Jump to content


Fotografije

voznja i sinusi


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
7 odgovora na ovu temu

#1 nikola_bb

nikola_bb
  • Members
  • PipPip
  • 53 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 02:30 PM

dali neko od vas ko vozi ima neki problem sa sinusi. Ovo pitam zato sta u momentu imam jaki problem sa sinusi i primam inekcije,tablete i sta ti ne. a doktor je reko nesto ko u stilu zaboravi na bike. Pa interesuje me kako se sa sinusi spravujete
  • 0

#2 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 22 June 2010 - 05:35 PM

imam i ja problema, ali iskreno da ti kazem, pazim se kada je malo hladnije. obavezno nosim kapu, ili samo traku. ali nije resenje da sebe zarobljavas time, nego treba da promenis lekara i da ides kod nekog drugog, ko zeli da se malo potrudi i da ti kaze sta da radis, a ne samo da te skine sa spiska time. to je nejlakse, ali naravno da ima resenja. treba da se vidi zasto imas probleme, mozda nije isti razlog kao kod mene, pa ti verovatno treba i druga terapija i mera zastite.
  • 0
Posted Image

#3 nikola_bb

nikola_bb
  • Members
  • PipPip
  • 53 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 07:49 PM

da da obavezno cu da potrazim i drugo mislenje ali za sad ne mogu zato sto sam pod terapija a vec 3 lekara koi sam pitao smetaju da je rec za neka alergija evo primam terapija protiv to za da mi malo pobolsa stanje i osecam se bolje vec prvi dan. kad se malo podsredi odradicu testove i to je to. sigurno produzavam da vozim sa neke merke zastite
  • 0

#4 mchrile

mchrile
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 09:31 PM

Pokusaj pre odlaska u krevet da se inhaliras sa bosiljkom (1-2 kasike). Mozes da ga nabavis u radnjama koje prodaju zdravu hranu. Pozdrav.
  • 0

#5 nikola_bb

nikola_bb
  • Members
  • PipPip
  • 53 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 09:55 PM

i to radim :). inekcije,tablete,inhalacije sa bosiljkom i nekad sa kamilicom i zracim se sa lampa. ali znaci da ima i drugi koi su imale probleme i neprecano voze a to mi je bio i glavna dilema
  • 0

#6 mchrile

mchrile
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 10:08 PM

Mislim da bi bilo pametnije da pauziras sa voznjom dok si pod terapijom. Posebno ako je vreme vetrovito. Razlozi upale mogu biti razlicitog porekla - nekad je cak potrebno uraditi i ortopan.
  • 0

#7 nikola_bb

nikola_bb
  • Members
  • PipPip
  • 53 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 10:26 PM

dada pauziram za sad. ali ima mnogo dobra tura za 2 nedelje pa nadam se da cu biti ok do tad
  • 0

#8 nikola_bb

nikola_bb
  • Members
  • PipPip
  • 53 posts

Postavljeno 28 June 2010 - 04:19 PM

danas zavrsila terapija bio ja kod doktora. on kaze da sam super prosao, i ja osecam da lakse disem. ali kaze nemoj da vozis bicikl pitao sam sta ako zastitim sinuse sa neka traka il nesto kaze da nije to problem nego vazduh koi ulazai kroz nos pa u sinuse kad malo brze vozim...
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika