Jump to content


Fotografije
- - - - -

U POMOĆ ZA KUPOVINU


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 ancili

ancili
  • Members
  • 1 posts
  • LocationIvanjica-Beograd

Postavljeno 10 August 2007 - 05:29 PM

Danas i sutra sam u Beogradu i htela bih da spakujem u kola novu biciklu. Treba mi čisto rekreativno ali ipak ne bih kupovala neki škart. Najvažnije mi je da ima dobru gumu za vožnju po asfaltu(mislim da po sredini bude malo ‚‚ćelava‚‚ a sa strane da ima krampone kako ne bih poletela po asfaltu po kiši). E sada treba li mi alu ram,disk kočnica,koji menjači i tako to a da ne bude za bacanje? Ja sam samo malo gledala Polar i Capriolo. Šta mi savetujete?
  • 0

#2 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 10 August 2007 - 05:34 PM

Najvaznija stvar svake kupovine je budzet, a ti to nisi navela?
  • 0
Nemanja Glisic

#3 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 August 2007 - 06:24 PM

Savetujem ti prvenstveno nekog polovnjaka. Pogledaj u Teranu imaju lep izbor. Prilikom kupovine polovnjaka po servisima, imas mogucnost da ti zamenu gume i jos ponesto bez doplate ako budes zelela, dok u prodavnici kupujes onako kako ga vidis. Sve ostale izmene naravno placas, a ujedno gomilas stare (nove) delove.

Predlazem da zaobilazis jeftine bicikle sa disk kocnicom, jer su uzalud bacene pare.
Kao neki donji minimum pogledaj Capriolo Varanus ili Anaconda, ispod toga su krsine.
Nesto malo bolje recimo Pogonia ili Anolis. Ako planiras da izdvojis izmedju 250-300 evra, obavezno polovnjak!
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika