Jump to content


Fotografije
- - - - -

Biciklistu udario grom


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 mashina

mashina
  • Members
  • PipPipPip
  • 98 posts
  • LocationPec

Postavljeno 20 September 2007 - 02:11 AM

Biciklista udario grom

U grmljavinskom nevremenu koje je jučer poslijepodne i tijekom večeri zahvatilo Vukovarsko-srijemsku županiju, na ulazu u Petrovce iz smjera Vukovara oko 16,30 sati ozlijeđen je biciklist u kojega je, dok je vozio bicikl, udario grom.

Prema riječima dežurnog policijskog službenik, ozlijeđenom biciklisti pružena je prva medicinska pomoć te je prevezen u vukovarsku Opću bolnicu. Izvan je životne opasnosti.


Izvor:
http://dnevnik.hr/na... ... _25886.php
  • 0

#2 mashina

mashina
  • Members
  • PipPipPip
  • 98 posts
  • LocationPec

Postavljeno 20 September 2007 - 02:14 AM

Jednom davno smo se pitali, da li nam moze naskoditi grmljavina dok smo na biciklu, tada je bilo i optimisticnih izjava.

Srecom ostao je ziv. Slusao sam njegov komentar u kojem kaze da mu je pomoglo to sto je imao gume na biciklu i neku gumenu kabanicu ili nesto slicno na sebi, prezivjeti udar groma.
  • 0

#3 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 20 September 2007 - 05:19 AM

mozda je imao upaljen telefon
  • 0

#4 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 20 September 2007 - 06:51 AM

Mozda je vozio karbonski ram. :? Prilikom grmnjevine pecarosi sklapaju svoje stapove od kompozitnih materijala. 8)
  • 0

#5 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 20 September 2007 - 05:49 PM

Jednom davno smo se pitali, da li nam moze naskoditi grmljavina dok smo na biciklu, tada je bilo i optimisticnih izjava.


Bicikl teško može da prođe kao Faradejev kavez, za razliku od kupe četvorotočkaša :) Nije ta munja udarila u njega najverovatnije, nego tu negde blizu :D

PS na biciklu je uvek dobra stvar imati gume :twisted:
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika