Jump to content


Fotografije

Giant Boulder


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
6 odgovora na ovu temu

#1 drbocca

drbocca
  • Members
  • 5 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 03 June 2010 - 08:12 PM

Pozdrav svima, e ovako... Naucio sam da vozim biciklo na 2 tocka sa 3 godine i uvek sam voleo da ih vozim. Jedno mi je pregazio neki lik sa dzipom, jedno su mi ukrali pre par meseci pa sam kupio ovo biciklo sa slike, polovno i bilo je u dosta losem stanju. Promenio sam dosta toga na njemu (volan koji je bio iskrivljen, prednji zupcanik i lanac jer je na njemu bio potpuno neki neodgovarajuci, nosac za disk, kocnice i siftere,pedale) i hocu da mi iskreno kazete sta mislite o njemu. Koliko otprilike realno vredi? Do nedavno sam o biciklu razmisljao iskljucivo kao o prevoznom sredstvu po gradu i rekreaciji, ali sam odjednom poceo da se interesujem malo vise za njih (valjda dok sam menjao delove na ovom bajku). Voleo bih da probam neku brdsku voznju, ne takmicarski, nego cisto onako iz zabave i rekreacije... Mislim da ne znam dosta o tome i trazim vase misljenje i savete. Zanima me sta bi bilo dobro da promenim, sta mi je potrebno od opreme da se ponekad provozam po nekoj brdskoj stazi (onako cisto amaterski). Svaka sugestija ili savet su mi dobrodosli... :wink:

Attached Thumbnails

  • Resize Wizard-1.jpg
  • Resize Wizard-2.jpg
  • Resize Wizard-3.jpg

  • 0

#2 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 03 June 2010 - 08:34 PM

Prvo, dobrodosao na forum! n:anim_32

Bajs ti je ok, samo bih promenio volan i stavio normalan, bez te budzevine na njemu. Ako padnes, moze biti belaja. n:bicycle2 n:blackeye
  • 0

#3 drbocca

drbocca
  • Members
  • 5 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 03 June 2010 - 08:39 PM

Prvo, dobrodosao na forum! n:anim_32

Bajs ti je ok, samo bih promenio volan i stavio normalan, bez te budzevine na njemu. Ako padnes, moze biti belaja. n:bicycle2 n:blackeye

I meni je ta budzevina malo cudna i ne svidja mi se... U servisu su mi rekli da je to kao neko ojacanje, ali moze da se skine, pa da izgleda kao normalan... :)
  • 0

#4 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 03 June 2010 - 08:41 PM

Taj volan je malo tezi i sigurno mu ne manjka jacine. Skini tu budzu i uzivaj. n:bicycle
  • 0

#5 drbocca

drbocca
  • Members
  • 5 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 03 June 2010 - 09:15 PM

Taj volan je malo tezi i sigurno mu ne manjka jacine. n:bicycle


Aluminijumski je, ali budza izgleda bzv pa cu je skinuti... 8)
  • 0

#6 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 03 June 2010 - 09:19 PM

To je možda postavljeno da nosi neku torbu ili tako nešto. Razmisli da li bi ti moglo biti korisno...
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#7 drbocca

drbocca
  • Members
  • 5 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 04 June 2010 - 12:59 PM

Moze li neko realno da mi makar otprilike kaze koliko vredi ovaj moj bajk?
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika