Jump to content


Fotografije

Merida vs Capriolo


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
39 odgovora na ovu temu

#21 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 14 April 2011 - 09:47 PM

Bash zato, nemoj da iznosish subjektivno mishljenje kao savet za kupovinu. [-X


Moje subjektivno mišljenje nije uopšte bilo upućeno kao smernica za kupovinu nego kao konstatacija kako ja lično vidim treking bajkove. Ako si uopšte pročitao ranije postove mogao si da primetiš da to pitanje ja prepuštam vama treking kolegama:

...Rado bih ti pomogao ali pitanje ostavljam za kolege koje su više upoznate sa treking i sl. klasom bicikala...

Ovim želim da stavim jednu veliku TAČKU na temu mog vidjenja treking biciklova :!:
OK pobedili ste i ubedili, od sutra prodajem sve svoje MTB-ove i kupujem treking!!!! :D
Ipak sam došao u izvesne godine i konačno shvatio da je treking pravi izbor!!! n:grandpa

Sorry za Off, ovo je stvarno poslednji majke mi... :twisted:
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#22 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 April 2011 - 11:26 PM

Sto bre tacka, trekking u nasoj zemlju uglavnom voze penzosi (old timeri 50+) uz po neki castan izuzetak :) Napolju je drugacije, ali opet moje subjektivno misljenje (daklem ne tvrdim da je to univerzalna istina) o njima je uglavnom da su mi odbojni.Probao , vozio n puta (dana) i ono je meni jednostavno tromo, sporije ubrzava, tockovi mi zanose vise pri naglim manevrima itd, jednostavno mi ne ide uz stil voznje po urbanoj sredini.
  • 0
Postavljena slika

#23 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 15 April 2011 - 12:34 AM

slika govori hiljadu reči...
[attachment=3]atemrausch-trekkingbike.jpg[/attachment]
how-to-make-guy-happy.jpg
bike-before-after-500.jpg
m_1156103b.jpg
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#24 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 15 April 2011 - 12:53 AM

Au braticu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sutra kupujem treker vidi kako su nasmejani i debeli ovi nemci!

pa sad nek neko kaze nesto za tvoje vidjenje trekinga vidi kako je lepo objasnjeno u slikama.
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#25 homer

homer
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 310 posts

Postavljeno 15 April 2011 - 04:40 AM

Hahaha dobre su fotke... =D>

Danas postavljam oglas za prodaju i pochinjem da nabacujem kg.
  • 0
"Ja sam sebe manji komad
veci deo cini Nomad
a taj cudak nesto bunca
njemu nikad dosta sunca"

#26 Ica

Ica
  • Members
  • PipPip
  • 32 posts

Postavljeno 15 April 2011 - 07:42 AM

=D> =D> =D>

Cekajte ljudi pa ja kupukem bajk da nebi izgledao ovako, nemoj da me plasite.
Imam jos jedno pitanje, jel uvek ovako iskacu cice pred bajkere koji voze trek? (slika 2.) :oops:
  • 0

#27 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 April 2011 - 08:16 AM

Vidis to mnoge zanima :D
  • 0
Postavljena slika

#28 homer

homer
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 310 posts

Postavljeno 15 April 2011 - 08:59 AM

=D> =D> =D>

Cekajte ljudi pa ja kupukem bajk da nebi izgledao ovako, nemoj da me plasite.
Imam jos jedno pitanje, jel uvek ovako iskacu cice pred bajkere koji voze trek? (slika 2.) :oops:


Izvini za off. Mislim da cesh iz diskusije imati bolju predstavu o onome shto tebi treba.

Jeste a treker je ona gradjevinska skela od bicikle a ovo na slikama bih i ja vozio i te kako al ovo nije treker nego divan hibrid.Homere nemoj da se nalazis uvredjen nije mi to namera,to je samo moje misljenje


http://en.wikipedia..../Hybrid_bicycle

Trekking bike

A trekking bike is a hybrid with all the accessories necessary for bicycle touring - mudguards, pannier rack, lights etc.[2][3]
  • 0
"Ja sam sebe manji komad
veci deo cini Nomad
a taj cudak nesto bunca
njemu nikad dosta sunca"

#29 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 15 April 2011 - 10:01 AM

Dobro,dobro,sutra kupujem ovaj zadnji treker posto nema prikljucak za reso i portabl televizor.


Salu na stranu,na coveku je da odluci sta mu je kupiti.Mi smo tu samo da iznesemo misljenje a njegovo je da prosudi.Meni se iskreno ne svidja ali to je samo moje misljenje jer mi se cini da je to ipak malo troma masina za brzu voznju po saobracaju.Ponavljam to je samo moje misljenje i niko nije duzan da ga uzme za istinu.
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#30 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 15 April 2011 - 11:32 AM

CN 400

za te pare savršen ako ne mora da se zameni pola bicikla :)

Ili CN 321 :)
  • 0

#31 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 15 April 2011 - 12:23 PM

CN 400 svakako interesantan oglas.
Iako je teška čeličana(znam iz iskustva) cena je svakako povoljna, jedina stvar koja me zabrinjava
je što nije stavio niti jednu sliku bicikla koji prodaje, tako da treba proveriti kojem je stanju čelični zimoćko iz matrix dimenzije.
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#32 Ica

Ica
  • Members
  • PipPip
  • 32 posts

Postavljeno 20 April 2011 - 09:05 AM

Sta mislite o ovom bajku, da li vredi ove pare.
http://www.cikloberz...ow.php?id=36886
  • 0

#33 savudin

savudin
  • Members
  • PipPipPip
  • 79 posts
  • LocationVojvoda Stepa

Postavljeno 20 April 2011 - 09:10 AM

220-230 evra maksimalno!
  • 0
Koliko sam para dao u biciklo mogao sam juga na plin da kupim.

#34 Ica

Ica
  • Members
  • PipPip
  • 32 posts

Postavljeno 27 April 2011 - 10:38 PM

Posle dobre dve nedelje biranja, kupih Meridu matts 40V u mat crnoj boji. Bajkom sam odusevljen. I moram da kazem da sam neprijatno iznenadjen Polar biciklimi i u ljudima koji rade u Planetbiku (konkretno Dunavski kej 13). Jednostavno su nezainteresovani za kupca, Viper EKO koji su mi nudili je vozen, Na Polar Mirazu Pro je razlicita oprema na XL velicini i L velicini, a prodaje se za istu cenu oko 29.500,00 bicikle su izgrebane, tretiraju te kao kretena, (jeste da se nesto ne razumem u bic.opremu, ali nisam slep) kad sam im ukazao na razliku rekli su mi ma to ti je sve isto itd...
Sa ljudima u Capriolu sam zadovoljan, korektno sve cak su me otpratili do automobila koji je bio na parkingu bogami malo dalje da bi mi pomogli da utovarim bicikl.
Eto toliko sad samo preostaje valjda ono najlepse voooooznjaaaaa!!!
Izgleda da cu imati problema da naviknem "guzu" na sediste, ako neko ima neki "lek" nek predlaze.
  • 0

#35 Danijela

Danijela
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 27 April 2011 - 11:32 PM

Pre svega čestitam na Meridi... =D>

...Izgleda da cu imati problema da naviknem "guzu" na sediste, ako neko ima neki "lek" nek predlaze...


Lek je sledeći:
1.dan
-ustaneš ujutru zatim sedneš na bicikl i voziš jedno 50km, zatim se vratiš kući i popiješ šaku andola
-onda popodne sedneš na bicikl i skineš još jedno 50km, potom se vratiš kući i još jednu šaku andola
2.dan
-ustaneš ujutru zatim sedneš na bicikl i voziš jedno 50km, zatim se vratiš kući i popiješ šaku andola
-onda popodne sedneš na bicikl i skineš još jedno 50km, potom se vratiš kući i još jednu šaku andola
3.dan
-ustaneš ujutru zatim sedneš na bicikl i voziš jedno 50km, zatim se vratiš kući i popiješ šaku andola
-onda popodne sedneš na bicikl i skineš još jedno 50km, potom se vratiš kući i još jednu šaku andola
...
30.dan
-više ništa ne osećaš i najmanje što te boli je "guza"...

Šalim se naravno ali posle odredjenog vremena i odvozanih kilometara navići ćeš zadnjicu na sic i bol će verovatno prestati.
  • 0

#36 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 28 April 2011 - 06:02 AM

:D :D :D
...al' ga zakuca...
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com


#37 Ica

Ica
  • Members
  • PipPip
  • 32 posts

Postavljeno 28 April 2011 - 06:14 AM

Ha,ha,ha,ha znaci posle tridesetog dana moze i u drustvo gey populacije, neces nista da osetis.
Ja bih neki drugi predlog, ako postoji. :D :D :D
  • 0

#38 MarkoZmaj

MarkoZmaj
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 463 posts
  • LocationŠimanovci

Postavljeno 28 April 2011 - 06:49 AM

Navicices se vremenom. A ako bas ne mozes promenis sedlo :)
  • 0
"It never gets easier, you just go faster."

#39 ringebildi

ringebildi
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 28 April 2011 - 02:36 PM

Za nedelju dana svakodnevne voznje ces se navici :D slican sam ja imao problem posle duze ne voznje :D

Srecno sa bikom i puno predjenih kilometara
  • 0

#40 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 28 April 2011 - 02:40 PM

Ha,ha,ha,ha znaci posle tridesetog dana moze i u drustvo gey populacije, neces nista da osetis.
Ja bih neki drugi predlog, ako postoji. :D :D :D


Pa sad... :? :|
Ako su ti takvi afiniteti...Bolje :-$ :-# da te neko ne bi n2:757 .

:mrgreen: Šalu "NA-STRANU"... nema leka sem pedalanja, posle nekog vremena nekako sve legne na svoje mesto i pozadina se navike... a bol prestane.
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika