Jump to content


Fotografije

Rnjakoviću maznuli bajs


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
19 odgovora na ovu temu

#1 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 13 May 2011 - 07:29 AM

http://www.24sata.rs... ... 1305.phtml

BRUKA - Rnjaković je preksinoć došao u Nastavni centar MUP-a u Makiš, a svoj bicikl marke “shimano dura-ace”, vredan 3.000 evra, ostavio je ispred.
- U centru MUP-a ukrali su vredan bicikl. Došao sam s njim do zgrade, ostavio ga ispred i zadržao se unutra manje od 10 minuta. Kada sam izašao, bicikla nije bilo - kaže Rnjaković, koga smatraju legendom srpskog biciklizma.
On najavljuje tužbu protiv MUP-a jer, kako kaže, to nije prvi put da mu se takve stvari dešavaju.
- Pre dve godine, ispred zgrade MUP-a na Bežanijskoj kosi mi je ukraden bicikl identičan ovom, a do danas ga nisu pronašli. Taj objekat je bio i pod video-nadzorom, pa opet ništa. Pitam se ko je za ovo odgovoran. Nemam izbora, nego da tužim firmu u kojoj i sam radim - kaže popularni biciklista.
Mikoš Rnjaković je 27 puta bio državni šampion u bicilizmu i najtrofejniji je učesnik trke kroz Srbiju. Našu zemlju predstavljao je i na Olimpijskim igrama u Barseloni 1992. godine. Osim toga, bio je proglašen i za čoveka sa najvećom potrošnjom kiseonika ikada izmerenom u bivšoj Jugoslaviji.
  • 0

#2 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 May 2011 - 07:48 AM

Vec postovano

viewtopic.php?f=4&t=4695&p=87577#p87577

Ne vidim zbog cega bi ovo zasluzivalo temu.Koliko su puta njemu maznuli bajs mogao je i svoju kolumnu u politici da ima :) Jednostavno je neodgovoran i stalno mu je neko drugi kriv ....
  • 0
Postavljena slika

#3 cvimi

cvimi
  • Members
  • PipPipPip
  • 72 posts
  • Locationns

Postavljeno 13 May 2011 - 11:40 AM

Pa kad ga nije zakljucao!!! Da li isto tako ostavlja automobil na parkingu otkljucan (i sa kljucevima u bravi:)!!!
Naravno, onaj ko je ukrao treba da ogovara i na sudu i na nebesima ali stvarno da ti ne ulazi u glavu posle toliko puta.... :idea: :?:

Ps: ja bi takav bajs i u stanu zakljucavao :D
  • 0

#4 Andrey

Andrey
  • Members
  • PipPipPip
  • 92 posts

Postavljeno 13 May 2011 - 04:05 PM

To je verovatno zbog velike potrosnje kiseonika,pa u mozgu dolzi do konfuzije sta raditi sa tako vrednim biciklom.Znam,ostavicu ga napolju neko ce ga ukrasti a ja cu ponovo dobiti ili kupiti isti.... :D :D :D :D :D :D
  • 0

#5 BojanNS

BojanNS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 May 2011 - 04:28 PM

Naravno osudjujem sto su mu ukrali bajs ali i covek se ponasa kao totalni debil, rekli bi da ce posle prvog puta nauciti da bajs nigde ne ostavlja ali ne. :roll:
  • 0

#6 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 13 May 2011 - 04:45 PM

Malo je indikativno što mu je i pre par godina ukraden "identičan" bajs,ajd da vidimo da li će za par god opet "identičan"bajs biti maznut?
  • 0

#7 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 May 2011 - 04:47 PM

Ja se nadam da ce da predje na sram red, cisto da malo osvezi vest :D
  • 0
Postavljena slika

#8 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 13 May 2011 - 04:52 PM

Naravno osudjujem sto su mu ukrali bajs ali i covek se ponasa kao totalni debil, rekli bi da ce posle prvog puta nauciti da bajs nigde ne ostavlja ali ne. :roll:


bravo! covek vozi bike od 3000eur i nece da zakljuca,ja svoju dresinu od 150eur kada idem na adu kod cece(kafic gde dolaze biciklisti)ja ga vezem a kamoli da ostavljam bike od 3000eur na 10min
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#9 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 13 May 2011 - 05:01 PM

Ma njemu su krali bicikle jos dok je jos bila stara Jugoslavija. Ko zna koja je ovo po redu.
  • 0
.

#10 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 13 May 2011 - 06:07 PM

mozda covek misli posto je pandur da njemu niko nesme nista da mazne ili to nije slucajnost :roll:
  • 0
puno znoja,malo krvi

#11 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 13 May 2011 - 07:06 PM

Koje more 3000 evra, što me nervira takvo prolupavanje. Ako je ono na slici, za to ne bi mogao da uzme ni 700-800. A ovamo "3000 evra", valjda da zvuči zvučnije.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#12 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 13 May 2011 - 07:11 PM

A, zeznuo sam se! Pošto je to bicikl "šimano-dura ace" koji je verovatno neki raritet, pošto ja nisam dosad čuo za takvu marku bicikala, onda možda košta i 10.000 evrića.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#13 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 13 May 2011 - 10:16 PM

ja svoju dresinu od 150eur kada idem na adu kod cece(kafic gde dolaze biciklisti)ja ga vezem a kamoli da ostavljam bike od 3000eur na 10min

Ja boga mi vezujem svoj krš od 50e debelim U-Lockom (a nekad pride i sajlom) bilo gde da ga ostavim na bilo koji vremenski period, a bilo kakvu biciklu, pa čak i tu od 50e ostaviti nezaključanu ispred zgrade na 10 minuta je glupo, a suludo je bilo gde ostaviti čak i zaključan bicikl vredan 3.000e.
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#14 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 May 2011 - 12:57 AM

Mene fascinira kako se u roku od pomenutih 10 minuta nađe lopov, pa zar u tako jadnom društvu živimo. To naravno u slučaju da nije organizovano, jer da jeste tek onda nemam reči, znači varijanta da neko snimi biciklistu na skupoj mašini pa javi nekom drugom i slično. Ta teorija bi se lako mogla proveriti sačekušom sa bejzbolkom, provozaš se malo na lepom biciklu pa ga negde ostaviš nezaključanog na kratko i ako je teorija tačna, nagrada u vidu satisfakcije sledi :D.
Mada meni su i na tučano-plastičnom kineskom kršu u sred bela dana sekli (načeli) sajlu ispred zgrade u NS, tako da i ne bi trebalo da me čudi. Ja sišao kad imam šta da vidim, mora da je neko bio naišao pa je lopov odustao.
  • 0

#15 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 14 May 2011 - 06:48 AM

bicikli je pronadjen! p.s ja da ga ukradem samo bi mu skinuo mehaniku ostalo bi mu vratio
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#16 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 14 May 2011 - 06:59 AM

Naravno da je pronadjen,VEROVATNO SE I PREDSEDNIK DRZAVE DAO U HAJKU POSTO JE COVEK PANDURCINA.Forum je pun ukradenuh bajsova a ovaj je nadjen iz odma.Boli ih uvo za bicikle a za ovog su i novine pisale,verovanto je bio veci clanak nego o jadnom Belgijancu koji je nastradao na Giru.Ma neka mu ukradu svaki bas sto se mene tice...
  • 0
puno znoja,malo krvi

#17 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 May 2011 - 07:07 AM

Meni su te ucestale kradje njegovog bicikla malo sumnjive.Po malo mi lici da skrece paznju na sebe na glup nacin.
  • 0
Postavljena slika

#18 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 14 May 2011 - 07:10 AM

ma jok,nego kad panduri napune magacin kradenim biciklama on sebi probere neki i onda prijavi da mu je bas takav ukraden.Ovo nije optuzba ali je moguce,posto se takve stvari rade.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#19 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 May 2011 - 08:33 AM

Pazi nije nemoguce, cak ideja je zanimljiva.Meni je isto tako bilo zanimljivo da svake godine bude ista prica, maznut mu dura ace, ostavio bicikl te ispred pandurske stanice, te u trznom centru, te ispred centra za obuku nezakljucanog i onda on ljut, razocaran itd.Pa onda krene ta prica ko je i sta, i kako je to maltene zajebana tragedija koja je zadesila drustvo, a zna se da je lik po malo egomanijak :)

BTW CN 685 kako dobar opis kradljivca, cak je uspeo i da mu ga premeri u uporedi :D
  • 0
Postavljena slika

#20 homer

homer
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 310 posts

Postavljeno 14 May 2011 - 10:30 AM

Mene fascinira kako se u roku od pomenutih 10 minuta nađe lopov, pa zar u tako jadnom društvu živimo.

Pre tri dana mi je ukraden duks, dok sam trcao u Koshutnjaku. Ostavio sam flashicu vode i duks u kome su bili kljucevi i povlastica za prevoz, posle prvog kruga ostala je samo flashica.
Nisam mogao da verujem. Toliko o tome u koliko jadnom drushtvu zivimo.
  • 0
"Ja sam sebe manji komad
veci deo cini Nomad
a taj cudak nesto bunca
njemu nikad dosta sunca"




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika