Jump to content


Fotografije

Ukraden GENESIS G-MAX Gamma 17.6.2011


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
Nema odgovora na ovu temu

#1 batistuta

batistuta
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 20 June 2011 - 06:01 PM

U petak 17.6.2011 ukraden bicikl marke genesis g-max gamma ispred stana na 4. spratu zgrade,ulica Jurija Gagarina na Novom Beogradu.Svratio sam do majke na veceru na sat vremena(izmedju 21-22h) i vezao sajlom ispred stana(izgleda da je njima potrebno manje vremena da ga obiju i odnesu nego meni da jedem :)
Da ne ulazim u previse detalja,bicikl je prijavljen policiji istog dana,a i ja ne sedim skrstenih ruku i trazim ga(ufff,ako ga nadjem,pa jos nekog na njemu...).Lopove gotov si kad te ja uhvatim,tvoji najveci kosmari ce se ostvariti--pojescu te za veceru za manje od sat vremena!!!!

Opis bicikla:
--boja rama je tamno siva sa crvenim i belim detaljima
--ima male rogove od koji na jednom fali gornji plasticni deo,oba roga nemaju bocnu gumicu koja zatvara otvor sa strane
--ima veliki sivo-crni sic,prednje(gumicom je bilo vezano jer se polomilo) i zadnje svetlo,merac brzine cateye
--gume su ja mislim zac 2000
--prednja viljuska je obicna suntour,sa zastitnom gumom
--najprepoznatljiviji deo je na volanu koji je sive boje osim jednog dela koji je crn i izgleda kao da je varen,duzine 3-4 cm oko sredine volana

Bilo kakve informacije su dobrodosle,pronalazacu 50e nagrada,ako nekog novcana nagrada ne interesuje,castim pice i klopu! Hvala unapred.

Aljosa
064-2400-123

Attached Thumbnails

  • genesis g-max gamma.jpg

  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika