Jump to content


Fotografije

Bant013 |POLAR AVALANCHE|


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
13 odgovora na ovu temu

#1 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 08 October 2010 - 02:11 PM

Bilo bi korektno da se i ja predstavim iako sam na ovom forumu vec 2.god. doduse neaktivno sto se tice ucestvovanja u temama, aktivno sto se tice citanja istih.Zovem se Boba dolazim iz Pancheva vozim bajk od malih nogu sa kracim prekidima koji su posledica raznih povreda,kradje bicikla itd...
Trenutno teram mog vernog konja "Avalanche-a" (zlobnici ce primetiti da mi je mozda ram i malo veci no sto mi treba :D :D :D )ali situacija je bila takva da sam posle kradje mog vernog Orient DeTox-a :cry: otiso u prvu radnju i bez mnogo razmisljanja kupio prvi bajk koji mi je pao shaka samo da bi imao sta da n:bicycle
a sad i koja slika(slikano mobilnim pa kvalitet i nije neki):
Postavljena slika
Pozdrav svim biciklistima n:bye
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#2 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 08 October 2010 - 02:32 PM

A od danas pocinjem da sklapam i novi bajk.Pocinjem sa Ramom Cube Analog i nekim budjavim suntour xcm pa kad bude jos kinte pasce jos po neki novi deo. 8)
Postavljena slika
Pozdrav n:bye
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#3 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 08 October 2010 - 02:38 PM

Umalo da zaboravim i mog OLOVNOG konjica Matrixa koji mi sluzi za sve i svasta! n:bicycle2
Postavljena slika
pozdrav n:bye
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#4 nebojsa94

nebojsa94
  • Members
  • PipPipPip
  • 100 posts

Postavljeno 08 October 2010 - 06:58 PM

il se meni pricinjava il je na onom cube-u na xcm-u zardjao stap ? inace POLAR je jako lep :D
  • 0

#5 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 08 October 2010 - 08:09 PM

il se meni pricinjava il je na onom cube-u na xcm-u zardjao stap ? inace POLAR je jako lep :D


Hvala,sto se tice XCM na Cube-u kombinacija rdje i ulja,otisli semerinzi...morace neka druga vila na njega...
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#6 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 08 October 2010 - 08:51 PM

Ja baš nešto nisam ljubitelj Polara tako da neću komentarisati njega, bitno je da on tebi odgovara i da si ti zadovoljan sad šta ja mislim to mačku o rep :mrgreen: nego, da pitam za tog cube-a, koliko te koštao ram i koje je veličine?
poz.
  • 0

profilepic.gif


#7 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 08 October 2010 - 09:14 PM

Znaš kako kažu u ovim situacijama... :D

Doborodošao... =D> =D> =D>

Pozdrav
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com


#8 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 08 October 2010 - 10:41 PM

Ja baš nešto nisam ljubitelj Polara tako da neću komentarisati njega, bitno je da on tebi odgovara i da si ti zadovoljan sad šta ja mislim to mačku o rep :mrgreen: nego, da pitam za tog cube-a, koliko te koštao ram i koje je veličine?
poz.

Koliko para toliko i muzike mozda sam umesto polara mogao da kupim i nesto bolje polovno,medjutim
posle kradje Detoxa vezanog za gelender na drugom spratu u zgradi sa interfonomtakodje i nesposobnosti lokalne policije iz hira sam otisao u radnju i kupio najbolji nov bicikl koji je bio u ponudi.Posto sad i nemam nesto puno vremena za neke dalje off road voznje mislim da mi je on odlican za krace ture i muvanje po gradu.A sto se tice Cubizma on je 20" i platio sam ga 40jura.Pozz..
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#9 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 08 October 2010 - 10:42 PM

Znaš kako kažu u ovim situacijama... :D

Doborodošao... =D> =D> =D>

Pozdrav

Jos jednom hvala na zvanicnoj dobrodoslici :D
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#10 shmungos

shmungos
  • Members
  • PipPip
  • 59 posts

Postavljeno 09 October 2010 - 09:55 AM

Hvala ti na dobrodoslici, sto i tebi zelim n:bye
  • 0

#11 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 09 October 2010 - 11:04 AM

Hvala ti na dobrodoslici, sto i tebi zelim n:bye

THX :D
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#12 pivonroll

pivonroll
  • Members
  • Pip
  • 23 posts

Postavljeno 15 October 2010 - 10:25 AM

Welcome to tha club :D
  • 0
my shoes are paying tribute to
the Boby Marley legacyyyyyy

#13 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 15 October 2010 - 12:31 PM

il se meni pricinjava il je na onom cube-u na xcm-u zardjao stap ?


isto je i na stubline i na vrat vile. mozda je neko mazivo koje je takve boje :|
sumnjivo mi to zigleda
inace svidjaju mi se beli detanji na matrixu. :mrgreen:
  • 0
Posted Image

#14 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 15 October 2010 - 06:02 PM

il se meni pricinjava il je na onom cube-u na xcm-u zardjao stap ?


isto je i na stubline i na vrat vile. mozda je neko mazivo koje je takve boje :|
sumnjivo mi to zigleda
inace svidjaju mi se beli detanji na matrixu. :mrgreen:


moguce da je neko mazivo, ovih danacu da ga rasturim pa cu videti kakva je situacija. :?
A mog olovnog kojnjica planiram da ubelim kompletno pa da vezem masnu i poklonim devojci! n2:smiley-love027
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika