Jump to content


Fotografije

Svetlo za bicikl?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 DarkoPatic

DarkoPatic
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts

Postavljeno 07 December 2010 - 05:08 PM

Hocu da kupim dobro svetlo za bicikl ( po mogucstvu cat eye) ali se bas mnogo ne razumem u svetla. Hocu da sija belo i da bude jako ,da moze da osvetli put kako treba. U sustini to je sve sto mi treba ali zelim malo kvalitetnije svetlo, da ne bude bas sa pijace :P . Interesuje me i koje su cene takvog svetla? Koja svetla su dobra, na sta da obratim paznju pri kupovini?
  • 0
Posted Image

#2 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 07 December 2010 - 05:59 PM

cat eye imas kod Bore u polaru kod avale a u capriolu sigmu i jos neke brendove.Ja sam kupio neku VENTURA prednju lambu sa 5 led dioda i sija ekstra i malo trosi.Izgleda kao ona kineska ali je kvalitet mnogo bolji i kosta oko 500 dinara u capriolu.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#3 DarkoPatic

DarkoPatic
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts

Postavljeno 07 December 2010 - 06:07 PM

Hvala Vorda, sad sam bas bio kod Bore, ima cat eye ali trazi 2600 din. Ne znam da li je to skupo? Cuo sam da on ima previsoke cene.
  • 0
Posted Image

#4 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 07 December 2010 - 07:41 PM

Moj ti je savet da proucis sledeci forum:http://www.cikloberz....php?f=14&t=204
  • 0

#5 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 07 December 2010 - 08:03 PM

Hvala Vorda, sad sam bas bio kod Bore, ima cat eye ali trazi 2600 din. Ne znam da li je to skupo? Cuo sam da on ima previsoke cene.

kOD BORE JE VARIJANTA DA SU REALNE CENE,ALI OPET CAT EYE IMA TE CENE.kAZEM TI VENTURA U CAPRIOLU,MENI DVE GODINE RADI EKSTRA.
  • 0
puno znoja,malo krvi




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika