Jump to content


Fotografije
- - - - -

Tour de France NAGRADNA IGRA 2010


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
59 odgovora na ovu temu

#41 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4279 posts

Postavljeno 25 July 2010 - 02:10 PM

Za generalni plasman je pobednik onaj koji prvi posalje tacnu prognozu. Za ostale nagrade se izvlaci ako ima vise tacnih prognoza.
  • 0
.

#42 zare81

zare81
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 796 posts
  • LocationBeograd, Bežanijska kosa

Postavljeno 25 July 2010 - 03:14 PM

Za generalni plasman je pobednik onaj koji prvi posalje tacnu prognozu. Za ostale nagrade se izvlaci ako ima vise tacnih prognoza.

@Druid: Ovo što je zare napisao. n:tongue0011
Zare, hvala na čestitkama i objašnjenju.
  • 0

#43 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 25 July 2010 - 04:10 PM

ma svaka cast ! Samo ko nema zuto na bicikli (kao ja) cucnuce mu ko piletu sise n:tongue0011
  • 0
Potpis

#44 zare81

zare81
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 796 posts
  • LocationBeograd, Bežanijska kosa

Postavljeno 25 July 2010 - 04:56 PM

ma svaka cast ! Samo ko nema zuto na bicikli (kao ja) cucnuce mu ko piletu sise n:tongue0011

U pravu si. Dobih danas i crne cvikere, a žuto-crnu, LA varijantu nikako ne volim.
  • 0

#45 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 25 July 2010 - 09:22 PM

Poz ljudi evo me. Sori sto nije bilo rezultata pojedinih etapa do veceras, nisam bio kuci, visa sila.

Durango nema potreba za takvom reakcijom. Nenamerno ali napravio sam gresku kada sam unosio vreme zatvaranja igre za 19 etapu, tj nisam dobro video kada startuje prvi tako da je glasanje bilo otvoreno i nakon sto je Kancelara vozio tj do 14 sati (2h pre starta poslednjeg vozaca).
Sta je tu je, moja greska koju sada ne mogu da ispravim. :|

Samo da pojasnim da nagradnu igru organizujem iz dobre volje, zezanja radi i kako bi svim ucesnicima pracenje tura ucinili jos interesantnijim. Sam ne ucestvujem u prognoziranju da neko ne bi pomislio da je bilo sta namesteno iako je cela nagradna igra skroz transparentna. Od nagradne igre nemam ama bas nikakve koristi niti ista dobijam za ulozen rad. Znam da vecina to zna ali navodim samo zbog ljudi koji su mozda nezadovoljni organizacijom a misle da imam ko zna kakve licne koristi od svega.

U ponedeljak u toku dana izbacujem konacne rezultate svih prognoza. Pobednici ce biti kontaktirani putem emaila tokom ove nedelje.

Cestitam svim pobednicima a i onima koji su imali manje srece ove godine. Ne predajite se, cekamo Tur 2011 :wink:

Pozdrav ljudi, ziveli
  • 0

#46 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 25 July 2010 - 09:42 PM

Sjajna stvar je nagradna igra da se malo igramo i da pogađamo pobednike! Nadam se da se igramo i 2011.
  • 0
www.nemanjavajs.com

www.novisadbike.com

#47 negli

negli
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 26 July 2010 - 09:12 PM

Pozdrav, interesuje me, na koji je nacin izabran pobednik 19.etape?
  • 0

#48 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 26 July 2010 - 09:14 PM

pre dva minuta je moderator SOGLI, napisao ovde na ovoj temi isto pitanje... steta sto nisam odradio screenshot...
  • 0
Potpis

#49 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 26 July 2010 - 09:57 PM

slucajnim odabirom pobednika iz grupe onih koji su imali tacno vreme.
  • 0

#50 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 26 July 2010 - 10:23 PM

Hmm, zanimljiv nacin za odabir "dobitnika". Trebalo bi povuci nagrade za 19. etapu, ili ako je moguce udeliti je onom ko je prvi udario najpribliznije vreme, pre nego sto je vecina skucala tacno vreme pobednika.

Da je bilo dupliranih naloga, verujem. Bilo je nekoliko ucesnika u nagradnoj igri, koji do tada nisu bili registrovani na forumu. A neki su registrovani cak i posle zavrsetka Tura, ne bi li se na forumu raspitali o dodeli nagrade? Pa kolika ovca treba biti, da ne posumnjas? :shock: I odma je provaljen, ali nije moje da se bavim time.

A zasto se prognoza za generalni plasman razlikuje od bele majce?, mislim ko ce brze kakve to ima veze ko je kada prognozirao


To sam se i ja pitao? Onda je besmisleno bilo ostaviti lufta 10-ak dana sa prognozu, trebalo ju je zatvoriti nakon prve etape. Najrealniji nacin bi bio javno izvlacenje pobednika (kinder jaja, papirici i sl). :D
  • 0

#51 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 27 July 2010 - 04:16 PM

Stole to je bila moja greska, ljudi su iskoristili sansu da glasaju nakon voznje Kancelare. Ja sam pogresno ukucao vreme zatvaranja glasanja za etapu. Ali isto tako i Contador je mogao dobiti hronometar i nagradu bi dobio neko drugi. Nema razloga za diskusiju.

Stole nemogu da pronadjem dastovu poruku pa ne znam iz kog konteksta je izvucen komentar.

Prognoza za zutu majicu se razlikuje jer se radi o glavnoj nagradi. Prognoze za ostale majice su drugacije jer u datom trenutku nije bilo vremena za dalji razvoj sistema. Sesirici, javna izvlacenja su moguca, ali ljudi cb mi nije 'full time' posao neke stvari se jednostavno vremenski nemogu postici, vec je racunar odredio pobednika nasumicnim izvlacenjem. Ovo je igra, zezanje, druzenje i tako je i shvatite.

Iskreno ne znam ni zasto se pravdam, sve je objasnjeno u prethodnoj poruci. Kome se pravila ne svidjaju nije u obavezi da igra. Cela igra je uradjena sa najboljom namerom a imali smo velike srece da nam Planetbike izadje u susret sa sponzorstvom svih nagrada.

ziveli n2:redbull
  • 0

#52 robhood

robhood
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 posts

Postavljeno 27 July 2010 - 06:07 PM

Stole to je bila moja greska, ljudi su iskoristili sansu da glasaju nakon voznje Kancelare. Ja sam pogresno ukucao vreme zatvaranja glasanja za etapu. Ali isto tako i Contador je mogao dobiti hronometar i nagradu bi dobio neko drugi. Nema razloga za diskusiju.

Stole nemogu da pronadjem dastovu poruku pa ne znam iz kog konteksta je izvucen komentar.

Prognoza za zutu majicu se razlikuje jer se radi o glavnoj nagradi. Prognoze za ostale majice su drugacije jer u datom trenutku nije bilo vremena za dalji razvoj sistema. Sesirici, javna izvlacenja su moguca, ali ljudi cb mi nije 'full time' posao neke stvari se jednostavno vremenski nemogu postici, vec je racunar odredio pobednika nasumicnim izvlacenjem. Ovo je igra, zezanje, druzenje i tako je i shvatite.

Iskreno ne znam ni zasto se pravdam, sve je objasnjeno u prethodnoj poruci. Kome se pravila ne svidjaju nije u obavezi da igra. Cela igra je uradjena sa najboljom namerom a imali smo velike srece da nam Planetbike izadje u susret sa sponzorstvom svih nagrada.

ziveli n2:redbull

bravo =D> ..Vuelta?...nemora biti ni nagrada.....
  • 0

#53 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4279 posts

Postavljeno 27 July 2010 - 06:19 PM

Naravno. Vazno je da se igramo :wink: .
  • 0
.

#54 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 28 July 2010 - 10:32 AM

Info mejl poslat svim dobitnicima.
  • 0

#55 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 980 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 July 2010 - 01:26 PM

Ciklo,cika Ione nije dobio mail...salji ponovo :D
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#56 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 28 July 2010 - 01:33 PM

Ciklo,cika Ione nije dobio mail...salji ponovo :D


Nisam ni ja, ali pogledaj u spam ili junk :)
  • 0
Potpis

#57 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 28 July 2010 - 01:37 PM

Ciklo,cika Ione nije dobio mail...salji ponovo :D


Same here! O:)
  • 0

#58 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 28 July 2010 - 01:54 PM

Heheh, pa to vazi samo za pobednike, vi izgleda niste dobili nista,..hahahah
  • 0
Passo di Gavia

#59 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 28 July 2010 - 03:40 PM

javite se na info @ .. :)
  • 0

#60 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 980 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 July 2010 - 01:37 AM

Nadam se da ce i za Vueltu biti nagradna igra koja moze biti i bez nagrada :D ,ne treba biti inventivan, dovoljan je veci avatar,nadimak u boji,milje na avataru kao nagrada ...dosta zanimljivije i uzbudljivije je da se prati trka uz pogadjanje i igru.
Hvala za traku.
Pozdrav Ciklu i Force-u n:bye
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika