojsaKnezevic
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 16 November 2011 - 06:38 PM

Zabranjeno je voziti bajs po autoputu. I ti manijače mogao si sa nama u Doboj letos pa bi znao šta ti treba :mrgreen:
Kaciga, rezervne gume, alat, pumpa, dobra volja :lol:

jel to nesto na moj racun
  • 0

#6 MarkoZmaj

MarkoZmaj
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 463 posts
  • LocationŠimanovci

Postavljeno 17 November 2011 - 03:47 PM

Nije :mrgreen: Utripovao sam da se drugar registrovao :mrgreen:
  • 0
"It never gets easier, you just go faster."




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika