Jump to content


Fotografije

Uzicanin [MTB]


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
1 odgovora na ovu temu

#1 Uzicanin

Uzicanin
  • Members
  • 6 posts
  • LocationUzice

Postavljeno 18 June 2010 - 11:17 PM

Evo da predstavim svoj bajs:
Kupljen je pre 3 godine, i mnogo sam se izivljavao na njemu u smislu da ga nisam puno cuvao, bacao ne podizuci nozicu itd...Jer nije bio nista specijalno. Ovu zimu sam primetio rdju ispod sedista, i na osovini prednjeg i zadnjeg tocka.Uzeo sam to da probam da popravim, parce alu folije i umocio u vodu i trljao.Malo se nesto popravilo, nisam siguran sta cu da radim po tom pitanju.
Bilo je dosta kvarova na njoj, lokalni baja za bajseve mi ga preuredio, stavljena nova zadnja guma spoljna, nova prednja unutrasnja, novo sediste, nova nozica, rucica prednjeg menjaca, zadnja kocnica (nazalost v-brake svima vam zavidim na disku!!! n:dwarf ), nove pakne na prednju, stavljena svetla, boca, i kupio rukavice.
Popravka nekih sitnih delova i sve ovo me kostalo oko 4 000.Mnogo, i ja kazem xDD
Bajs je kostao oko 5000 u merkatoru, nije nikakvo ime od bicikle (mislim BOXER?!?!?!).
zadnji menjac je shimanov, jbm li ga koji, nisam zagledao, nesto me mrzi sad da izlazim napolje.
Eto, to je to, planiram da skinem nalepnice, da ga prespricam, i da kupim neke nove nalenice, elem ima nekih ogrebotina na ramu, nisam siguran sta cu im.Danas isao voznju malo na brdo kod Uzica uzuljalo mi se dupe, a kad se spustao bio sam mokar pa sad kijam...
Nece da postavi slike sa linka, evo link albuma:
http://img541.images...?g=slika204.jpg
  • 0
Ako je napad najbolja odbrana, onda je odbrana najgora odbrana?!

#2 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 19 June 2010 - 08:12 AM

...sa desne strane imaš "Embed thumbnails of this image", iskopiraš ono što stoji kod Forum, paste-uješ u svoj tekst, i:
Postavljena slika
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika