Jump to content


Fotografije

Kupovina bicikla sa amortizerom


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
31 odgovora na ovu temu

#21 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 22 June 2010 - 10:04 AM

Ako je to problem onda jbg
  • 0
..............

#22 Milos91

Milos91
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 231 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 06:16 PM

Wiseman, pa moze da ti posalje kurirskom sluzbom(AKS).
  • 0
.

#23 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 06:38 PM

Znam da može nego sam mišljenja da je najbolje bicikli videti uživo i probati, da se vidi jel odgovara veličina rama. Čisto da se oseti kako leži. E da sam samo znao, pre mesec dana sam bio u Negotinu poslovno, šta reći maler :(
  • 0

#24 Milos91

Milos91
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 231 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 07:21 PM

Eh, nekad se treba rizikovati.
Mada velicinu rama relativno mozes da odredis i bez sedenja na bajk.
Ne znam da li mi se to cini ili ima dosta polovnih bajka iz NS na oglasima. Pa pogledaj prvo te, a ako ne nadjes drugu opciju uvek mozes na slepo da kupis bajk. Ja sam kupio bajk iako ga nisam video uzivo. Bilo je ili to ili otici u prodavnicu i dati isto toliko(pa i vise) kesa za bajk dosta slabijih delova no polovnjak( i tesiti sebe filozofijom "Novo je novo").
Mogu da ti preporucim Slobodana iz Sida, ja sam od njega kupio bajk i nisam pogresio. Prati po oglasima sigurno ce naici pravi bajk za tebe.
  • 0
.

#25 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 08:43 PM

Hvala ti na preporuci, pa da već jednom rešim i taj problem sa kupovinom makine :)
  • 0

#26 Milos91

Milos91
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 231 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 09:10 PM

Nek' je sa srecom pa da nam se pohvalis.
Mozes da postavis link bajka koji te interesuje pa da bacimo po neki komentar. :)
  • 0
.

#27 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 10:18 PM

Ovaj me zanima, kaže dečko da je prilično očuvan idem sutra da ga pogledam http://www.cikloberz...ow.php?id=19610.
  • 0

#28 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 22 June 2010 - 10:22 PM

Evo sta sam ja pazario za iste te pare pa ti sad vidi [attachment=0]fotke-1141.jpg[/attachment]
  • 0
..............

#29 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 22 June 2010 - 11:52 PM

Evo još jedna tema za razmišljaje :) Scott Sub 40, polovnjak nema ga na berzi.
  • 0

#30 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 23 June 2010 - 03:36 PM

Ljudi moji išao sam da vidim onaj bajs. Kada sam ga izvezao iz garaže imao sam osećaj kao da vodim konja za povodac :). E bio bi ga odma uzeo nego sam poslovno bio u prolazu i žurio sam, pa nisam imao vremena da ga probam, samo jedno 50 m. Čini mi se da mi je ram veliki mada je u pitanju treking bajk sa 28 gumama, kada bi spustio šticnu onako kako mi odgovara (da mi peta bude na pedali a noga potpuno ispružena) što nisam mogao da uradim jer nije imao odgovarajući imbus :(, mislim da bi sic dožao do otprilike širinu šake i 2 prsta od rama :) (gledajući od mesta stezanja šticne pa do donje konstrukcije sica). Pošto nisam mogao da spustim sic i da ga bolje probam, šta vi mislite da li je ram veliki po opisanom položaju šticne. Nisam imao ni metar da premerim bajk.
  • 0

#31 acony

acony
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 654 posts
  • LocationEurope

Postavljeno 23 June 2010 - 03:56 PM

Mislim da da, licno sam imao slican problem sa KTM-om pa sam presao na manji ram.

Sa druge strane vidim da su ti predlozili da se iscimas do Negotina za bajs.
Bajs ne kupujes svako malo tako da mozes da odes i da se vratis autobusom...

Ja sam kupovao bajs u Pancevu, radio apgrejd takodje u pancevu, amortizer kupovao u Zrenjaninu i tako dalje a u Beogradu nisam kupio nista bez neke sitnice :(
Nemam svoja kola, al ako ti se nesto svidja dakle moguce se iscimati i ja se licno ne kajem, mada je cinjenica da sam mogao jefitinije da prodjem da se nisam cimao...
  • 0

#32 wiseman

wiseman
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Postavljeno 23 June 2010 - 06:12 PM

E šta ćeš, tako mi priča drugar ti si lud bolje kupi skuter za te pare, pa mi objašnjava sve prednosti skutera, ma reko sve je bre to uredu ali ima jedna druga stvar, ja volim da pedaliram :).
Znam da nije u skladu sa naslovom teme, ali da imam 450 eura zapalio bi za Kraljevo da kupim ovo :D http://www.cikloberz...ow.php?id=19795
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika