Jump to content


Fotografije

Giant cadex procena


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
11 odgovora na ovu temu

#1 Miki666666

Miki666666
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 28 September 2010 - 03:45 PM

Koliko otprilike vredi ovo biciklo, nisam ga slikao, ali sam nasao na netu sliku... Oprema je sve shimano 105... u dobrom je stanju, kao nov, iako se vidi da je malo stariji model, mada mozda i nije, ne razumem se u drumase... :D :D :D
od slike koju sam stavio se razlike samo u boji, i u pedalama koje su kao iz oglasa http://www.cikloberz...ow.php?id=24277

znam da se ne moze reci koliko vredi, ako se ne vidi bas slika bicikla, ali interesuje me samo otprilike...

Attached Thumbnails

  • cadexsmall.jpg

  • 0

#2 atomic

atomic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 317 posts
  • LocationKikinda

Postavljeno 28 September 2010 - 05:09 PM

maksimalno 400€. Možda sam i preterao. :mrgreen:
  • 0

#3 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 28 September 2010 - 05:43 PM

Ma nisi preterao. Da je naucno fantasticni film, moglo bi da prodje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Najobicniji bicikli sa samaraljkama idu ispod 200 evra. Sta mislis koliko (ne)vredi bicikl bez samaraljki :wink: .
  • 0
.

#4 jovanra

jovanra
  • Members
  • PipPipPip
  • 117 posts
  • LocationAleksandrovac-Vitkovo

Postavljeno 28 September 2010 - 05:49 PM

Ma sta mu fali!Ako neces voziti trke ponudi coveku 120 eura za ovaj bicikl i uzivaj.Malo ga sredis da sve radi kako treba i cepaj.Nije atraktivan za kradju,malo teze ces menjati brzine ali ces sigurno uzivati.Ja sam do prosle godine vozio drumas neke Austriske marke koji je kostao 80 eura i slatko sam se njime navozio.Presao je kod mene sigurno preko 2000 km.Sada sam kupio Bavaria i mogu ti reci da ide ko zmaj.Vozio sam ja i one od 2000 eura,jesu laksi i lepsi ali i ovaj od 200 ide extra.


Pozzzz
  • 0

#5 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 September 2010 - 06:06 PM

Obrati paznju na potrosne delove(kaseta,lanac,gume...)da te zamena istih ne bi izasla skuplje od samog bicikla.
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#6 Miki666666

Miki666666
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 28 September 2010 - 09:51 PM

Mogu da ga uzmem za 70 eura, sve je na izgled u dobrom stanju... pa bzv da pitam koliko otprilike vredi, mada i ne znam sta ce mi drumas... vise volim brdske... :) :) :)
  • 0

#7 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 September 2010 - 10:00 PM

Obrati paznju na potrosne delove(kaseta,lanac,gume...)da te zamena istih ne bi izasla skuplje od samog bicikla.

Potpuno se slazem...

Mogu da ga uzmem za 70 eura, sve je na izgled u dobrom stanju... pa bzv da pitam koliko otprilike vredi, mada i ne znam sta ce mi drumas... vise volim brdske..

Pa ako si trenutno pri nekom kesu,sto da nemas i drumasa... :)
Ja recimo vozim samo MTB,zato sto ne volim drum,al ne bih se bunio da imam nekog drumasa,da malo protegnem noge sa njim... :mrgreen:
E sad ako nemas MTB,a vise ih volis,onda stedi pa kupi brdski...
P.S. A bas mi se svidja ovaj drumas,lep je... :wink:
  • 0

#8 Miki666666

Miki666666
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 28 September 2010 - 10:58 PM

Koliko se meni cini kaseta, lanac i gume su u super stanju... bas ne izgled...imam dobar mtb bajk... a sta znam, videcu jos pa mozda i pazarim da imam i drumasa... danas sam ga malo vozio i koliko su tanke gume naidjem na neku rupicu kao da sam prosao kroz ne znam kakvu rupu, bubrege mi pomeri... :D :D :D :D :D
  • 0

#9 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 29 September 2010 - 08:48 AM

70 evra vredi sigurno, pogotovo ako je u takvom stanju kao što kažeš.
E sad, da ćeš da "protežeš" noge s njim kao što neko reče, malo teže,
ipak je mtb mnogo lakše voziti.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#10 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 September 2010 - 12:40 PM

Heh, to i mene zabrinjava, da bih sa drumašem mogao pogrešiti jer sam navikao na mtb... S jedne strane su epiteti koji se često vezuju za drumaše - oštrina, brzina... a s druge uvrteo sam u glavu da to važi ukoliko je u sedlu neko snažan ili bar uvek u dobroj formi, te da drumaš nije za opušteno lagano krstarenje 20-25 kmh :-k jer kad ja laički uporedim, samo vidim veće točkove i teže prenose.
@Zare
Kakvi to najobičniji s šamaraljkama mogu za ispod 200e? Ja sam totalno neupućen, može neki hint,link? Mislio sam da mi za to ipak treba dosta više para, ali pošto ta cifra nije tako daleko od one koja mi je potrebna za upgrade mtb-a na 8faz (70-90e) onda bih možda ipak gledao da nađem ili sklepam nekog jeftinog dumaša.
  • 0

#11 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 29 September 2010 - 01:55 PM

Nije baš to toliko teško, samo je različito od mtb. U kupovinu drumaša sa
šamaraljkama za 200 evra ti nikako ne bih savetovao da ulaziš, osim ako ne
naleti neko ko prodaje nešto za šta ne zna koliko vredi, a takvog ćeš i ti kao
laik da prepoznaš, samo što retko (ili nikako) ne nailaze.
Ono za 70-tak evra može, čisto za probu, pa makar napravio posle trenažer od
njega (ili već nešto drugo).
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#12 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 29 September 2010 - 02:44 PM

Bilo je na oglasima "najobicnijih" drumasa sa samaraljkama. Najcesce gvozdeni ram i viljuska sa osmofazom. Bilo je i dobrih i losih, u dobrom i losem stanju...
Ako hoces po neki put da provozas drumasa kupi to za 70 evra i uzivaj. Bolje razliku para ulozi u nesto drugo nego da slupas 200-300 evra u bicikl koji ces da vozis par puta mesecno.
  • 0
.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika