Jump to content


Fotografije
- - - - -

Vožnja u Novom Sadu 28. maja


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
247 odgovora na ovu temu

#41 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 May 2010 - 11:29 AM

eto, tako izgleda produkt nečije nezainteresovanosti. :roll:


Pa kad se gradonačelnik toliko nalupetao, ni novinarki verovatno nije bilo ni do čega... :mrgreen:
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#42 BojanNS

BojanNS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 May 2010 - 12:04 PM

uzgred, čuo sam danas u povratku da je negde u gradu izboden neki biciklista?


Izgleda je to ova vest
http://www.b92.net/i...6&nav_id=434826
  • 0

#43 shox

shox
  • Members
  • PipPipPip
  • 106 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 May 2010 - 03:50 PM

Klasika... da zbog saobracaja dodje do tuce...
  • 0
Postavljena slika

#44 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 May 2010 - 06:53 PM

Pa kad se gradonačelnik toliko nalupetao, ni novinarki verovatno nije bilo ni do čega... :mrgreen:


Ne radi se o izjavi, već o njenom izveštaju i konceptu priloga. Mada (sigurno znaš to i sam) i na izjavu sagovornika možeš uticati, ako si novinar koji zna kakvo pitanje da postavi. Videla sam je dok je radila, ali bolje da to ne komentarišem. :wink:
  • 0

#45 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 May 2010 - 11:10 PM

Ne radi se o izjavi, već o njenom izveštaju i konceptu priloga.


Mila Sirenice, bila je šala :D (sve osim da je ovaj lupetao, a ne verujem da bi ga iko sprečio :mrgreen: ). A što je tebe to toliko pogodilo?
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#46 bdekins

bdekins
  • Members
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • LocationNovi sad

Postavljeno 30 May 2010 - 09:54 PM

eh, to sad kažeš čisto onako :mrgreen:


Ma ne kažem tek onako, napraviti prilog sa dva kilava švenka na početku (od kojih je drugi odsečen na pola) i jednim na kraju je ispod svakog nivoa, ma samo da su na putu nazad parkirali auto na keju ili bilo gde drugo da proprate još malo događaj, ovako je kako kažem čista dvojka ;)

Pa kad se gradonačelnik toliko nalupetao, ni novinarki verovatno nije bilo ni do čega... :mrgreen:


Nikad ljudima udovoljiti ;)
  • 0

#47 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 31 May 2010 - 07:40 AM

A što je tebe to toliko pogodilo?


Pa zato što radim taj posao i krivo mi je što nam je TV tako kilava, zato je i gledanost takva. Pogađa me, da... iz više razloga, a jedan od njih je upravo ovakav način informisanja i promovisanja sporta koji svi ovde volimo. Ali, to je toliko široka tema za diskusiju, a ovo nije mesto da se o tome priča. Prilog je, blago rečeno, nikakav i dalje ne bih više komentarisala. :wink:
  • 0

#48 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 June 2010 - 10:48 AM

Danas, pre sat i po mi je napisana kazna za prolazak kroz centar grada (kuda prolazim svaki dan) u iznosu od 5000 din!
Toliko o akciji "Vratimo Novi Sad Biciklistima"...
  • 0

#49 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 June 2010 - 11:14 AM

opiši malo više detalja
  • 0

I chill harder than you party. 


#50 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 June 2010 - 01:07 PM

opiši malo više detalja

Nema šta da se opiše.
Idem ja opušteno iz pravca gradske kuće do dunavske i na ćošku kod dunavske me saleti pandur sa lizalicom. "Zabranjeno je voziti bicikl u pešačkoj zoni!" i krenuo da mi pokupi podatke i ispiše kaznu na 5000 din.
i to je to
  • 0

#51 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 09 June 2010 - 01:26 PM

I'd opt for le OOX manouevre...
  • 0

#52 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 June 2010 - 01:39 PM

Danas, pre sat i po mi je napisana kazna za prolazak kroz centar grada (kuda prolazim svaki dan) u iznosu od 5000 din!
Toliko o akciji "Vratimo Novi Sad Biciklistima"...

Pa sad niko nije rekao da je to zurka sa besplatnim ulaznicama n:happy0192

Vremenom sticem utisak da vasi panduri imaju nesto protiv vas.Ovde u BG-u za zivota nisam doziveo rec da mi kazu za bilo sta (dok vozim bicikl) a nije da nisu nikada imali razloga.Isto vazi i za Jagodinu, mada tamo poslednih godina mnogo redje vozim :D
  • 0
Postavljena slika

#53 BojanNS

BojanNS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 June 2010 - 01:59 PM

AaaaaaaaAAAA kako me iznerviraju ovakve stvari, stvarno imamo idiotsku logiku, jel ima mozda gradonacelnik neki javni mail ili tako nesto? Slacu mu mail svaki dan :evil: . Gamzzy gde su te tacno kaznili, mozda vredi poslati i neki mail Blicu tipa kako promovisu biciklizam pa onda kaznjavaju?

Edit

Nasao sam :twisted: http://www.novisad.r...tent/pisite-nam
  • 0

#54 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 09 June 2010 - 02:19 PM

nisam doziveo rec da mi kazu za bilo sta (dok vozim bicikl)


Mene su jednom poslali s glavne staze na keju kod Juge na donju 'jer je bilo mnogo pešaka'. Nije baš moralo ali je prilično dobronamerno... uostalom, ne piše mi na čelu koliko dobro kontrolišem bicikl. Generalno u Bg su OK.
  • 0

#55 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 June 2010 - 02:46 PM

nisam doziveo rec da mi kazu za bilo sta (dok vozim bicikl)


Mene su jednom poslali s glavne staze na keju kod Juge na donju 'jer je bilo mnogo pešaka'. Nije baš moralo ali je prilično dobronamerno... uostalom, ne piše mi na čelu koliko dobro kontrolišem bicikl. Generalno u Bg su OK.

Sva lepota tog slanja je u tome sto na toj stazi postoji i deo za bicikliste :D .Ali kako nikad ne posalju pesaka sa biciklisticke, ili ne daj boze sa one koja je skroz odvojena od pesacke malo iza juge ka uscu.no ja se ne zalim stvarno mi nikada rec rekli nisu.
  • 0
Postavljena slika

#56 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 09 June 2010 - 03:28 PM

Bahato ponašanje policije zakon šta to beše ? pa ako zakon važi za nas činimi se da je zakon isti za sve zamisli da ja parkiram moje vozilo na sred puta odma bi me odveli na posmatranje n:character0074

Attached Thumbnails

  • Slika005.jpg

  • 0
DEVONI

#57 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 June 2010 - 08:09 PM

Nažalost, zakonski jeste zabranjena vožnja bajsom u centru grada, osim klincima...
  • 0

I chill harder than you party. 


#58 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 June 2010 - 09:21 PM

Nažalost, zakonski jeste zabranjena vožnja bajsom u centru grada, osim klincima...


Pa onda su se malo kasno setili da sada kažnjavaju, jer ja tuda vozim bajk već godinama i nikada nisam ni videla nekog pajkana da to radi, niti sam čula od drugih da su kažnjeni. Dakle, već godinama unazad niko nikada nije ni obraćao pažnju na bicikliste u pešačkoj zoni.

Ovo je stvarno nečuveno, pogotovo posle ove akcije. [-X
  • 0

#59 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 June 2010 - 09:34 PM

Nažalost, zakonski jeste zabranjena vožnja bajsom u centru grada, osim klincima...


Pa onda su se malo kasno setili da sada kažnjavaju, jer ja tuda vozim bajk već godinama i nikada nisam ni videla nekog pajkana da to radi, niti sam čula od drugih da su kažnjeni. Dakle, već godinama unazad niko nikada nije ni obraćao pažnju na bicikliste u pešačkoj zoni.

Ovo je stvarno nečuveno, pogotovo posle ove akcije. [-X

to i ja mislim, ali sam kontao da je nepotrebno pominjati.

@marcus
čak i ti tuda umeš da prođeš, a ja sam (skoro) svaki dan u prolasku tuda...

a neki lik na motorčini bez problema prošao dok je ovaj meni pisao kaznu.
inače, još sam stajao u redu i čekao da ispiše kazne za par ljudi ispred mene.

i dalje tvrdim da nisam napravio prekršaj i dokle god ispred moje zgrade prolazi bentli, porše, audi, korvete, aston martin i sl. kola na 150km/h dokle vidim motorčine kako divljaju po gradu i kola kako izleću iz (suprotnog smera) jednosmerne ulice nadomak mene ja tu kaznu neću platiti.

umesto da se pozabave pravim prekršajima oni se ustremili na bajkere... zaboga maltretirao je neku staricu na poniki ispred sopstvene zgrade!
a između ostalog, na kaznu mi je upisao nevažeću adresu :roll: debil nije okrenuo list u ličnoj
  • 0

#60 bdekins

bdekins
  • Members
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • LocationNovi sad

Postavljeno 09 June 2010 - 09:55 PM

Poslato na

http://www.novisad.r...tent/pisite-nam

Poštovani Gradonačelniče,
povodom početka kažnjavanja biciklista koji prolaze centrom grada a nakon akcije "Vratimo Novi Sad biciklistima" na kojoj sam i sam učestvovao želeo bih da izjavim sledeće:
U vreme kada se trudimo da budemo deo Evrope nečuveno je da nekim postupcima radimo u kontra smeru. Naime ako je vožnja bicikla u centru grada zabranjena da li je kažnjavanje jedini pravi put za Novi Sad evropski grad ili je moguće odgovarajućim saobraćajem omogućiti i biciklistima da prolaze centrom grada ne ugrožavajući nikoga. Brojni gradovi Evrope su to već uveliko razvili a nadam se da nećemo ići stopama nekih gradova u Srbiji koji su zabranili saobraćaj biciklista po gradu.
Pošto ste u više navrata već svojim postupcima pokazali da ste okrenuti ka zdravom i evropski orijentisanom Novom Sadu nadam se da ćete i ovo rešiti na najbolji način u interesu svih nas
S poštovanjem
dipl ing Dejan Bogdanović


Nadam se da ću osim ovog automatski generisanog momentalnog odgovora dobiti još neki:

Poštovani,
Hvala Vam što ste se uključili u akciju "Novi Sad po meri građana".
Zajedno ćemo učiniti da Novi Sad bude još bolje i sigurnije mesto za život.
Igor Pavličić
Gradonačelnik Novog Sada

  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika