Jump to content


Fotografije

mtb open maraton - sid 2010


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
86 odgovora na ovu temu

#81 milanbike

milanbike
  • Members
  • PipPipPip
  • 136 posts

Postavljeno 11 August 2010 - 08:22 PM

koliko ja znam za ligu ide ovako, boduje ti se gde si vozio, tako da bi oni u ovom slučaju ostali bez bodova u maloj trci open kupa i dobili neke bodove u velikoj trci open kupa.
u generalnom plasmanu bi se pojavili na dva mesta, jedno mesto u maloj trci i jedno mesto u velikoj.

MARK dati im bodove za malu a vozili veliku bi bilo neozbiljno, mozda cak sa tim bodovima ugrozavaju nekog(nekog sigurno) kome je celokupno takmičenje bitno. neko ostao da vozi mali maraton zbog plasmana iako bi mu mozda bilo zabavnije da je vozio veliki maraton (sama staza nije teska).
  • 0

#82 markowe

markowe
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 416 posts

Postavljeno 12 August 2010 - 05:47 AM

Ajde, Milane valjda si u pravu, ustvari možda uopšte ne treba to bodovati za Open kup nego za (za sada nepostojeći) Open maraton kup. Samo da se održi još 2-3 Open maratona ove godine i eto ti..!
  • 0
Move along now, nothing to see here...

#83 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 August 2010 - 07:15 AM

I da se uvede kategorija "zene" pa da i ja dobijem srebrnu medalju (koja mi je sad promakla).
n2:a1513
  • 0

#84 slobodan

slobodan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 629 posts

Postavljeno 12 August 2010 - 11:57 AM

MEDALJA TE CEKA ...NEGDE SI SE IZGUBILA NA PROGLASENJU :?:
  • 0

#85 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 August 2010 - 08:39 PM

MEDALJA TE CEKA ...NEGDE SI SE IZGUBILA NA PROGLASENJU :?:

Ma važno je da se nisam izgubila na stazi... :mrgreen: Pa bila sam tamo, sve vreme, skoro zadnji smo otišli sa poljane, ali niko ništa mi nije rekao, a meni ni na kraj pameti da sam... U svakom slučaju, hvala! Ako "preživi" do narednog takmičenja, ponesi mi je, biće mi draga uspomena, jer bi to bila moja PRVA medalja. :D
  • 0

#86 LepaHelena

LepaHelena
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 282 posts

Postavljeno 13 August 2010 - 07:52 PM

jer bi to bila moja PRVA medalja. :D


=D> =D> =D>
Bravo! Mogu da zamislim kakav je osećaj!Samo napred i neka se medalje redjaju... :D
  • 0
"Život je komedija za one koji misle, a tragedija za one koji osećaju." H. Volpol

#87 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 August 2010 - 08:57 PM

=D> =D> =D>
Bravo! Mogu da zamislim kakav je osećaj!Samo napred i neka se medalje redjaju... :D

Hvala. Zaista je bilo neočekivano, pa je i osećaj samim tim prijatniji. :)
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika