Jump to content


Fotografije

ORLOVI


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
48 odgovora na ovu temu

#21 Epinephrine

Epinephrine
  • Members
  • Pip
  • 23 posts
  • LocationBacka Palanka

Postavljeno 23 June 2010 - 08:37 PM

Sta reci kad sami protiv sebe navijamo, sta ocekujemo, MILANE SVAKA CAST, MISLITE O TOME


Nije Milan kriv covek, takva tura naisla. Jedini pobedili prve u grupi a zadnji smo. :roll: Da smo bar uboli neku od onih sansi u prvom poluvremenu... Sto kaze misa Francuzi nas izvlace #-o
Ako nista,bar mi glava zuji od onih zujalica vuvuzuela n2:smiley-think005
  • 0

#22 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 23 June 2010 - 08:41 PM

Ma brate nije mi dobro pa serem,ali zasto te provokacije, pa valjda svi navijamo za nase nebito u kom sportu.
  • 0
..............

#23 Epinephrine

Epinephrine
  • Members
  • Pip
  • 23 posts
  • LocationBacka Palanka

Postavljeno 23 June 2010 - 08:44 PM

Ma brate nije mi dobro pa serem,ali zasto te provokacije, pa valjda svi navijamo za nase nebito u kom sportu.


Neki manje neki vise! :roll: A jeste culi za onog kralja sto je sedeo medju njihovim navijacima u nasim bojama :D E to je navijac! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: n:blackeye
  • 0

#24 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 June 2010 - 08:45 PM

Jbg ako nista drugo sad bar znamo da brat Rasho nije vidovit :D

http://www.mondo.rs/... ... rbiju.html
  • 0
Postavljena slika

#25 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 23 June 2010 - 08:52 PM

:D :D Pusti Rasu on je neozbiljan
  • 0
..............

#26 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 23 June 2010 - 08:53 PM

da momci šta reći pa ja toliko da treniram i trčim za tom loptom ja bi imao četri noge do sada n2:w96
  • 0
DEVONI

#27 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 23 June 2010 - 08:58 PM

n:smil42d2 Emocije , emocije od toga valjda zivimo
  • 0
..............

#28 milanbike

milanbike
  • Members
  • PipPipPip
  • 136 posts

Postavljeno 23 June 2010 - 09:16 PM

hahahahahahahahaha
zovem se milan, pravoslavac, srbin, išao u vojsku......
znao sam da ce da izgube, javlja mi se, a inače to samo slepac ne bi video.
ti nisu ni za leba zaradili, pa zar oni da me predstavljaju.
mene su predstavljali ovi sto su vozili trku kroz srbiju i kidali se da pobede, to je za postovanje, a ne gomila preplaćenih lencuga koji nikad nisu i neće uraditi.
smesni su kao cirkus.
za patriotizam ne brini imam ga ja dovoljno ali za ove nemam patriotizma jer ga ni oni nemaju ni malo.
oni nemacku, onakvu silu :) dobiju na 100% sreću i posle danima ne može da se živi od njih kao da su u svemir odleteli, pa šta bi bilo da su pobedili, morali bi da im držimo slike umesto ikona
mogao bi ovako satima da kucam razloge, kojih ima i ima i ima.....


PS. nisam ovo napisao da bi nastavio ili započeo neku prepirku sa nekim, već da pojasnim moje mišljenje koje možda, ali samo možda deluje neispravno. dast ono nije bila provokacija već iskrena želja.

aleksa, djuka, ivane vi ste pravi heroji koji predstavljate ovu državu, imate moje poštovanje uvek.
  • 0

#29 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 23 June 2010 - 09:39 PM

he he he najlakse se posrati po necijem radu ,evo ja sam ponovo srecan covek zato sto imam zasto da se nerviram a nasim biciklistima zelim sve najbolje,a PARTIZANU da postane profesionalna kontinentalna ekipa.
  • 0
..............

#30 milanbike

milanbike
  • Members
  • PipPipPip
  • 136 posts

Postavljeno 23 June 2010 - 09:51 PM

da bi se posro po nečijem radu taj mora i nešto da radi.

ako im je to rad kakav im je nerad???
  • 0

#31 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 June 2010 - 09:53 PM

ja sam rekao već prvi dan kada su mi svi pričali kako smo mi sada ne znam koliko superstrava u odnosu na pred: ako oni dođu u polufinale ili četvrtfinale čak, ja ću opušteno da prošetam gradom sa gaćama na glavi pred svima. n:character0006 Od njih je i ovo bilo dosta.

Ja ne znam ni kako se oni "šlepaju" konstantno na tim takmičenjima, svaki put kada se pojave 80% igre računamo na sreću, država pada u kolektivni trans i molitve... Dno n2:smiley-score001
  • 0

I chill harder than you party. 


#32 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 June 2010 - 09:57 PM

A obožavam te priče posle - momci su bili super, nisu imali sportske sreće. Debili bangavi... I svaki put se zakunem da više nikad neću gledati... i opet gledam.
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#33 Flashheart

Flashheart
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 23 June 2010 - 10:25 PM

Objektivno sta smo radili?, gledali 22 milionera kako jure za loptom.
Vec sam znao da je mnogo bolje da iskoristim prazne ulice, bez obzira na rezultat :D
  • 0

#34 robhood

robhood
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 posts

Postavljeno 24 June 2010 - 03:55 AM


  • 0

#35 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 24 June 2010 - 06:21 AM

Objektivno sta smo radili?, gledali 22 milionera kako jure za loptom.
Vec sam znao da je mnogo bolje da iskoristim prazne ulice, bez obzira na rezultat :D


...iskoristio, prvih 40-tak min. I poluvremena...
...a narod se pali i gasi...
...a 22 milionera pikaju fudbal...

...hljeba i igara narodu...
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com


#36 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 24 June 2010 - 06:28 AM

hahahahahahahahaha
zovem se milan, pravoslavac, srbin, išao u vojsku......
znao sam da ce da izgube, javlja mi se, a inače to samo slepac ne bi video.
ti nisu ni za leba zaradili, pa zar oni da me predstavljaju.
mene su predstavljali ovi sto su vozili trku kroz srbiju i kidali se da pobede, to je za postovanje, a ne gomila preplaćenih lencuga koji nikad nisu i neće uraditi.
smesni su kao cirkus.
za patriotizam ne brini imam ga ja dovoljno ali za ove nemam patriotizma jer ga ni oni nemaju ni malo.
oni nemacku, onakvu silu :) dobiju na 100% sreću i posle danima ne može da se živi od njih kao da su u svemir odleteli, pa šta bi bilo da su pobedili, morali bi da im držimo slike umesto ikona
mogao bi ovako satima da kucam razloge, kojih ima i ima i ima.....


PS. nisam ovo napisao da bi nastavio ili započeo neku prepirku sa nekim, već da pojasnim moje mišljenje koje možda, ali samo možda deluje neispravno. dast ono nije bila provokacija već iskrena želja.

aleksa, djuka, ivane vi ste pravi heroji koji predstavljate ovu državu, imate moje poštovanje uvek.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#37 BojanNS

BojanNS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 June 2010 - 09:21 AM

@ Milanbike

Lep tekst =D> .
Naravno drago mi je da pobedimo u bilo kom sportu, posto je to lepa promocija nase zemlje ali smaraju sa tim fudbalom, ej mi smo slavili kada smo se plasirali na Svetsko prvenstvo :shock: pa sta, iz odbojke, vaterpola, tu i tamo basketa se plasiramo skoro svaki put, da ne pricamo o sportovima koji nisu popularni kod nas. Rekao mi je drugar da u NS zivi i trenira momak koji je ne znam koji trijatlonac na svetu tipa 20 i neki, ali niko ne zna za njega jer nije npr. fudbaler, kao sto nismo znali ni za veslace i veliki broj ostalih. Da ne pricamo o parama koje zaradjuju fudbaleri, ok jesu se oni trudili da bi bili medju najboljima ali ovo je vec preterivanje i ispiranje mozga, ako nesto stalno pustas i promovises naravno da ces sve vise ljudi zaludeti. Pogotovo sto stalno nesto predvidjaju kako cemo rasturiti ovo ono, a u posledjih 10-15 godina nisu nista uradili.
  • 0

#38 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 24 June 2010 - 09:58 AM

Fudbal per se već spada u domen sociologije i više je društvena pojava nego sport. Dakle, ništa čudno što su fudbaleri glavni i debelo plaćeni bez obzira na učinak.
  • 0

#39 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 24 June 2010 - 10:48 AM

Kako smo igrali tako smo prosli. Ako nismo mogli da pobedimo nismo zasluzili ni da idemo dalje. Posle onoliko promasenih sansi kriv je sudija jer nije svirao penal. Nije nego.

A da svi sportovi nisu "jednaki" to je poznata stvar. Kragujevcanin je prvak Evrope i vicesampion sveta prosle godine u body buildingu. Za sportistu godine u Kragujevcu te iste godine izabran odbojkas koji je osvojio drzavno prvenstvo #-o .
  • 0
.

#40 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 June 2010 - 12:56 PM

Kragujevcanin je prvak Evrope i vicesampion sveta prosle godine u body buildingu. Za sportistu godine u Kragujevcu te iste godine izabran odbojkas koji je osvojio drzavno prvenstvo #-o .


Sad bi ti neki zadrti fudbalski navijač rekao "pa mi ne navijamo samo kad pobeđujemo, treba podržati naše da pobedimo" :lol: :lol: :lol:
  • 0

I chill harder than you party. 





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika