Jump to content


Fotografije

Randonneurs Srbija - 1. Oktobar -200km Srema


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
47 odgovora na ovu temu

#1 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 17 September 2011 - 10:32 PM

Helou :)


Za dve nedelje je vec 1. Oktobar, a ovogodisnji brevet kalendar kaze da je to vreme za jesenji brevet, tj "zatvaranje sezone" :)
Prva sezona, i veoma uspesna :)
Nismo se ni zaukali a trojica nasih vec bili u Parizu i samleli 1200km ;)pa red je da se tako nesto uz voznju proslavi ;)

200km Srema+Fruske Gore, za uzivnje u ranoj jeseni i bojama i mirisima koje ona donosi.
Brevet vodi tragom prvog 200k breveta iz Marta ove godine, ali sa nesto izmenjenom trasom,
radi pojednostavljenja navigacije, i izbegavanja nekih losih deonica.
Detaljnu maptu trase mozete pogledati ovde: http://www.mapmyride.../view/50868892/
Dakle ukupno 205km sa dobijenih 1800 visinskih metara.

Start breveta je u Subotu 1. Oktobra u 8:30 ispred Kulturnog Centra u Inđiji.

Za one koji bi iz Beograda dosli BeoVozom, tj. do Batajnice Bg:Vozom pa se onda preseda u BeoVoz do Indjije,
isti u Indjiju stize u 8:07, a KC je 2 minuta od zeleznicke stanice.
Za povratak poslednji je u 20:28 (kasnije jedino putnicki za BG u 23:14)

Oni koji dolaze autom mogu besplatno parkirati na velikom parkingu dijagonalno preko puta KCa

Sve detalje oko prijave, kao i pravila voznje i tako to, kao i do sada na stranici http://randonneurs-serbia.weebly.com/
Nadam se da ce ovoga puta vreme biti mnogo lepse, i da cemo sezonu zavrsiti u totalno suprotnim uslovima od onih u kojima smo je poceli :)

Pa se vidimo ! :)


Pozdrav n2:Cm-smiley
  • 0

#2 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 18 September 2011 - 07:38 PM

Što se startnine tiče, mogao si ići na masovnost. Startnina je trebala biti 300RSD. Ljudi su već napravili besplatan Brevet za svoju dušu. Može startnina da bude i 1500-2000 RSD pa da organizator snosi troškove dolaska. To bi bilo najpoštenije. Neka dođe i neko iz Niša, Leskovca. Šteta ako ne dođe više sveta nego na prvi 200k.
Trasa je stvarno bolja. Može da dođe i onaj Baja sa karbonskim točkovima. Mojih će doći za sada verovatno četvorica.
Vidimo se,
pozz
btw
može li organizator da obezbeti dolazak Velike Trojke. Svi bi voleli da ih vidimo-vozimo sa njima?
Svejedno, =D>
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#3 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 18 September 2011 - 10:08 PM

Trojku ne mogu da garantujem ;) Ipak su to slobodni ljudi ;)
Ali racunam da su i sami zainteresovani da dodju, sto bi rekli tesko zabu u vodu naterati ;)

A startnina .. pa, svakako imamo najnizu u evropi ;)
Masovniji odziv ucesnika ne smanjuje cenu. Jedno je kad nas 10 odvezemo Sumadiju i svratimo u trgovinu koja nam na lepe oci upisuje vreme i pecatira kartu, a drugo je kad se takvih pojavi 3-4 puta vise, to tada nije dzabe.
Osim naravno ako sve to rade volonteri (a 100% potpuno, savesno i odgovorno),
i kompletno o svom trosku, finansijski nezavisno od organizacije breveta.
Ako ima takvih, neka se jave oma ! ;) Startnina tad oma padne na 300. Ali bez gibanice ;)

Bilo kako bilo, polemisati oko toga nema puno smisla .. startnina je takva kakva je, sto organizaciju cini nezavisnom, a da se politicarima i raznim organizacijama uvlacim u zadnjicu radi sitne love kako bi ucesnici prosli bez startnine, ne pada mi na pamet ..
Uostalom 99% breveta se organizuje po tom principu, pa zasto bi se mi razlikovali.
Kao sto sam govorio i ranije, organizacija breveta je potpuno otvorena, i bilo ko da se javi sa zeljom da sam organizuje dobro je dosao,
a moze to da radi kako kod zna i ume, sa startninom ili bez, sa maserkom ili dve 8) ..
Meni bi najlepse bilo da samo dodjem i odvezem sta ima da se odveze :mrgreen: a ne tu da se zezam oko svega toga ..

Ako ima zainteresovnaih za organizaciju u sledecoj godini, rok za predaju kalendara za sledecu godinu je 15. Oktobar, zato neka se jave odmah!
Kako bi se uskladio kalendar, mapirale trase i sve sta je potrebno da se zavrsi pre predaje kalendara.


Pozzz
  • 0

#4 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 September 2011 - 10:37 PM

Bilo kako bilo, polemisati oko toga nema puno smisla .. startnina je takva kakva je, sto organizaciju cini nezavisnom, a da se politicarima i raznim organizacijama uvlacim u zadnjicu radi sitne love kako bi ucesnici prosli bez startnine, ne pada mi na pamet ..

Nikad od tebe nece biti lokalni bizMismen :D
  • 0
Postavljena slika

#5 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 18 September 2011 - 10:46 PM

Nikad od tebe nece biti lokalni bizMismen :D


:mrgreen: ovde kazu i "bizniser: :mrgreen:
  • 0

#6 Kuguar

Kuguar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 196 posts
  • LocationBeograd, Karaburma

Postavljeno 19 September 2011 - 07:43 PM

Danas je pao sneg u Austriji, sto ce reci da niko ne zna kako ce vreme biti 1.10

Ako je verovati nasima, dugorocnoj prognozi... (pitanje je dal mogu da ubodu 2 dana u napred... :) )

Postavljena slika
  • 0
Vozi Miško

#7 dachaa

dachaa
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 534 posts

Postavljeno 21 September 2011 - 06:51 PM

Eto i ja sa se pred-pred prijavim da dolazim.
A ovo sa startninom, biće da sam ćorav pa sam propustio to...koliko je?
  • 0
'Pain is temporary... quitting lasts forever'

#8 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 21 September 2011 - 06:58 PM

pet stotina :wink:
  • 0

#9 piglu

piglu
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 22 September 2011 - 02:31 PM

Koji brevet je zahtevniji ,200k Sumadije ili 200k Srema?
  • 0

#10 Kuguar

Kuguar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 196 posts
  • LocationBeograd, Karaburma

Postavljeno 22 September 2011 - 03:11 PM

Po meni, mada nisam merodavan jer ni jedan nisam izvozio, teza je SUMADIJA, iako ima 600m-+ manje nadmorske visine!
Ovo je sve zakljucak iz fotelje, gledajuci u monitor! Sumadija ima mnogo vise gore dole, ovde ima 3 veca (FG) i jedan manji uspon.
Opet kazem, kad tockovi prodju je jedno, kad sedimo pred kompom je drugo!
  • 0
Vozi Miško

#11 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 22 September 2011 - 05:11 PM

Mislim da si u pravu. Ni ta 3 brda ne izgledaju previse teska ali je bar po meni uvek lakse voziti ta 3 "jaca" brda nego mnogo vise "slabijih" brda gde stalno ides gore/dole i nemas mnogo vremena za odmor. Mozda gresim ali mi se tako cini ;).
  • 0
.

#12 dachaa

dachaa
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 534 posts

Postavljeno 22 September 2011 - 07:33 PM

Rekao bih da je tеža Šumadija. Frušku, koliko god da sam umoran uspem popeti, prežive se nekako ta 3-4km uzbrdice...ali u Šumadiji je drugačije, stalno neko brdo, ne mož' čovek da odmori :D
  • 0
'Pain is temporary... quitting lasts forever'

#13 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 23 September 2011 - 12:25 PM

Putpuno se slazem sa vama :) i licno mi je laksa varijanta gde je konkretan i stalan uspon,
a kad se stigne na vrh onda konkretna nizbrdica, a posle raaaavnooooo :mrgreen:
Dakle moja ocena je datkodje da je 200k Srema prilicno lakse nego 200k Sumadije.
A i asfalt je lepsi ;)

Pozz
  • 0

#14 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 24 September 2011 - 05:37 PM

ovo ti ič ne valja nemere se konektovati na taj gmail kako si ti to zamislio [email protected] jok more ili sam opet glup. Sve u svemu ja se prijavio kako znam i umem ide i moja žena nemoj sad da mi neko kaže da je zabranjeno da se vodi žena na brevet ! :evil:
a za sliku stvarno nisam kadar da je metnem.... n2:2 ako si dobijo prijavu javi da znam komada 2.
  • 0
DEVONI

#15 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 24 September 2011 - 06:05 PM

Što se startnine tiče, mogao si ići na masovnost. Startnina je trebala biti 300RSD. Ljudi su već napravili besplatan Brevet za svoju dušu. Može startnina da bude i 1500-2000 RSD pa da organizator snosi troškove dolaska. To bi bilo najpoštenije. Neka dođe i neko iz Niša, Leskovca. Šteta ako ne dođe više sveta nego na prvi 200k.
Trasa je stvarno bolja. Može da dođe i onaj Baja sa karbonskim točkovima. Mojih će doći za sada verovatno četvorica.
Vidimo se,
pozz
btw
može li organizator da obezbeti dolazak Velike Trojke. Svi bi voleli da ih vidimo-vozimo sa njima?
Svejedno, =D>

To"četvorica" ćemo posebno da raspravimo !!! ( SENKA)
  • 0
DEVONI

#16 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 24 September 2011 - 06:15 PM

[quote name="devoni" ide i moja žena nemoj sad da mi neko kaže da je zabranjeno da se vodi žena na brevet ! ]

Moze ako je u pratnji supruznika, ili ima pismeno ovlascenje od supruznika da moze samostalno da ucestvuje ;)
Salim se naravno :)

Slika moze a i ne mora.

Nisam proveravao mail na koji se primaju prijave iz tehnickih razloga - bio sam preko grane,
ali evo sad sam tu pa odoh da proverim oma sad.

Pozzz
  • 0

#17 Kuguar

Kuguar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 196 posts
  • LocationBeograd, Karaburma

Postavljeno 24 September 2011 - 06:30 PM

I??? Koliko se prijavilo :) ???
  • 0
Vozi Miško

#18 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 24 September 2011 - 07:23 PM

I??? Koliko se prijavilo :) ???



Za sada 8 komada, plus dvojica na "last minute" upisanih, ali bez poslatih prijava.
Kao i obicno ceka se bliza vremenska prognoza ;)
A propos, Weather2Umbrella kaze da ce cele sledece nedelje biti stabilno i suncano,
sa postepenim laganim padom temperature u skladu sa odmicanjem u jesen.
http://www.weather2u... ... /gfs/9/318

Dakle mozemo zakljuciti da ce ovog puta vreme posluziti 8)


Pozzz
  • 0

#19 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 24 September 2011 - 07:30 PM

IIIII aman bre neću i ovo da propustim ima ili nema mene i moje trkačice !? :mrgreen:
  • 0
DEVONI

#20 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 24 September 2011 - 07:36 PM

IIIII aman bre neću i ovo da propustim ima ili nema mene i moje trkačice !? :mrgreen:



Ima ima! Prijava pristigla, potvrdni odgovor poslat na email sa kod je pristigla prijava :)
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika