Jump to content


Fotografije

Patrona okta link sa 12 zubaca


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
32 odgovora na ovu temu

#21 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 03 September 2010 - 05:55 PM

NAZALOST POSLALI PATRONU U VELEPRODAJU.Bila je od 117mm pa neznam dali bi ti odgovarala sira.Kaze mi lik da ih imaju na stanju u magacinu.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#22 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 03 September 2010 - 06:01 PM

Sad gledam pa oni ni nemaju partonu od 117mm,kakav lik.Uglavnom evo japokusavam da skinem katalog pa mi je nesto ukocio.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#23 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 03 September 2010 - 07:40 PM

Ako mene secanje ne vara bilo je dve barijanta od 113 i 118 ...
  • 0
Postavljena slika

#24 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 03 September 2010 - 09:55 PM

@Vorda
odgovara mi 113 zato sto mi je najmanja sajbna ravna, pa da bi lepo pogon priso kako treba. u suprotnom ne bi mi penjac dohvatao najvecu sajbnu. n:happy0192

to sto je ovaj reko da su 117 vratili, mislim da nema nista od toga. 117 ne postoji, ako se ne varam :shock: zeznuo se nesto ili je smao reko koliko da kaze :^o
  • 0
Posted Image

#25 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 04 September 2010 - 05:28 AM

ja na truvativ isoflow pogonu imam neku kinex patronu i radi odlicno.Neznam dali to imaju.Te kinex nisu kineske nego previ ceska,cisto da se zna.Tj slovacka.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#26 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 04 September 2010 - 09:31 AM

pa pazi, uopste nije nikakav problem da bude i kineska i neka slabijeg kvaliteta. samo da novi pogon stavim u rad. posle cu da trazim nesto bolje ako mi treba.
  • 0
Posted Image

#27 genius

genius
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 posts

Postavljeno 04 September 2010 - 03:54 PM

Tek sam sada video temu.Misim da powerspline patronu u dužini od 113 mm imam kod mene u radnji,mada bih morao da proverim.Trenutno sam na odmoru,ali ću svratiti u Ponedeljak do radnje da proverim.Ako se ne budeš snašao javi mi,da ti je eventualno pošaljem,ako je budem našao.
  • 0

#28 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 04 September 2010 - 04:45 PM

Ovo vec postaje bezobrazno cesto,mislim na capriolo.Imaju pogone a nemaju patrone.Stvarno mi to poslovanje nije jasno.A i ti si nasao da kupujes truvativ :mrgreen: .Salim se ali videces koliko se lose penje lanac na veliku sajbnu.Ja sa deore menjacem napred bas imam problema,mada sam probao i sa xt 750 i nema neke bitne razlike.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#29 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 04 September 2010 - 07:35 PM

uu bas si me ohrabrio. :mrgreen: videcu, ako je njesra, menjam. koje drugo da radim. a to sto kazes za poslovanje, jbg u kakvoj smo zemlji, ne mozemo da ocekujemo nista bolje.
  • 0
Posted Image

#30 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 04 September 2010 - 07:48 PM

Ma da bre,stvarno ovo vec nema smisla.Neki dan sam listao planetbike katalog i ladno jos uvek nemaju ni jednu xt zadnju nablu na stanju.Pa to je smesno.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#31 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 04 September 2010 - 07:52 PM

zato pasos u ruke i tamo gde je bolje. ee ljudi, da vidite kakva je prodavnica biciklisticke opreme u valnesiji... kao nasa robna kuca. na tri sprata, a svaki ima povrsinu oko 700km... onda se vratis ovde i odes u planet ili capriolo... ostalo je suvisno da se kaze
  • 0
Posted Image

#32 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 04 September 2010 - 08:02 PM

Ja jedino da sednem na bajs i da ponesem infuziju za usput pa da pazarim nesto u Valensiji.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#33 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 September 2010 - 08:44 PM

Ma da bre,stvarno ovo vec nema smisla.Neki dan sam listao planetbike katalog i ladno jos uvek nemaju ni jednu xt zadnju nablu na stanju.Pa to je smesno.


Sto pa to im je realnost poslovanja.Neku paru i vrte, kad dodju pred bankrot malo prosire vlasnicku strukturu i tako u nedogled ...
  • 0
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika