Jump to content


Fotografije

Grocka-Vrcin-dogovor.... 31.10.2011


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
12 odgovora na ovu temu

#1 Kuguar

Kuguar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 196 posts
  • LocationBeograd, Karaburma

Postavljeno 31 October 2011 - 06:12 PM

Hm, kako poceti ovu temu... Po malo mi je zao sto Modesti nije isla sa nama, jer sam siguran da bi ona mnogo bolje napisala i opisala....
Ajd nekako da pocnemo. Ideja se javila juce popodne, da Dzonihsv i ja odvezemo ovaj pravac. Nisam ni slutio da ce nas biti petorica, kad sam postavio poziv na Last Minute.

A kako je bilo...
Hladno, lepo, tesko, i sigurno bi opet vozili... A vozili su Dzonihsv, Milevuc, Trotter, Geri i ja.

Link: http://ridewithgps.com/trips/435573

Ruta kao sto sama kaze, bila je prema Grockoj, zatim ka Vrcinu - preko Zaklopace (imali smo oko 2km offroada, ali sasvim korektnog - tucanika), prema avalskom drumu. Tu smo malo odmorili, i kao sto je u pozivu stajalo, usledio je dogovor. Milevuc, Geri i Dzonihsv su avalskim drumom krenuli ka Bg, i dalje svako svojom rutom.
Troter i ja smo resili da se spustimo u Ripanj, a onda odvezemo uzbrdo od Ripnja prema Ibarskoj (onim putem sto smo u subotu isli nizbrdo :).
Dalje smo se spustili preko Sremcice, i Velike Mostanice ka Ostruznici, i dalje prema Adi...

Sve u svemu, po meni prelepa ruta, iako sam u jednom trenutku rekao "j*b**e, da nisam malo preambiciozno napravio rutu?!?" :D

Jos jednom, prelepo, tesko, i vredno svakog kilometra. Na zalost (ili na srecu) bilo nas je samo petorica, ali sam siguran da ce nas biti vise nekog narednog puta....

P.S. Bili smo verovatno prvi biciklisti koji su prosli novosagradjenim (i tek danas otvorenim, posle naseg prolaska) Mirijevskim bulevarom, koji povezuje Karaburmu i Mirijevo. Uspon u Mirijevo je bio prvi veci, i to je bilo tek zagrevanje za danasnjih 5 uspona, i dobijenih skoro 1500m visinskih.

P.P.S. Slike slede uskoro :D

Attached Thumbnails

  • 3531bpz.jpg

  • 0
Vozi Miško

#2 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 31 October 2011 - 06:20 PM

Slažem se ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#3 nelito_mali

nelito_mali
  • Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Locationnedođija

Postavljeno 31 October 2011 - 06:32 PM

Svaka čast.Lepa ruta i zahtevna. =D>
  • 0

#4 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 31 October 2011 - 06:36 PM

Dobra brda, dooobra... Ko živi u Mirijevu može da po kraju nabije kondiciju za jedno 2 nedelje. :P

Da se nadovežem na Kuguarovu poruku... Tura je zaista dobra. Ima par zeznutijih uspona, dok su ostali manje više konstantni, ali ne toliko teški (ako se ne juri). Kratak je dan, pa nije baš zgodno mnogo se pentrati, jer čim dođe 16h, Sunce i temperatura se povlače, pa bude prilično zanimljivo čim se stane.

Elem, ponavljamo ovo obavezno, možda već i u subotu ako bude zainteresovanih.
  • 0
Posted Image

#5 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 31 October 2011 - 06:37 PM

Ja sam vozio jedno brdo u 21 brzini ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#6 Kuguar

Kuguar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 196 posts
  • LocationBeograd, Karaburma

Postavljeno 31 October 2011 - 06:50 PM

Ja sam vozio jedno brdo u 21 brzini ! :D



Sto jes jes.... =D>

Samo cuvaj noge.....
  • 0
Vozi Miško

#7 Milevuc

Milevuc
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBeograd - Vukov spomenik

Postavljeno 31 October 2011 - 06:53 PM

Bas lepa tura. Mislim da je odlicna ideja da se ovo ponovi za subotu, ali sa polaskom od Konja ili Vuka i zavrsetkom na Adi. Subotom i nedeljom Bulevar nije problem i pa onda pravo na Grocku Vrcin preko Riknja i Sremcice do Ade.
  • 0

#8 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 31 October 2011 - 07:07 PM

Bas lepa tura. Mislim da je odlicna ideja da se ovo ponovi za subotu, ali sa polaskom od Konja ili Vuka i zavrsetkom na Adi. Subotom i nedeljom Bulevar nije problem i pa onda pravo na Grocku Vrcin preko Riknja i Sremcice do Ade.

" Riknja " ! Postavljena slika
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#9 Trotter

Trotter
  • Members
  • PipPipPip
  • 126 posts

Postavljeno 31 October 2011 - 07:13 PM

Fantasticna tura. Suncan dan, topao bez vetra, gomila brda i prevoja a naj bolje od svega, vesela ekipa uvek spremna na salu. Sa ovim ljudima se moze ici i na kraj sveta. Nadam se da cemo uskoro da ponovimo sve ovo
  • 0

#10 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 31 October 2011 - 07:20 PM

Fantasticna tura. Suncan dan, topao bez vetra, gomila brda i prevoja a naj bolje od svega, vesela ekipa uvek spremna na salu. Sa ovim ljudima se moze ici i na kraj sveta. Nadam se da cemo uskoro da ponovimo sve ovo


Javno se Vladi izvinjavam zbog pokušaja sabotaže sa predumišljajem po drugi put, možda je treća sreća, hahaha. šalim se, daleko bilo ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#11 Kuguar

Kuguar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 196 posts
  • LocationBeograd, Karaburma

Postavljeno 31 October 2011 - 07:29 PM

Bas lepa tura. Mislim da je odlicna ideja da se ovo ponovi za subotu, ali sa polaskom od Konja ili Vuka i zavrsetkom na Adi. Subotom i nedeljom Bulevar nije problem i pa onda pravo na Grocku Vrcin preko Riknja i Sremcice do Ade.


Juce kad sam dogovarao, i crtao rutu, na zalost, nisam ni sanjao da ce nas biti ovoliko, i iz tog razloga sam crtao preko Mirijeva. Slazem se da je mozda taj uspon u Mirijevo malo poremetio raspored snage...

Inace, onaj put, kojim smo mi krenuli ka Ripnju, izbija bukvalno na 30ak metara od prodavnice gde smo odmarali u subotu.

Slazem se da je lepa ideja za sledeci vikend..... I foto seshn po brdovitoj Sumadiji :)
  • 0
Vozi Miško

#12 Kuguar

Kuguar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 196 posts
  • LocationBeograd, Karaburma

Postavljeno 31 October 2011 - 08:06 PM

Evo i slika.. Izvinjavam se na tri albuma, nikako da se naviknem na Picas-a...

https://picasaweb.go... ... uejvi5PXUA
https://picasaweb.go... ... bTWr9m9_AE
https://picasaweb.go... ... i_fz3pLTJQ

a i mrzelo me je sve iz pocetka.... :oops:
  • 0
Vozi Miško

#13 modesti

modesti
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 292 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 01 November 2011 - 06:54 PM

Kuguar, čestitam na dobroj ideji za odličnu vožnju u vrlom društvu!!! Posebno mi je drago što te znam kad si mali bio, :D :D :D , pardon, znam te od tvoje prve vožnje! Da se ne bi lagali, nisam ni ja puno starija, samo malo starija sestra... ..... a, gledaj gde si sad! Dospeo za duge pantalone! =D> Da, da, vožnja je bila baš zahtevna, tim pre treba da budeš ponosan na sebe. Volela bih da se uskoro zajedno upustimo u neku vožnju, na žalost, to ne može da bude sad u subotu, dolaze mi roditelji, i, premda su počeli da shvataju moju ljubav prema biciklizmu, mislim da ipak ne bi mogli da shvate kad bih ih na stanici dočekala na biciklu i pokretom ruke im rekla"samo za mnom"... Ha, ha, to mi nikad ne bi oprostili!!! Elem, vidim da se mašina zahuktava, polako postajemo sve veći zaljubljenici i sve veći ovisnici o našim biciklićima, ali i o našim druženjima....
A sledeću zajedničku vožnju ćemo iskoristiti za jednu "dobru obradu teme"!
Pozdrav, do sledeće vožnje
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika