Jump to content


Fotografije

Solo Beograd - Smederevo - Pančevo - Beograd


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
15 odgovora na ovu temu

#1 ceracera

ceracera
  • Members
  • Pip
  • 17 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2011 - 05:57 PM

Pošto sam zakasnio za grupni start u osam, krenuo sam sam na ovu turu a baš sam hteo da upoznam nove bajkere... jbg...

Nije mi se sviđalo što ima vetra toliko iz pravca Smedereva ali rekoh ajde da izguram sada kad sam već krenuo mada je smor malo kada voziš sam. Jedva sam izvozao uspone Zaklopaču i Brestovik a na nizbrdicama sam zbog vetra išao oko 30-40 km/h, kao da nije spust :) Stigao nekako do Smedereva i stao na pumpi pred Kovinom na bonžitu i onu Recharge Aqua Vivu :) Tu sam se zadržao desetak minuta i bio sam u fazonu da ne stajem više do kraja. Sad je vetar duvao u leđa, čini mi se, i prema Skorenovcu sam išao dosta brže. Prošao Banatski Brestovac, Omoljicu ali sam ipak morao da stanem u Starčevu jer su zglobovi na rukama i laktovi počeli da me bole malo... Ostao 25 minuta tu na nekoj klupici i krenuo prema Pančevu al se ispalim i ne odem kroz grad nego onom obilaznicom, ne znajući da je to autoput, tako da sam morao da onako umoran pičim oko 30 da neko ne pokupi bajs što pored puta stoji :) I tako, dalje, do Beograda, pa opet frka na pančevačkom mostu gde sam isto onako iscrpljen morao da idem brže nego što sam mogao tada i kad sam prešao reku vukao sam se 13 na sat po gradu sve do 14. decembra. Tu, pošto je nizbrdo, malo ubrzam i posle raskrsnice sa Maksima Gorkog se prospem po asfaltu kao nikad do sad :?

Pre raskrsnice je neki noviji Golf išao iza mene i, pošto nisam hteo da me pretiče u raskrsnici, išao sam sredinom, i tek na pola raskrsnice, pošto ima malo proširenje puta, sklonim se desno da bi on prošao. Ali lik nikako da krene i ja se okrenem i klimam mu glavom kao da me prođe i tu mi se nekim čudom iskrivi volan i prospem se na sred puta. Nije bilo toliko strašno ali pošto sam bio onako izmrcvaren od vožnje i sunca, jedva sam ustao i došao sebi, odgurao bajs do stana i eto...

Dobro sam odrao laktove, bok i koleno a bajsu je korman skroz ispao iz lule. Posle sam se vraćao da vidim na šta sam naleteo ali ništa nisam našao. Ravan put. Skroz misterija :)

A baš mi jutros devojka pričala kao nemoj da voziš bez kacige itd a ja bio u fazonu ma šta ti je, koliko već vozim a nikad nisam pao... I eto.

Znači, ne pričajte s curom o padovima kad se spremate za vožnju :)
Sad stvarno: Dobro držite korman sa obe ruke i ako ste umorni ili slabi od vožnje, odmorite.

Evo linka sa GPS-a na strava.com koja je strava inače...
http://app.strava.com/rides/1129023

Pozdrav i nadam se da su drugari sa starta u osam bolje prošli :)

Andrija
  • 0

#2 misha

misha
  • Members
  • PipPipPip
  • 93 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2011 - 07:45 PM

Andrija, zao mi je sto si pao ali bitno je da si ok. Sad si miran, zadovoljio si statistiku.
Svaka cast na odvozanoj turi, ipak kad ides sam nije lako. Mi smo se lepo proveli, isli istim putem kao i ti, ali smo skrenuli pre mosta na Salinovacko jezero i tamo se proveli fenomenalno: kupanjac, klopa, price... Bice prilike da se ekipa opet skupi, pa cemo da vozimo!
Pozdrav celoj ekipi i hvala na lepo provedenom danu.

Misa.
  • 0

#3 modesti

modesti
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 292 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 06 August 2011 - 08:33 PM

Eh, Andrija, sve ti je Misha rekao... Čekali smo te do 8.20 h, bezuspešno, pa krenuli. Bilo nam je odlično, kupanje u jezeru je bilo fenomenalno, naravno bio je to odličan spoj lepog, neverovatno čistog jezera, uređene plaže, doooobrog društva, i tako to. Žao mi je što su nam dvojica saputnika malo (ili malo više) izgorela na današnjem prilično opakom suncu u kombinaciji sa vetrom. Za gos-n Milevuca specijalno nekoliko fotki sa jezera, poželeo je da mu prenesemo deo atmosfere, jer je zbog prehlade i grlobolje žurio nazad kući, a sa njim još dvojica, Sasha1975 i jedan dečarac od 16-ak godina, koji nam se pridružio u toku vožnje prema smederevu.
Kao i uvek, i na ovoj vožnji smo upoznali nove ljude, što je baš dobro, uvek neka nova energija.... Toliko od mene. Pozz.
I, još nešto, sledeći put ipak idi sa nama! :D
  • 0

#4 ceracera

ceracera
  • Members
  • Pip
  • 17 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2011 - 09:51 PM

E super za jezero i druženje i kupanje i sve... :) Mada mi sad još gore što nisam išao sa vama :(
  • 0

#5 Sci

Sci
  • Members
  • PipPipPip
  • 98 posts

Postavljeno 07 August 2011 - 11:43 AM

Pozdrav za celu ekipu, proveli smo se fenomenalno, posebno na jezeru gde smo zaista uzivali....
  • 0

#6 modesti

modesti
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 292 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 07 August 2011 - 11:50 AM

Sci, a fotke?
  • 0

#7 badboybg

badboybg
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 07 August 2011 - 06:43 PM

Pozdrav svima i od mene. Tura je bila super, pre svega zahvaljujuci dobro raspolozenim ljudima. Modesti hvala za super pitu sa zeljem, mozes opet da se udas :D , salim se naravno. Chedi hvala za izlet na Salinacko jezero i "Sa-la-la" plazu. Slike sa ture se nalaze u galeriji. Do sledece voznje...
  • 0

#8 modesti

modesti
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 292 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 07 August 2011 - 08:39 PM

E, pa, hvala, baš si me obradovao, to za udaju, .... kao, ne znam za jadac.. Ha, ha, :D :D :D
Još samo da čujemo od kolege Kuguara kako je izlečio opekotine, bio je sav ružićast.
A, gde nam je vođa puta, Alexandar81, da li je zadovoljan grupom koju je okupio?
I, za kraj, naravno, pozdrav do sledećeg druženja na nekoj lepoj vožnjici....
  • 0

#9 Kuguar

Kuguar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 196 posts
  • LocationBeograd, Karaburma

Postavljeno 07 August 2011 - 08:46 PM

Evo mene, ziv i zdrav, i po malo saren :)
Meni je bilo super, super druzenje, super iskustvo. Malo ste brzi od mene (i mog bicikla) al dobro, sta da se radi. Znam da sam spreman za sledecu turu, kojoj ce biti prosek 25-30km/h na ravnom :)
Okacicu i ja sutra slike, samo da nadjem foto aparat :) Danas mi to nije poslo za rukom, mada sam odmarao ceo dan :)
Za divno cudo noge me ne bole, i imam utisak da sam opet mogao da odvezem ovu rutu, sa istom ekipom :)

Pozz

P.S. Izgleda da je beta karoten uradio svoje, tako da osim crvene boje, nema drugih nus pojava, sto je bilo i za ocekivati. Nema zatezanja koze, bola, kiselog mleka i jogurta po kozi :)

Nadam se da cemom uskoro ponoviti ovakvo drustvo i voznju.
  • 0
Vozi Miško

#10 misha

misha
  • Members
  • PipPipPip
  • 93 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 August 2011 - 10:22 PM

[quote name="Kuguar"]Evo mene, ziv i zdrav, i po malo saren :)
Meni je bilo super, super druzenje, super iskustvo. Malo ste brzi od mene (i mog bicikla) al dobro, sta da se radi.

Kolega padobranac,
bice ti neuporedivo lakse da drzis tempo kada budes stavio novu (SRAM) kasetu sa 8 faza i novi menjac. Aleksandar rece i model. Vozices brze i lakse. Znam da je svaki dinar vazan, ali polako. Tvoj bajs moze fino da se usavrsava.

Pozz,
Misha
  • 0

#11 Milevuc

Milevuc
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBeograd - Vukov spomenik

Postavljeno 08 August 2011 - 06:14 AM

Par slika koje sam ja napravio su u Galeriji u albumu Smederevo_06082011.
Hvala na lepom druzenju, mada smo nas trojica (odnosno petorica + vosakvosak i japanac) ocigledno propustili najlepsi deo na jezeru.
http://www.cikloberz...p?img=11766&t=n
  • 0

#12 Mile

Mile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts

Postavljeno 08 August 2011 - 06:50 AM

Pozdrav za drustvo, a posebno za nove clanove ciklobande. :)
Andrija, srecne ti rane junacke.
  • 0
.

#13 sasha75

sasha75
  • Members
  • Pip
  • 20 posts

Postavljeno 08 August 2011 - 07:34 AM

Super je bilo . Vidimo se na ispraćaju randoneuraša.
Andrija , navi sat ranije da zvoni.
  • 0

#14 Kuguar

Kuguar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 196 posts
  • LocationBeograd, Karaburma

Postavljeno 08 August 2011 - 10:13 AM

Evo i mojih slika.
https://picasaweb.go...CP3SrsfRt--EvAE
  • 0
Vozi Miško

#15 modesti

modesti
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 292 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 08 August 2011 - 02:50 PM

Toliko dobrih fotki koje verno prenose odlično raspoloženje sa vožnje!!!
Pa, ceracera, ti sad slobodno možeš da kažeš da si bio sa nama! (može i malo fotomontaže)
A, da li neko zna kako se isti dan provelo društvo "200 km Šumadije"? Oni su imali baaaaš zahtevnu vožnju.
  • 0

#16 ceracera

ceracera
  • Members
  • Pip
  • 17 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 August 2011 - 11:32 PM

Pad-statistika zadovoljena, rane zacelile, bajs sređen, vozi se ponovo :mrgreen: Valjda ću se probuditi na vreme za sledeću vožnju a to će biti ispraćaj brevet ljudi :)
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika