Jump to content


Fotografije
- - - - -

Nasa prica...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
113 odgovora na ovu temu

#101 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 19 October 2011 - 08:23 AM

Nemoj pogresno da me shvatis,krenula je kao odlicna.Ali kao i svuda skrenula je sa puta koliko se meni cini.U svakom slucaju cestitke pokretacu teme i ucesnicima priloga =D> .
  • 0
puno znoja,malo krvi

#102 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 19 October 2011 - 08:58 AM

Postavljena slika
  • 0

#103 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 October 2011 - 09:24 AM

Gajo svaka čast za ovaj citat =D>.
  • 0

#104 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 October 2011 - 10:00 AM

Uspeh je moguć, ali teško merljiv i to samo "opisnim" ocenama, a skala za sada još nije utvrđena i potvrđena od strane nadležnih organa. Prema tome ne postoji kao opšte merilo. Činjenica je i da se pogledi raznih ljudi razlikuju. To je subjektivan stav, a ne relativizacija.

Ako imas zelju da poredis dva coveka pa utvrdis da li je jedan uspeo 15.375% vise od drugog to je tesko, pa i nemoguce, ali je jasno ko dan kad vidis nekoga ko je pomesao kockice :)

Inače ovde mislim na "uspeh", a ne na uspeh - vidi iznad :wink:

To je vec sasvim druga prica ..
  • 0
Postavljena slika

#105 Bluealek

Bluealek
  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 October 2011 - 01:54 PM

Uh... Vidim da se ovde od sinoć svašta ispisalo, a pomalo se i ja osećam krivim što sam 8 sati pauze između sletanja u Frankfurt i poletanja za Johanesburg "ubijao", između ostalog, i polemikom u ovoj temi. Poslednjih godina vreme mi je skoro po pravilu isprogramirano u sekund (kao što će biti i narednih dana), tako da u načelu ne stižem da se bavim ovom vrstom rasprava. Mislim da smo rekli sve što je imalo da se kaže, neki od učesnika su očigledno ogorčeni i čvrsto ušančeni u svojim tripovima i dalji pokušaji razjašnjavanja (kada bi za to uopšte bilo vremena) vodili bi samo podizanju tenzija i gubitku elementarne pristojnosti u komunikaciji, što ne bi valjalo.

Još jednom se izvinjavam svima što sam u retkim trenucima dokolice "pametovao" i time neke isprovocirao da potroše silno vreme da ispišu stvari koje, zapravo, nikuda ne vode. Neću više. Svako mora da skapira za sebe.
  • 0
My stories, my dreams, my pictures, my home - http://www.freebiking.org

#106 modesti

modesti
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 292 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 19 October 2011 - 03:50 PM

Bur,
drago mi je da si mi (nam) dao priliku da upoznam(o) ČOVEKA poput tebe i volela bih i da se i lično upoznamo kad Goran i ja prvi put budemo išli za Zrenjanin da se vidimo sa našim zajedničkim poznanikom, a Goranovim zetom, Sinišom L. I Goran i ja smo tvojih godina, kao i tvog načina razmišljanja... Mnogo je ružnih reči palo, nepotrebno. A za zavist koja provejava kroz javljanje pojedinih mogu samo da kažem: zavist se zaslužuje.
Bur, pozdrav iz Zemuna
  • 0

#107 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 20 October 2011 - 08:49 AM

Bur,
drago mi je da si mi (nam) dao priliku da upoznam(o) ČOVEKA poput tebe i volela bih i da se i lično upoznamo kad Goran i ja prvi put budemo išli za Zrenjanin da se vidimo sa našim zajedničkim poznanikom, a Goranovim zetom, Sinišom L. I Goran i ja smo tvojih godina, kao i tvog načina razmišljanja... Mnogo je ružnih reči palo, nepotrebno. A za zavist koja provejava kroz javljanje pojedinih mogu samo da kažem: zavist se zaslužuje.
Bur, pozdrav iz Zemuna


Pravo stanje stvari je drugačije! Ova rasprava nije realna, nisam još video nekog pogrešnog na biciklu. Suviše je to napora, time i oplemenjivanja da bi pogrešno trajalo. Pogotovo kod bardova. Ja računam da samo ponekad ljudi imaju lošu fazu, trenutak. Hoću da kažem da je moje poštovanje, konkretno, prema Blualeku nepromenjeno. Iako je tako, opet kad si prozvan, red je da budeš malo "kočoperan" (to je neko upotrebio, sad je to već arhaizam). I ništa više od toga. Kad insistiramo na dostojanstvu u odnosu na jače, u saobraćaju, ni međusobna poštovanja nam nisu na odmet.
Žao mi je, pre svega, što nisam uspeo da oslobodim vreme da odem sa vama na Taru. Svakako ćemo se videti, voziti negde zajedno. Meni vožnja sa Bojisijem dva puta izmače ove godine. Ako bi dolazili u ZR isplanirajte par dana u napred. Ja pola vremena živim u Novom Sadu. Pa možda ćete i u Novi Sad dolaziti. Mada nije nemogoće da ćemo se videti i u Zemunu, kad završe ovaj stari put. Ko je manje zimljiv neka krene prvi.
pozz
btw.
Ako je Siniša Lončarski u pitanju, onda biciklom ništa nije daleko.
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#108 modesti

modesti
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 292 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 20 October 2011 - 12:48 PM

Kad insistiramo na dostojanstvu u odnosu na jače, u saobraćaju, ni međusobna poštovanja nam nisu na odmet.
Žao mi je, pre svega, što nisam uspeo da oslobodim vreme da odem sa vama na Taru. Svakako ćemo se videti, voziti negde zajedno. Meni vožnja sa Bojisijem dva puta izmače ove godine. Ako bi dolazili u ZR isplanirajte par dana u napred. Ja pola vremena živim u Novom Sadu. Pa možda ćete i u Novi Sad dolaziti. Mada nije nemogoće da ćemo se videti i u Zemunu, kad završe ovaj stari put. Ko je manje zimljiv neka krene prvi.
pozz
btw.
Ako je Siniša Lončarski u pitanju, onda biciklom ništa nije daleko.


Što bi rekao moj komšija (iz zgrade!) Bojsi, nema lošeg vremena, već samo loše opreme.... Ipak, ja sam od tih zimljivih, tako da računaj na nas da smo kod vas u proleće, a ti se pridruži Siniši (upravo tom Siniši!) kad krene za Bg, pa ćemo se ovde okupiti, mi koji se međusobno poštujemo i družimo, a ima nas ovde podosta. Skoro smo u dvorištu Goranove kuće u Petrovčiću organizovali druženje i roštiljanje, pa bi mogli i da ponovimo. Što se tiče Tare, valjalo bi je ponoviti, mislim da smo uspeli verno da dočaramo naše impresije sa tog putovanja, a sledeće godine sigurno u proširenom sastavu da pohodimo te prelepe krajeve. Braale nam je bio izvanredan vodič i domaćin na Rastištu, a kasnije i sa puno uvažavanja prihvatio put i boravak u Ljuboviji u organizaciji našeg Baneta. Naš prijatelj Clumsy je, usudila bih se reći koju u njegovo ime, hteo da ta lepa priča i utisci još malo požive među svima nama, te je organizovao i ovu Našu priču o.... Na žalost, Braale je za dan snimanja imao isplanirane neke druge obaveze, pa se nije odazvao pozivu. Meni su zvali jer sam bila jedina žena među junacima, uspela sam da zamenim radnu subotu i odem na to snimanje, i nije mi žao, bilo je lepo i sa puno dobrih vibracija, ustaolom, kao i uvek... jer, sličan se sličnom raduje.
Pozdrav, Bur, do viđenja
  • 0

#109 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 20 October 2011 - 02:23 PM

Krenuću ranije, Cina drži prosek 40! :D
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#110 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 20 October 2011 - 08:24 PM

Pravo stanje stvari je drugačije! Ova rasprava nije realna

[youtube_embed5][/youtube_embed5]
  • 0
Postavljena slika

#111 Kiza

Kiza
  • Members
  • PipPipPip
  • 104 posts

Postavljeno 21 October 2011 - 06:52 AM

Znam da ovde nije najprikladnije mesto ali ostale neke fotke pa da podelim :)
https://picasaweb.go... ... ovcicu2011
  • 0

#112 Boycie

Boycie
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 404 posts
  • LocationZnači Zemun

Postavljeno 21 October 2011 - 07:29 AM

Ahahahaaaaa KOLE (interna zajebancija)

@bur
Ma nebrini,biće vožnji...nekako mi izmakoše Dani piva u Zrenjaninu.
  • 0

2010:5050 km 2012:4003 km 2014:1671 km 2016:3492 km 2018:0896 km 2020:0000 km  
2011:6755 km 2013:1851 km 2015:2294 km 2017:2110 km 2019:0495 km 2021:0000 km


#113 modesti

modesti
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 292 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 21 October 2011 - 12:49 PM

[quote name="Kiza"]Znam da ovde nije najprikladnije mesto ali ostale neke fotke pa da podelim :)

Ha, ha, ha, ....!!!
Kizo, i te kako je prikladno mesto!
Baš ti hvala!
Super je!
I ti si super!
  • 0

#114 Bane2

Bane2
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 30 October 2011 - 10:44 PM

Pa chumsy svaka cast za pricu. Inace komsije smo. :) Pa ako se nekad setis malo rekreative, da odvezemo onaj krug Banovci-Belegis-Surduk... itd.

Pozdrav.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika