Jump to content


Fotografije

Meni ukrali SCOTT VOLTAGE YZ1 sivi....pre 3 meseca....


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
15 odgovora na ovu temu

#1 sasa94

sasa94
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 06 December 2010 - 05:52 PM

znam da nemoze da se nadje,al mozda steknete saznanje koje se bicikle najcesce kradu....inace uzeo sam scott aspect 55 u oktobru.....jbg-zao mi proslog bajka.....kod nas u okolini pozege za 2 meseca ukradeno 17 bicikli,uzas...policija nema pojma sta se desava....
  • 0

#2 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 06 December 2010 - 08:22 PM

policija nikada nema pojma šta se dešava.... ](*,)
  • 0

#3 vasa93

vasa93
  • Members
  • PipPipPip
  • 143 posts

Postavljeno 06 December 2010 - 08:29 PM

Welcome to Serbia!:S
  • 0

#4 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 06 December 2010 - 08:38 PM

policija nikada nema pojma šta se dešava.... ](*,)

Welcome to Serbia!:S

mislim da je sve rečeno...
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#5 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 06 December 2010 - 08:38 PM

Welcome to Serbia!:S

TUZNO ALI ISTINITO.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#6 sasa94

sasa94
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 07 December 2010 - 04:56 PM

ma jbg....nego znate li sta sve treba da se zameni na bajku kada se menja sa 24 na 27 brzina???
ja znam da trebaju zupcanici i rucice...
  • 0

#7 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 December 2010 - 06:02 PM

kaseta (zupcanici po tvom)
lanac
okidaci (rucice po tvom)
zadnji menjac (ovo zavisi i od toga sta imas)
  • 0
Postavljena slika

#8 sasa94

sasa94
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 07 December 2010 - 07:19 PM

kaseta (zupcanici po tvom)
lanac
okidaci (rucice po tvom)
zadnji menjac (ovo zavisi i od toga sta imas)[/quote]




ja imam zadnji menjac acera koji radi na 7/8 brzina(znaci njega menjam 100 posto),okidace,kasetu...a kako da znam dal lanac mora da se menja ili se uvek menja pri nadogradnji na 9 zupcanika???
  • 0

#9 sasa94

sasa94
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 07 December 2010 - 07:19 PM

kaseta (zupcanici po tvom)
lanac
okidaci (rucice po tvom)
zadnji menjac (ovo zavisi i od toga sta imas)[/quote]




ja imam zadnji menjac acera koji radi na 7/8 brzina(znaci njega menjam 100 posto),okidace,kasetu...a kako da znam dal lanac mora da se menja ili se uvek menja pri nadogradnji na 9 zupcanika???
  • 0

#10 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 December 2010 - 07:53 PM

Procitaj koji imas pa javi :) Ako je lanac za 8faz onda i njega moras da menjas.Cak i da nekim slucajem imas lanac za 9faz pitanje je koliko je istrosen (istegnut) i da li bi lepo legao na novu kasetu.
  • 0
Postavljena slika

#11 sasa94

sasa94
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 08 December 2010 - 06:27 PM

Procitaj koji imas pa javi :) Ako je lanac za 8faz onda i njega moras da menjas.Cak i da nekim slucajem imas lanac za 9faz pitanje je koliko je istrosen (istegnut) i da li bi lepo legao na novu kasetu.




ok..videcu..nego,znas li mozda dal mi se isplati da ugradjujem devetu brzinu-kostace oko 10000..
neznam koje su razlike izmedju 24 i 27-meni je vazno da mi prva brzina bude laksa nego do sad,a zadnja teza.Dal cu to da dobijem ugradnjom????????????
  • 0

#12 vladetaub

vladetaub
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 465 posts
  • LocationUb

Postavljeno 08 December 2010 - 07:38 PM

sasa94: Razlika između 24 i 27 brzina je u lančaniku(kaseti)(9-faz umesto 8-faza) i logistike koja to podržava.Koliko ja shvatam, tebe ustvari zanima drugačiji prenosni odnos(kako ti kažeš da prva brzina bude lakša a najbrža još brža). Za to će ti biti dovoljno da promeniš tvoj 8-faz drugim 8-fazom,koji ima drugi broj zuba.Uz novu kasetu obavezno novi odgovarajući lanac i to su ti izdatci,plus da ti to uradi neko ko se razume jer ti niti imaš alat niti se razumeš u to.
  • 0

#13 sasa94

sasa94
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 08 December 2010 - 08:41 PM

sasa94: Razlika između 24 i 27 brzina je u lančaniku(kaseti)(9-faz umesto 8-faza) i logistike koja to podržava.Koliko ja shvatam, tebe ustvari zanima drugačiji prenosni odnos(kako ti kažeš da prva brzina bude lakša a najbrža još brža). Za to će ti biti dovoljno da promeniš tvoj 8-faz drugim 8-fazom,koji ima drugi broj zuba.Uz novu kasetu obavezno novi odgovarajući lanac i to su ti izdatci,plus da ti to uradi neko ko se razume jer ti niti imaš alat niti se razumeš u to.




OK....MENI JE KASETA Shimano CS-HG30-I Cassette 11-32 ...ZNACI KOJ TREBAM KASETU DA UZMEM???SA KOJIM ODNOSOM...ILI IMA NEKA SA ODREDJENIM NAZIVOM....
  • 0

#14 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 08 December 2010 - 09:12 PM

Jedino jos imas 11/34 odnos da nabavis kod nas.Neznam dali ces osetiti drasticnu razliku ali ima razlike u ta dva zuba.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#15 vladetaub

vladetaub
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 465 posts
  • LocationUb

Postavljeno 08 December 2010 - 09:29 PM

sasa94: Ne diraj ništa,dobro ti je to što imaš(za sada).
  • 0

#16 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 December 2010 - 11:18 PM

ok..videcu..nego,znas li mozda dal mi se isplati da ugradjujem devetu brzinu-kostace oko 10000..
neznam koje su razlike izmedju 24 i 27-meni je vazno da mi prva brzina bude laksa nego do sad,a zadnja teza.Dal cu to da dobijem ugradnjom????????????

Zadnja ti sigurno teza biti nece, ispod 11 neces ici, a sto se prve tice u planeti je bilo moguce nabaviti alivio kasetu sa 34 zupca (8faz).Ako ti je to jedini motiv da predjes na 9faz, onda odustani od akcije jer nista neces dobiti.
  • 0
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika