Jump to content


Fotografije

menjanje brzina bez rucice menjaca


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
10 odgovora na ovu temu

#1 metin

metin
  • Members
  • PipPip
  • 66 posts

Postavljeno 30 August 2010 - 05:55 PM

imam polar mirage i iskrivila mi se kuka koja drzi menjac i sad nemogu da ubacim na sve brzine jer mi lanac zakacuje po malo prednji menjac, e sad da bude jos gore slomile mi se rucice menjaca (turney) i same mi perbacile u brzinu koja "neradi" tj zakacuje i grebe prednji menjac i nemogu da vozim bike , kupio bih neke nove shiftere ali samo bih bacao pare jer nece mi koristiti dok god ne nadzem onu kuku
e pitanje je mogu li da menjam brzinu driktno preko menjaca da mi radi bike barem u 1 brzinu??
  • 0

#2 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 August 2010 - 06:01 PM

Skini prednji menjac i vozi na jednu sajbnu.Druze ti imas cinimi se puno problema sa nabavkom delova,sto lepo ne dodjes u Srbiju i nakupujes kuka ,shiftera i menjaca za jedno 100 godina unapred,i bog da te vidi.Ili predji na trcanje(ako ima patika da se kupe na kosovu).Salim se naravno.Stvarno dodjes do Nisa ili neka ti neka rodbina nabavi kuku i sve ostalo.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#3 vladapile

vladapile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 475 posts
  • LocationBrus

Postavljeno 30 August 2010 - 06:02 PM

Pogledaj u oglasima, postoji lik koji pravi kuke. :D
  • 0

cycling is life, that's why I pedal ...


#4 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 August 2010 - 06:10 PM

Vec mu je receno ali on nemoze da stupi u kontakt sa likom koj pravi kuke.A jel si probao da ispravis kuku.Ja sam par kuka uspeo da ispravim.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#5 metin

metin
  • Members
  • PipPip
  • 66 posts

Postavljeno 30 August 2010 - 06:19 PM

plasim se da ne pukne ovako bar mogo sam da je vozim a ako mi pukne posle nije ni za nista
nego da imam oca koi radi u vranje i rodbinu u novi pazar u novi pazar sam potrazio-nema a u vranje nisam ali on je potrazio i rekli mu da mu treba neki seriski broj ili sifra?? kuke ili tako nes zna li neko o cemu je rec
ima li neki drugi nacin osim da vadim prednji menjac i da u vranju imalo je samo slx turny i jos jedne shiftere nemogu da se setim
  • 0

#6 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 August 2010 - 06:25 PM

Skini ti prednji i ne sekiraj se,kad nabavis delove vratis i gotovo.Nek ode cale do Nisa pa nek ti uzme sta ti treba.U planetbike nek trazi kuku.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#7 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 30 August 2010 - 06:36 PM

Pa nek cale iscima lika sto pravi kuke, taj verovatno zna model kuke koji pasuje na polar mirage. I neka posalje u Vr, a posle ces je lako preuzeti. Ukljuci malo logiku. :? A siftere kupis iste koje si imao na bajsu, nisu vise od 10-15 eur par.
  • 0

#8 metin

metin
  • Members
  • PipPip
  • 66 posts

Postavljeno 30 August 2010 - 07:22 PM

jel moze da mi da neko kontakt tog lika imao sam ali mi se obrisalo email ili tel i recicu ja caletu i da odakle se nalazi link i ima li planetbike u vr a za shiftere mislio sam neke xt,slx ili alivio posle cu i menjace itd... ali meni bajk treba sad a cale dolazi za mesec dana
  • 0

#9 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 August 2010 - 07:26 PM

jel moze da mi da neko kontakt tog lika imao sam ali mi se obrisalo email ili tel i recicu ja caletu i da odakle se nalazi link i ima li planetbike u vr a za shiftere mislio sam neke xt,slx ili alivio posle cu i menjace itd... ali meni bajk treba sad a cale dolazi za mesec dana

Ako hoces 9 faz shiftere onda moras i kasetu i lanac da menjas,a mozda i zadnji menjac,ali on ceda trci.A tebi je vec celu sezonu kriva kuka.Ja bi je do sada sam napravio.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#10 metin

metin
  • Members
  • PipPip
  • 66 posts

Postavljeno 30 August 2010 - 08:40 PM

znam ako uzem xt uzecu ili deore ili xt menjac a kasetu i lanac jos neznam nego zna li neko kako da kontaktujem tog lika za kuku trazim vec 20min po oglasima
a kako bi je ti napravio i ja bi hteo ja jos nisam ni iskoristio bajk pokvarili mi ga na 10 dan a jedva sa, ga vozio tako da ja ni nezam kako bajk zaista brzo moze da ide pa mi sve jedno
  • 0

#11 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 31 August 2010 - 12:14 AM

http://www.cikloberz...ow.php?id=22560
  • 0
puno znoja,malo krvi




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika