Jump to content


Fotografije

Kradja ispred studentskog "C" doma u Novom Sadu


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
Nema odgovora na ovu temu

#1 yafmavrick

yafmavrick
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 18 June 2011 - 09:13 PM

Pre svega pozdrav svima,
nedavno sam cuo za ovaj forum pa bih hteo da iskoristim priliku i postavim temu o kradji bicikla koja me je zadesila pre dva ipo meseca.
Dana 4. aprila 2011, između 23:20 i 23:30h ispred studentskog "C" doma na Limanu 3 ukraden drumski bicikl ORION Antares srebrne boje, malo modifikovan po izgledu na slici (korman i srednja glava sa zupčanikom). Krađa je sutradan prijavljena policijskoj postaji u Miše Dimitrijevića (021/466-722), a predat im je i video snimak krađe.
Postavljena slika

Bicikl je kupljen 2003. ili 2004. godine (ne sećam se tačno) u Somboru preko "Bane Sekulića". Na označenom mestu sa leve strane bicikla ram je malo udubljen, u obliku karike lanca (neko ga je pokušao ukrasti ranije, no bezuspešno). Ima prednju "potkovica" kočnicu i 6 brzina (Shimano menjač).

U prilog dodajem i YT snimak kradje:
[YOUTUBE_EMBED5][/YOUTUBE_EMBED5]
Trenuci obijanja katanca:
2:17 - neuspelo
4:00 - neuspelo
6:06 - presecen lanac
9:12 - degenerisani kleptomani mi odnose bicikl :(

Ne vidi se mnogo na snimku na zalost, iz nekog meni nepoznatog razloga nisam mogao dobiti snimke sa drugih kamera (ili mi ih nisu hteli dati).

Ako neko vidi mog ljubimca neka javi porukom na YT ili nek nadje istoimeni nalog na Facebooku.

Molio bih da mi javi ako ga neko vidi, pronalazaču sledi skromna nagrada. Hvala unapred.

P.S. Žao mi je što ranije nisam saznao za ovu internet stranicu, možda bi do sada već bio pronađen.

P.P.S Moji kontakt podaci:
Slobodan Maričić
063-73-10-178
[email protected]
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika