Jump to content


Fotografije

Otišao je.


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
19 odgovora na ovu temu

#1 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 09 August 2010 - 06:50 PM

Ovom prilikom želim da odam polednju poštu mome dobrom starom no name saputniku, koji me je danas u sred bela dana napustio i promenio vlasnika. Neka mu je večna slava i hvala :). Družili smo se dugo, služio je on mene, a bome i ja njega, prešli smo štošta i zbog toga mu hvala :D . Novom vlasniku bi poručio: nemoj naglo da ubrzavaš istrošeni su zubci na srednjoj šajbni pa dolazi do proklizavanja ma i na velikoj su pojedeni, prvi menjač ne radi najboje mora da se drži u međustepenima inače spada lanac, zadnji menjač ne radi najbolje može u 6, 7 nikako, 5 teško mora da se prebaci u 4 pa vrati. Fale ti dve žbice u zadnjem točku koji je doduše i savijen u osmicu posle udara u rupu, Zadnja osovina je otišla do đav..., leva kurbla je napukla, nešto puca u prvoj osovini, šraf koji drži volan je totalno pojeden od rđe tako da samo što nije puko. Nemoj se iznenaditi ako ti volan ostane u ruci. A da gume su skroz istrošene, vidi se unutrašnja. Partona srednjeg pogona je u poluraspadnom stanju. Sic je doduše dobar.
PS srećna vožnja, mislim da si se malo zeznuo sa procenom vrednosti bicikla :)
  • 0

#2 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 August 2010 - 07:18 PM

Kakva je klima u zemlji jos ce i da te tuzi ako se bude izlomatao.Jbg i medju lopovima ima mentola, meni je pre neki dan budala razvalila bravu na poklopcu rezervoara, nije uspeo ni da otvori rezervoar, ali zato dobih trosak :)
  • 0
Postavljena slika

#3 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 09 August 2010 - 07:31 PM

Kakva je klima u zemlji jos ce i da te tuzi ako se bude izlomatao.

Vidiš nisam o tome razmišljao :D
  • 0

#4 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 09 August 2010 - 07:38 PM

Gde su ti ukrali bajs? Baci neku slidzu, pa da skidamo novog vlasnika, ako ga vidimo negde. n:fighting0030
  • 0

#5 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 09 August 2010 - 08:46 PM

hihihihi, najviše će ti nedostajati zvonce sa njega, bilo je potpuno ispravno :mrgreen:
Postavljena slika
  • 0

profilepic.gif


#6 vladetaub

vladetaub
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 465 posts
  • LocationUb

Postavljeno 09 August 2010 - 08:59 PM

Ako je bio u takvom stanju mogao si zalepiti neku novčanicu da "čovek" ima bar neku vajdu.
  • 0

#7 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 09 August 2010 - 09:04 PM

hihihihi, najviše će ti nedostajati zvonce sa njega, bilo je potpuno ispravno :mrgreen:
Postavljena slika

Potpuno si upravu :D , e to je bilo zvonce, čak mislim da je bilo njegovo godište, dobro starinsko metalno zvonce :( , kada zazvoniš sve ječi nema da te ne čuju.
  • 0

#8 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 09 August 2010 - 09:07 PM

Ma nek je sa srećom novom vlasniku, mada kada ga vidim ne znam oće li mu biti baš najbolje :D , vreme je da se ja okrenem kupovini novog bajsa, da ovaj nije ovako naglo otišao ko zna da li bi ikada i kupio drugi :), a bilo mu je vreme da ode u penziju.
  • 0

#9 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 09 August 2010 - 09:39 PM

vreme je da se ja okrenem kupovini novog bajsa, da ovaj nije ovako naglo otišao ko zna da li bi ikada i kupio drugi :)

Predlog: OVAJ skot je extra bombonica, da imam viška keša ladno bi ga uzeo iako imam novi bajs.
  • 0

profilepic.gif


#10 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 August 2010 - 10:14 PM

Jedna od onih bicikala kod kojih izgled ide tri koplja ispred mehanike :) Al' opet moze to lepo da radi ako se ne muci mnogo :D
  • 0
Postavljena slika

#11 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 10 August 2010 - 05:33 AM

Jest lep ovaj Scott, baš sam juče u komšiluku probao GT Avalanshe 1.0 iz 2009, tako masivan bicikl u životu nisam vozio. Ja bicikl uglavnom vozim po uređenim putevima nekih 90 %, a od toga 5 dana u nedelji idem tj. išao sam biciklom na posao nekih 25 km ukupno u oba smera, tako da nisam siguran koliko bi mi odgovarali ovaj Scott ili GT. A i cena mi je za Scott-a trenutno malo prevelika. U svakom slučaju hvala na predlogu, valja se razmisliti o svim opcijama. Vidim da Zlatko ima finih biciklova.
  • 0

#12 4n1jacar

4n1jacar
  • Members
  • PipPip
  • 44 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 15 August 2010 - 08:12 PM

CAo svima,

Drago mi je da se WISEMAN ne cima za bike, svestan je da nije puno izgubio!!!

Ipak ne zaboravimo da je bicikl ukraden [-X , ovom prilikom ne mnogo vredan, ali ko zna koji se da ukrade sutra ta ista lopuza!!! Svakako ga treba potraziti n2:2cfzfbc n2:2cfzfbc n2:2cfzfbc i prijaviti kradju n2:757 ... pa kako bude!!
  • 0

#13 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 26 January 2011 - 07:08 PM

Ljudi moji viđen moj bajs :) i to ni manje ni više ispred kafane na 300 m od moje kuće. Otac ga video i dok je pokušao meni da javi vratio se pošto nisam bio kući čovek je otišao. Biće sprovedena mala istraga čisto radoznalosti radi pa će da bude du du du :D Prvo ću da popričam sa čovekom moguće da ga je on samo kupio od nekoga nema smisla da nekog prvo umlatim pa onda da postavljam pitanje :D
  • 0

#14 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 January 2011 - 07:19 PM

nema smisla da nekog prvo umlatim pa onda da postavljam pitanje :D


Znas kako, svaki clan interventne koji i malo drzi do sebe, se nikako ne bi slozio sa tobom :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#15 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 26 January 2011 - 07:21 PM

Pa što nije ušao u kafanu i pitao ko je taj lik, možda neko zna nešto o njemu, možda je stalna mušterija :)
P.S. Prvo mlati-onda pitaj, to je bolji pristup, posle nije teško izvinuti se :mrgreen:
  • 0

profilepic.gif


#16 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 26 January 2011 - 07:23 PM

Ma bude li tu nešto pametovao ima da radi sistem a la interventna :D
  • 0

#17 Markun

Markun
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 186 posts

Postavljeno 26 January 2011 - 08:57 PM

udri ga kolega nedaj mu da bega udri ga u rebra... :lol:
  • 0

#18 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 26 January 2011 - 09:04 PM

Batina ima dva kraja!!
To sto si ti u pravu,ne znaci da neces izvuci deblji kraj u slucaju primene sile.Nego se ti lepo uveri da je bajs tvoj,pa onda pozoves cika policajce,i sacekas svoj bajs kao gospodin covek.
  • 0

#19 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 January 2011 - 09:59 PM

E sveto, nikad od tebe nece da bude nindza :D
  • 0
Postavljena slika

#20 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 26 January 2011 - 10:32 PM

E sveto, nikad od tebe nece da bude nindza :D

Nece [-X
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika