Jump to content


Fotografije

Sirius9 [MTB] CUBE Acid


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
56 odgovora na ovu temu

#41 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 30 October 2011 - 02:10 AM

Jel ima nešto loše u tome što ja volim da mi bajs izgleda neoštećeno? Volim ja i da ga vozim, ne bi u suprotnom ulagao lovu, ne stoji mi okačen na zidu ali volim i da čuvam svoje skupo plaćene stvari, pa ako postoji mogućnost da se nešto zaštiti tako da traje što duže što to ne iskoristiti.

S druge strane, verovatno će doći do nekog grebanja kad uzmem sprinterice a dotle platforme ostaju.

P.S. Koliko će neki deo biti ispravan i dugovečan zavisi od toga koliko ga vlasnik čuva!!!
  • 0

profilepic.gif


#42 acony

acony
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 654 posts
  • LocationEurope

Postavljeno 30 October 2011 - 10:34 AM

@Sirius9

Sve je to fino, ali po mom misljenju za ovaj sport nekako to nije logicno i moguce, Sasvim je normalno da panes sa bicikle, da se izgrebe prilikom transporta kad ides na neku trku i tako dalje i tako dalje. Mnogo je bolje da se izgrebe i polupa bajs nedaj boze nego ti...

Njegova prvobitna svrha je da ti sluzi a ne da ti sluzis njemu :)

Uostalom ko je kupio taj kupice i drugi....
  • 0

#43 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 October 2011 - 10:51 AM

Ja njega razumem u potpunosti ali ja stvarno na pedale ni ne obracam paznju.Ja bi pre tu nalepio onaj lizard skin providni stitnik za ram nego budzio neki pleksiglas.Lepo ga iseces u obliku pedale pa i kad vozis sa spd patikama imas neku zastitu,ako vec oces da sacuvas deo od neizbeznog grebanja.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#44 aztec

aztec
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 585 posts

Postavljeno 30 October 2011 - 03:39 PM

I ja volim da mi bajs bude tip-top u svakom pogledu, ali pedale......zar ne izgledaju lepše ovako izgrebane?
http://www.cikloberz...p?img=12835&t=n
  • 0
SPARK 10

#45 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 14 November 2011 - 11:45 AM

Prikupljam predloge (a može i priloge :mrgreen: ) za vilu, šta smatrate dobrim u odnosu kvalitet/cena, slobodno predložite, još bolje ako imate lično iskustvo sa dotičnom vilom.
Ideja je da se zamena realizuje sledeće godine, kako imam pozitivno iskustvo sa rockshox-om rado bi ostao uz njih ali to nije uslov tako da i fox dolazi u obzir. S obzirom na trend rasturanja dobrih skoro-pa-novih bajseva koji se ne prodaju u komadu mislim da tu pronađem nešto za moj džep tj. bajs (tipujem na vilu skinutu sa nekog cube-a tipa ltd ili slično).
P.S. trevel 100-140, air/coil, remote lock
  • 0

profilepic.gif


#46 bluboki

bluboki
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 November 2011 - 12:52 PM

Po meni odnos cena-kvalitet sa svime time sto si naveo jeste Suntour Epicon, jeste mnogi ce odmah poceti da pljuju sto ga guram u nivo RS vila i Fox vila, ali jbg, zasluzio je... Vila extra radi, a usput nova kosta 160e. Vozim je 14 meseci ni malo se ne buni, radi kao nova, a vozim je na 140mm. Jedini problem je sto mi je otisao navoj na prstenu (sto stoji na kormanu) na koji se kaci remotelock...
  • 0
Postavljena slika

#47 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 15 November 2011 - 05:07 PM

Ja sam ipak mislio na izbor između RockShox-a i Fox-a!!!

P.S. Pozicija stigla ali dugačko svetlo još nije... n2:Smiley_FalconLJ
http://www.cikloberz...p?img=13084&t=n
  • 0

profilepic.gif


#48 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 15 November 2011 - 06:28 PM

Da mi treba vila,uzeo bih ovu,produzio vrat,i ostao u plusu 60-tak eura.http://www.cikloberz...ow.php?id=54449
  • 0

#49 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 15 November 2011 - 07:46 PM

Hm, interesantan izbor, zanimljiva vila, dual air... samo mi nije jasno kako to da su napravi vilu sa vratom od 16,7cm!!! morao bi 7cm da je produžujem!!! Ja sam mislio da je to neka standardna mera pa samo skratiš po želji... baš su je unakazili s tako kratkim vratom #-o
  • 0

profilepic.gif


#50 zuba88

zuba88
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 893 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 November 2011 - 08:31 PM

nisu napravili vilu sa vratom 16 nego je vrat isecen na 16cm da bi odgovarao ramu na kom je bio, inace sve vile se fabricki parave sa vratom 25,5cm tako da ako neko kaze da je viljuska nova iz radnej a ono vrat recimo 20cm odmah znas da laze, u ovom slucaju ona reba je skinuta sa nekog karbonskog cuba kolko se secam bilo je u oglasima da se prodaju u kompletu. jos nesto u zivotu ne bih produzavao vrat vile, pogotovo sada kada je ponuda vila na berzi toliko velika , stvarno ima povoljno da se kupi svasta
  • 0
........

#51 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 15 November 2011 - 08:51 PM

inace sve vile se fabricki parave sa vratom 25,5cm tako da ako neko kaze da je viljuska nova iz radnej a ono vrat recimo 20cm odmah znas da laze

upravo sam na to i pomislio samo sam čekao da neko stručniji od mene to potvrdi...

u zivotu ne bih produzavao vrat vile, pogotovo sada kada je ponuda vila na berzi toliko velika , stvarno ima povoljno da se kupi svasta

druže, čitač mi misli :mrgreen: isto ovako sam se osećao kada sam pročitao predlog o produžavanju vile ali dobro, Svetin izbor je bio sasvim korektan, nema šta vila deluje zanimljivo...
  • 0

profilepic.gif


#52 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 23 December 2011 - 03:15 PM

Hteo bi još jednom da se zahvalim kolegi članu aztec-u na pomoći u nabavci zadnjeg svetla :D
http://www.cikloberz...p?img=14197&t=n
  • 0

profilepic.gif


#53 aztec

aztec
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 585 posts

Postavljeno 06 January 2012 - 10:35 PM

=D> =D> =D> .....a jel ti ne odgovara da stoji uspravno?Ja bih obavezno tako montirao.
  • 0
SPARK 10

#54 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 07 January 2012 - 02:20 AM

Kako svetli?
  • 0

#55 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 27 January 2012 - 10:42 PM

Ups, kasnim sa odgovorima :oops:
... ovo sam samo tako stavio svetlo da bi video kako stoji a inače sam predvideo da stoji direktno ispod sedišta i to ne na šticni nego ću napraviti nosač koji će ići na one dve šine što drže sedište pa će tamo ići svetlo, tačno ispod dupeta :D

... svetli extra, ja sam prezadovoljan, dobio sam upravo ono što sam i očekivao i svakome bi preporučio ovo svetlo n2:thumbsup
  • 0

profilepic.gif


#56 nenad_za_nis

nenad_za_nis
  • Members
  • PipPipPip
  • 131 posts
  • LocationNis

Postavljeno 12 March 2012 - 12:59 AM

Gde si ga nasao i meni se mnogo svidja, ali u planetu ima samo sa crvenom plastikom?
  • 0

#57 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 12 March 2012 - 07:02 AM

Kolega aztec mi ga je nabavio preko ebaj from usa =P~ kod nas nema ni teoretske šanse da se nađe...
  • 0

profilepic.gif





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika