Jump to content


Fotografije

Nesto VEOMA vazno


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
78 odgovora na ovu temu

#21 HERMIDA

HERMIDA
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 10 December 2010 - 12:36 PM

HERMIDA (kakvo ti je to nickname, jadan), pušti more toga Branu, taj ti vazda nešto lupeta ko' da nešto zna, a u stvari ti je takav šminker da ga ni kod vas većeg nema! Ni ta Igor ti nije mnogo bolji, samo neznam dal' je šminker i on, nijesam ga još upozna', a za Branu znam pod garanciju!
No, da ti ja dam jedan savet, kako da stečeš motivaciju za trening, a bogumi, i za drugu aktivnost.
Izađeš lijepo na jedan brdski trening (tijeh brda imate sigurno u CG). Prvo oštrijem pogledom se zagledaš u vrh brda, da ocijeniš koliko je teško. Onda izvadiš jednu ljutu papričicu, al' da bude što ljutija, pa je turiš u prkno. Ima da osjetiš takvu inspiraciju, bolja ti ne treba, da ćeš da izletiš na brdo u jedan mah. Posle ti više ovo ne treba, samo se prisjetiš kakvu si inspiraciju tad dobio, ima same noge da rade!

HAHAHHAHAH nisi normalan majke mi :D hahahh..... vjerujes porobatju ....a zelim da se izvinim swima jer biciklizam nije sport za swadju!!!!!! Molim was swe koje sam uvrijedio da prime izvinjenje msm ljudski je prastati :D...a sto se tice toga da cu jos dosta sportova promijenit mmmm nema shanse :D swega sam se odrekao za MTB i biciklizam je najvetja ljubav u mom zivotu (poslije Boga) .... :D
  • 0

#22 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 10 December 2010 - 04:42 PM

još kad bi "w" zamenio sa "v" a "tj" sa "ć"
  • 0

#23 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 December 2010 - 05:49 PM

još kad bi "w" zamenio sa "v" a "tj" sa "ć"


šta ćeš, ima 15 godina :mrgreen:
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#24 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 11 December 2010 - 12:55 AM

Da se ne lazemo,onaj ko sa 15 godina nema motivaciju,definitivno je u pogresnom sportu.

Nije ni Usain Bolt imao neku motivaciju sa petnaest, pa ga vidi sad ;)

Lako misli lutaju u tim godinama, ne treba ništa postavljati kao definitivno.
  • 0

#25 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 11 December 2010 - 01:26 AM

Da se ne lazemo,onaj ko sa 15 godina nema motivaciju,definitivno je u pogresnom sportu.

Nije ni Usain Bolt imao neku motivaciju sa petnaest, pa ga vidi sad ;)

Lako misli lutaju u tim godinama, ne treba ništa postavljati kao definitivno.

Atletika,pogotovo sprinterske discipline su ubijanje u pojam od jednolicnosti u treningu,dok se za biciklizam to ne bi moglo kazati(ovo kazem kao laik,pretpostavljam).Nije strasno promasiti sport,strasno je provesti u nekom sportu puno godina,i shvatiti na kraju da ti se to ne svidja.Ja mu stvarno zelim srecu i uspeh u sportu koji je odabrao,ali mu preporucujem da razmisli dali je to ono pravo za njega.
  • 0

#26 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 11 December 2010 - 11:08 AM

Nekako mi se čini da bi i sprinteri rekli za biciklizam da je ubijanje u pojam od jednoličnosti u treningu :)

Samo sam hteo da kažem da je za nekoga od petnaest godina ne treba prerano donositi zaključke ni na jednu, ni na drugu stranu. Ako je imao nedostatak motivacije, nije smak sveta. A šta će biti za tri, četiri, pet godina, to ne zna niko od nas.
  • 0

#27 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 December 2010 - 11:13 AM

A šta će biti za tri, četiri, pet godina, to ne zna niko od nas.


Pa postace direktor za biciklu u penziji sta bi inace :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#28 HERMIDA

HERMIDA
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 11 December 2010 - 03:03 PM

A šta će biti za tri, četiri, pet godina, to ne zna niko od nas.


Pa postace direktor za biciklu u penziji sta bi inace :mrgreen:

Hahahah ljudi .......ja hocu da vam kazem da mi je nestalo Malo motivacije .... ja MTB poslije roditelja i sestre najvise volim......ali desava se ..... vi ste rekreativci i kad bi trenirali samo polovinu mog treninga swe bi vam bilo jasno !!!! nisam ja rekao da mi je sport dosadna itd .... je li vam sad jasno sta hocu da kazem ?
  • 0

#29 vasa93

vasa93
  • Members
  • PipPipPip
  • 143 posts

Postavljeno 11 December 2010 - 03:07 PM

vi ste rekreativci i kad bi trenirali samo polovinu mog treninga swe bi vam bilo jasno !!!!


Vidi se da nisi u toku na forumu!
  • 0

#30 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 11 December 2010 - 03:21 PM

vi ste rekreativci i kad bi trenirali samo polovinu mog treninga swe bi vam bilo jasno !!!! nisam ja rekao da mi je sport dosadna itd .... je li vam sad jasno sta hocu da kazem ?



Ha,ha, ha...Nisam cuo vecu glupost. Kako znas prvo ko je sve ovde na forumu, i ko koliko vozi....
Mi se godinama bavimo biciklizmom, ti dodjes pre mesec dana i pocnes da dajes smesne izjave....
Kazi mi samo koliko ti treniras kad mi ni upola ne predjemo kao ti....
Koliko godisnje predjes km... Jel 30 000 km.. posto ja predjem 15 000 km pa sad vidi sta pricas.. :mrgreen:
  • 0
Passo di Gavia

#31 HERMIDA

HERMIDA
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 11 December 2010 - 03:54 PM

vi ste rekreativci i kad bi trenirali samo polovinu mog treninga swe bi vam bilo jasno !!!! nisam ja rekao da mi je sport dosadna itd .... je li vam sad jasno sta hocu da kazem ?



Ha,ha, ha...Nisam cuo vecu glupost. Kako znas prvo ko je sve ovde na forumu, i ko koliko vozi....
Mi se godinama bavimo biciklizmom, ti dodjes pre mesec dana i pocnes da dajes smesne izjave....
Kazi mi samo koliko ti treniras kad mi ni upola ne predjemo kao ti....
Koliko godisnje predjes km... Jel 30 000 km.. posto ja predjem 15 000 km pa sad vidi sta pricas.. :mrgreen:

hahahhaahh .....ne mislim na swakog ali vetjina ovde su rekreativci ...a predjem za god oko 7 8 hiljada :D ....sobzirom da imam 15 ....a ti sigurno imas wise od 23 tako da ....nemoze da su uporedi :D
  • 0

#32 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 11 December 2010 - 04:19 PM

a ja mislim da ovde neko nekog zeza. hermida necu imati problem da ti otvorim kafance u recycle binu.
  • 0

#33 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 December 2010 - 04:42 PM

hahahhaahh .....ne mislim na swakog ali vetjina ovde su rekreativci ...a predjem za god oko 7 8 hiljada :D ....sobzirom da imam 15 ....a ti sigurno imas wise od 23 tako da ....nemoze da su uporedi :D

Znas kako, ovde imas i jednog dekicu koji ima osetno vecu kilometrazu :) 7 - 8 hiljada je za nekoga ko trenira, a pri tome nije u predskolskom uzrastu, smesna kilometraza.Rekoh ja za koju se ti poziciju pripremas :mrgreen:

a ja mislim da ovde neko nekog zeza. hermida necu imati problem da ti otvorim kafance u recycle binu.

Nemoj, povredices mu osecanja, ipak ima samo 15 godina :D
  • 0
Postavljena slika

#34 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 11 December 2010 - 04:48 PM

kafance,kafance
  • 0
puno znoja,malo krvi

#35 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 11 December 2010 - 05:06 PM

Pile se vratilo..... n2:cold n2:cold
  • 0
Passo di Gavia

#36 HERMIDA

HERMIDA
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 11 December 2010 - 05:46 PM

Ljudi ne smarajte :D ....a moj deda sto vozi samnom inace moj trener predje zajedno samnom 20 000
za god upravo saznao info :D .......a ovaj mozak operacije je stv mozak neki :D HAHAH
  • 0

#37 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 December 2010 - 06:26 PM

20000km??? n:grandpa :shock:

Ma taj djed vam se garant drogira n2:smiley-cool10 :lol:
  • 0
Postavljena slika

#38 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 11 December 2010 - 06:48 PM

Ako ovako nastavi, ne gine mu Hermidino kafance! :mrgreen:
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#39 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 11 December 2010 - 07:06 PM

...a da donesem pivo i kokice...
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com


#40 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 11 December 2010 - 07:48 PM

Nista bez kokica i piva ha ha ha ha ha
  • 0
..............




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika