Jump to content


Fotografije
- - - - -

Solistička ciklo-tura „Pedalanje 2010“


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
Nema odgovora na ovu temu

#1 pauza

pauza
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 646 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 July 2010 - 12:26 PM

Naš drugar Mihailo Đorđević sutra kreće na put biciklom po Centralnoj Evropi. Mihailo je 'novopečeni' cikloturista koji za sebe kaže:
„Odrastao sam sa saznanjem da biciklizam čine krugovi oko Ade i „slalom“ među pešacima na Keju Oslobođenja. Kada sam se, igrom slučaja, 2009. godine prijavio za učešće u rekreativnoj vožnji od Bukurešta do Beograda, nisam ni slutio šta zapravo ovaj, rekao bih, način života, nosi sa sobom.“

Od tada, vozio je grupne ture po Karpatima, kroz centralnu Srbiju, a pre mesec dana bio je u ekipi koja je pedalala do Hilandara.

Turu na koju sutra polazi nazvao je „Pedalanje 2010“. To je solistička ciklo tura kroz zemlje Centralne Evrope, ukupne dužine preko 3 000 km. Cilj ture je da propagira sve vrednosti za koje se zalažu biciklisti širom sveta, a koje se u zemljama koje će obići odavno prihvaćene. No, Mihailo je to najbolje sam opisao na svom blogu, koji će redovno ažurirati tokom putovanja: http://www.pedalanje...o-projektu.html

Za one koji žele da pozdrave i isprate Mihaila, informacija je da on kreće sutra u 11.00 h sa Ušća (kod Bozara).
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika