Jump to content


Fotografije

Prvi servis za Capriolo Monitor?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
10 odgovora na ovu temu

#1 dulek

dulek
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 17 August 2010 - 08:19 PM

Pozdrav svima na forumu! :)

Pre 3 i po godine sam kupio Capriolo Monitor, ali stiacijem okolnosti bicikl uopšte nije vožen. U prodavnici prilikom kupovine su mi rekli da ga vozim nekih 20-30 dana, pa da ga donesem da odrade besplatno prvi servis, podmazivanje i šta već, ali pošto bicikl nisam vozio servis nije odrađen tada. Pošto sam se preselio u drugo mesto u međuvremenu, ovde nemam ovlašćeni Capriolo servis, pa bih bicikl odneo kod nekog servisera koji nije ovlašćen za Capriolo.

Moje pitanje je šta da mu kažem da konkretno odradi na biciklu? Bicikl ide OK, samo menjači nisu najprecizniji i u pojedinim brzinama se čuje da lanac češe o nešto (mada ne jako).

Hvala! :)
  • 0

#2 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 17 August 2010 - 08:23 PM

pa da ti nasteluje menjace,kocnice i da uradi servis prednje i zadnje glave.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#3 dulek

dulek
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 17 August 2010 - 08:28 PM

pa da ti nasteluje menjace,kocnice i da uradi servis prednje i zadnje glave.


Hvala. Glupo pitanje, znam, ali šta da radim kad sam n00b kada su biciklovi u pitanju. :D

I još nešto, koliko je neka realna cena servisa za to što si rekao?
  • 0

#4 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 17 August 2010 - 09:24 PM

Nemam predstavu.Odakle si,mozda ima neko sa foruma da ti je komsija pa da ti pomogne i sami uradite servis.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#5 dulek

dulek
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 17 August 2010 - 09:37 PM

Ma jok, ne volim te varijante, volim da platim što sam dužan. :) Inače sam iz ZR, a bajk sam kupio u NS dok sam živeo tamo, pa ako neko zna nekog dobrog servisera u ZR, neka mi preporuči.
  • 0

#6 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 17 August 2010 - 09:41 PM

Ma jok, ne volim te varijante, volim da platim što sam dužan. :) Inače sam iz ZR, a bajk sam kupio u NS dok sam živeo tamo, pa ako neko zna nekog dobrog servisera u ZR, neka mi preporuči.

Eto ga zemo.Oces da zajedno odradimo servis caskom.Ja zivim na Secerani.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#7 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 17 August 2010 - 09:59 PM

Cene usluga varijaju u zavisnoti od grada do grada. Negde ce stelovanje da te kosta 400, negde 100. E sad, problem je u tome sto dominiraju kvazi majstori, uzmu ti pare a ne urade posao kako treba. :wink:
  • 0

#8 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 17 August 2010 - 09:59 PM

Cene usluga varijaju u zavisnoti od grada do grada. Negde ce stelovanje da te kosta 400, negde 100. E sad, problem je u tome sto dominiraju kvazi majstori, uzmu ti pare a ne urade posao kako treba. :wink:
  • 0

#9 dulek

dulek
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 17 August 2010 - 10:01 PM

Ma jok, ne volim te varijante, volim da platim što sam dužan. :) Inače sam iz ZR, a bajk sam kupio u NS dok sam živeo tamo, pa ako neko zna nekog dobrog servisera u ZR, neka mi preporuči.

Eto ga zemo.Oces da zajedno odradimo servis caskom.Ja zivim na Secerani.


Haha, ne mogu da verujem! :)

Ma ne bih da te cimam i da ti oduzimam vreme, a i ja sam u priličnom nedostatku vremena ovih dana. Hvala ti puno na ponuđenoj pomoći! :) Ipak, odneo bih ga u neki servis čisto da ne gubimo vreme ni ti, a ni ja. Možda se vidimo neki drugi put...

Da li znaš nekog pouzdanog majstora u ZR?
  • 0

#10 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 17 August 2010 - 10:03 PM

Druze ako se bojis da ti nesto ne pokvarim :twisted: imas i korektan servis gde serviseri ne filozofiraju.Nalazi pored kafica fenix prekoputa od tomasevackog groblja.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#11 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 17 August 2010 - 10:05 PM

Mada mozda i mene zateknes tamo.Cesto visim kod njih u servisu,na kaficu i tako to.
  • 0
puno znoja,malo krvi




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika