Jump to content


Fotografije

Biciklističke gaće... gde kupiti?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
49 odgovora na ovu temu

#1 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 13 February 2011 - 03:42 PM

Ne znam baš da li potrefi' podforum, ali valjda je dovoljno blizu. :)

Naime, ko što u samom naslovu piše hoću (da ne kažem moram) da kupim biciklističke gaće sa uloškom naravno. Bio sam do PlanetBike-a (NBG), sve do jedne su preskupe (od 5000,00 pa na dalje). U Intersportu nemaju, a na netu nađoh neku radnju Matriolimp (valjda na Voždovcu) koja prodaje Northwave proizvode i tu sam za 3000-4000 dinara video 2-3 modela 'gaća' koja izgledaju ok (nisam video lično, tek u utorak).

Moje pitanje je gde mogu naći koliko-toliko dobre bic. gaće u Beogradu (ako ima sa tregerima još bolje) sa uloškom za 3000-3500-4000 dinara? U principu, ako ima za 3000, još bolje, ostane mi keša sa CatEye Velo 8. ;)

Hvala na svakom predlogu.

PS: Da ne zaboravim, interesuje me varijanta bez dugih nogavica. K'o šorts u principu.
  • 0
Posted Image

#2 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 13 February 2011 - 04:21 PM

Ne racunajuci oglase, mislim da neces naci jeftinije od Matriolimpa, ako gresim neka me isprave :)
  • 0
Potpis

#3 LepaHelena

LepaHelena
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 282 posts

Postavljeno 13 February 2011 - 05:11 PM

Nidžo, pogledaj šta ima Ćira sa oglasa. Može kod njega da se nađe novo po niskim cenama.
  • 0
"Život je komedija za one koji misle, a tragedija za one koji osećaju." H. Volpol

#4 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 13 February 2011 - 06:35 PM

Ne racunajuci oglase, mislim da neces naci jeftinije od Matriolimpa, ako gresim neka me isprave :)


Nije mi cilj da nađem što jeftinije, već da uzmem što povoljnije. Ako ne nađem ništa za ovaj keš, onda je očigledno da ću morati da dodam još para. ;) Videću sutra, eventualno prekosutra da odem do Matriolimp-a i pogledam Northwave Force kratke gaće sa tregerima. Prvo ću ih zvati telefonom da potvrdim info sa sajta, ali koliko vidim, imaju ih u XS i XL veličini. U XS nema šanse da uđem, možda jedna noga, dok XL valjda neće biti velike za mene. Sve u svemu, ne gine mi cim do Voždovca.

Nidžo, pogledaj šta ima Ćira sa oglasa. Može kod njega da se nađe novo po niskim cenama.


Baš sam sad gledao oglase i Ćira nešto 'utanjio'. Video sam jedne-dve gaće i to je to sa njegove strane. Ako ništa ne nađem korisno u Matriolimp-u onda ću ga pozvati i videti ima li nešto u 'šteku'. ;) Hvala na predlogu ujedno.
  • 0
Posted Image

#5 basso

basso
  • Members
  • PipPipPip
  • 106 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 13 February 2011 - 07:32 PM

Uzmi u matriolimpu,neces pogresiti. Naravno ako nadjes velicinu koja ti odgovara :D
A pogledaj i oglase bilo je ponuda
  • 0

#6 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 13 February 2011 - 08:22 PM

Darkman ima Force tregeruse, platio nesto ispod 3000. Ako cita nek prenese utiske.

Dzoni, ako ides do Matriolimpa, sednes u 43 do Trga. Tamo uvatis 26 i sidjes kod stadiona FK Vozdovac. Tu imas Lukoil pumpu, prodjes bukvalno kroz nju, krenes ulicom nizbrdo i prva ulica poprecno, skreces desno. Nema 20m tu je Suki.
  • 0

#7 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 13 February 2011 - 09:02 PM

Uzmi u matriolimpu,neces pogresiti. Naravno ako nadjes velicinu koja ti odgovara :D
A pogledaj i oglase bilo je ponuda


Ako nađem veličinu. Ne znam da li se bic. gaće klasifikuju kao trenerke i slična garderoba, ali je meni obična trenerka L sasvim potaman. Ako neko zna koliko obično imaju cm u struku bic. gaće XL veličina, bila bi to korisna informacija. ;)
Oglase svakako gledam ako se ustanovi da u Matriolimpu nemaju odgovarajuću veličinu.

Darkman ima Force tregeruse, platio nesto ispod 3000. Ako cita nek prenese utiske.

Dzoni, ako ides do Matriolimpa, sednes u 43 do Trga. Tamo uvatis 26 i sidjes kod stadiona FK Vozdovac. Tu imas Lukoil pumpu, prodjes bukvalno kroz nju, krenes ulicom nizbrdo i prva ulica poprecno, skreces desno. Nema 20m tu je Suki.


Hvala na detaljnom opisu. U svakom slučaju, 43-om to Trga i moram ići. Verovatno ću sutra ujutru, imaću vremena valjda, da odem do njih (ako prvobitno telefonom utvrdim da ih imaju na stanju).
  • 0
Posted Image

#8 acony

acony
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 654 posts
  • LocationEurope

Postavljeno 13 February 2011 - 09:11 PM

U tom slucaju (ako inace nosis L) XL ti je veliko (pricamo o NW modelima).
  • 0

#9 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 13 February 2011 - 09:16 PM

Toga se i bojim, da će biti velike čak iako ja nisam baš mali i mršav čovek. ;)

Međutim, svaki proizvođač ima neke svoje 'standarde' i zato dobro bi mi došlo informacija o tome koliko cm XL NW gaće (što ovo glupo zvuči :D) obično imaju u struku (pošto visina verovatno neće predstavljati problem).
  • 0
Posted Image

#10 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 February 2011 - 09:36 PM

U tom slucaju (ako inace nosis L) XL ti je veliko (pricamo o NW modelima).

Moje iskustvo je suprotno sa NW. Ja sam 181/80, obično mi je L, nekad čak i veće M, ok. Međutim, NW dugački triko L me prilično steže (pogotovo noge), a majica-duks XL mi je taman. Čini mi se da su NW modeli manji od standardnih. A ima i ono - neko voli komotnije, neko skroz-skroz uz telo. Znači, nema druge nego da probaš...
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#11 acony

acony
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 654 posts
  • LocationEurope

Postavljeno 13 February 2011 - 10:49 PM

@Srdjoni, cudno...

Ja od NW-a sve nosim u L varijanti, mislim mogu XL da nosim, al mi bas nije uz tijelo, a poenta bici garderobe je valjda da bude uz tebe :D

Ja inace imam 183/74
  • 0

#12 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 February 2011 - 11:24 PM

@Srdjoni, cudno...

Ja inace imam 183/74

Pa biće da je ta razlika u kilaži u pitanju :D , umem ja da odem još 2-3 kile gore...
A verovatno i ono pomenuto - šta ko podrazumeva da je "taman".
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#13 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 14 February 2011 - 01:35 PM

Bio sam do Matriolimpa i uzeh Northwave Force XL. Imaju dobre cene/robu i još bolji odnos prema kupcu, tako da ću verovatno i sledeću 'stvar' koju budem uzimao, uzeti kod njih.
  • 0
Posted Image

#14 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 14 February 2011 - 01:37 PM

moze slike ?
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#15 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 14 February 2011 - 01:51 PM

http://www.matriolim... ... force.html
  • 0

#16 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 14 February 2011 - 02:01 PM

Može. :)

edit: Eto stolegrom postavi i link gde ima model, a evo iz 'prve ruke'. Cena je bila 2900 dinara kao što piše na linku.

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika
  • 0
Posted Image

#17 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 14 February 2011 - 02:43 PM

pa lepe su =D>
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#18 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 14 February 2011 - 04:02 PM

Samo da ne trne 'ćuna' (neko reče to na ovom forumu, pa mi sad ostalo u glavi). :)
  • 0
Posted Image

#19 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 15 February 2011 - 03:38 PM

Maločas sam odvozao nekih 30km, čisto da vidim prijaju li mi i u vožnji ove 'gaće'. Mogu reći da je razlika bez i sa njima veoma primetna i preporučio bi' ih svakome ko želi neko budžetsko rešenje ovog tipa.
  • 0
Posted Image

#20 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 17 February 2011 - 07:43 PM

Darkman ima Force tregeruse, platio nesto ispod 3000. Ako cita nek prenese utiske.

Darkman malo kasni, vidim da je Džoni već kupio, i nisi pogrešio da znaš. :) Inače, ja na 183cm/81kg nosim XL, i taman su, nema gužve u stomaku, ništa ne kolje, stišće itd... i bitna stavka, što mene nekad davno Stole nauči, šavovi na nogavicama su silikonirani pa ne grebu, žuljaju, i ne dižu se nogavice na gore ;)

Ja sam se mojih nanosao prošle godine, ništa im ne fali... samo pazi kad ih pereš u veš mašini, da nemaš ništa sa odlepljenom čičak trakom unutra, meni se tako jednom zalepiše za čičak, pa je taj deo malo pohaban (znači, beži od čičak traka sa gaćama :D)

Uživaj u nosanju istih! :)
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika